زمان کنونی: ۰۹ فروردین ۱۴۰۳, ۰۹:۲۴ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

کامپایلر فردین شاپوری،۶۰۰تست قدسی،پایگاه داده پوران

ارسال:
۲۳ شهریور ۱۳۹۵, ۱۱:۱۷ ق.ظ
کامپایلر فردین شاپوری،۶۰۰تست قدسی،پایگاه داده پوران
سلام به همه ی بچه های مانشت.
من انشالله امسال قراره کنکور بدم . یه سری از کتاب ها رو از قبل دارم . دیروز رفتم میدون انقلاب، این کتاب ها رو بخرم نتونستم دست دوم پیدا کنم.
اگر از دوستان کسی کتاب های مذکور رو داره تماس بگیره (تهران یا قم )، خودم میام ازش تحویل میگیرم.مطمئن باشید قیمت بهتر از انقلاب میخرم ( نه سیخ بسوزه نه کباب).دست دلال رو کوتاه بکنیم.پیغام خصوصی شمارتون رو ارسال کنید تماس میگیرم باهاتون .
ممنون بچه ها ، فقط دیر نشه.برنامه ریزی دارم.

# کامپایلر فردین شاپوری انتشارات کانون نشر علوم
# ۶۰۰ تست قدسی
# پایگاه داده پوران نارنجی
۰
۱
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  فیلم کامل آفلاین پایگاه داده استاد خلیلی فر mona64 ۶ ۵,۴۹۵ ۱۱ آذر ۱۴۰۲ ۱۰:۱۵ ق.ظ
آخرین ارسال: Noura9999
  دانلود حل نمونه مسائل پایگاه داده المصری jazana ۳ ۶,۱۸۹ ۱۱ آبان ۱۴۰۲ ۰۸:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: M--mohammadi
  راهنمایی در مورد تعریف محیط عملیاتی داروخانه برای آز پایگاه داده ngmsshd ۲ ۷,۴۹۸ ۰۴ اردیبهشت ۱۴۰۲ ۰۵:۲۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Eris_mw
  فایل تصویری پایگاه داده پیشرفته دکتر حق جو yaser.b ۱۹ ۱۶,۲۴۰ ۲۷ دى ۱۴۰۱ ۰۸:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: zahrazahra54
  درخواست معرفی منبع برای دروس پایگاه داده پیشرفته، تجارت و آموزش الکترونیکی ehsannaq3 ۱۱ ۱۲,۹۲۶ ۱۰ مهر ۱۴۰۰ ۰۸:۵۳ ق.ظ
آخرین ارسال: pouya47
Rainbow درخواست لینک دانلود جزوه پایگاه داده پارسه bijibuji ۰ ۲,۲۲۶ ۰۹ مرداد ۱۴۰۰ ۰۱:۰۴ ق.ظ
آخرین ارسال: bijibuji
  منابع پایگاه داده وسیستم عامل پیشرفته!دکتری ؟ morweb ۰ ۱,۷۸۸ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۴:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: morweb
  درخواست حل المسائل کتاب پایگاه داده پیشرفته سیلبرشاتس shahryar711 ۲ ۵,۷۶۹ ۲۲ آذر ۱۳۹۹ ۰۱:۲۷ ب.ظ
آخرین ارسال: zhila1994
  کمک برای حل تمرین پایگاه داده zhila1994 ۰ ۱,۹۴۳ ۲۲ آذر ۱۳۹۹ ۰۱:۲۵ ب.ظ
آخرین ارسال: zhila1994
  پایگاه داده اوارکل lbehruz ۷ ۷,۱۱۲ ۲۳ مرداد ۱۳۹۹ ۰۸:۴۹ ب.ظ
آخرین ارسال: ali2345

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close