زمان کنونی: ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۶:۰۸ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

رتبه ۱۴۰۰ و خورده ای شبکه دانشگاه فردوسی مشهد نوبت دوم (سهمیه شاگرد اولی)

ارسال:
۱۱ شهریور ۱۳۹۵, ۱۲:۱۱ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۱ شهریور ۱۳۹۵ ۱۲:۵۳ ق.ظ، توسط cloner.)
من با رتبه ۱۴۰۰ و خورده ای قبول شدم شبکه دانشگاه فردوسی شبانه واقعا سهمیه شاگرد اولی تاثیر داره هیچ فکر شو نمی کردم وگرنه شبانه بوعلی سینا شهر خودمو میزدم به همه قبول شدگان تبریک میگم Big GrinBig GrinBig GrinSmileSmileSmile
راهنمایی : من اولویت بعدی از قبولیم رو دانشگاه بوعلی شهرمون زدم میتونم عوض کنم با فردوسی مشهد خیلی خیلی دوره لطفا کمک کنید
شبانه هست پس شهر خودم بهتره
۱
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۱۱ شهریور ۱۳۹۵, ۰۱:۵۶ ب.ظ
ارشد جابجایی نداره، همین شهریور که اومدید مشهد برای ثبت نام، حتما درخواست انتقالی بدید. اگه قبول نکردند درخواست مهمانی بدید بعد از یکی دو ترم مهمانی، انتقالی رو قبول می کنند. البته مهمان شدن یا انتقالی دائم بستگی به نظر بوعلی داره، حتما برید اونجا اوکی اونها رو بگیرید. اگه بجنبید هیمن ترم اول راحت انتقالی رو می تونید بگیرید.
البته سال گذشته بودند افرادی که مثل شما درخواست رفتن به کد رشته بعدی رو داشتند و به سازمان سنجش گفتند و همون ترم اول به جای ثبت نام توی دانشگاهی که اول قبول شدند کلا توی دانشگاه بعدی ثبت نام کردند. این رو هم بپرسید و تا زمانش نگذشته برای درخواست اقدام کنید.

با هزار تومن می‌شه چیکار کرد؟
به درمان یه کودک سرطانی کمک کرد :-)
لینک زیر و پرداخت آنلاین

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: Sector

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کارنامه نتایج اولیه کنکور کارشناسی ارشد HamidReza1 ۰ ۸۶۹ ۰۹ خرداد ۱۴۰۲ ۱۰:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  مصاحبه با رتبه ۵۱ آی تی و تجارت و ۷۷ شبکه و امنیت Rehe1994 ۵ ۶,۳۷۲ ۲۰ آذر ۱۴۰۱ ۰۳:۵۵ ب.ظ
آخرین ارسال: arashi300
  دکتری بیوانفورماتیک ۱۴۰۰ Hmi96 ۱ ۱,۹۶۰ ۱۱ اسفند ۱۴۰۰ ۰۹:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: razieh.msh91
  راهنمایی در مورد کنکور ارشد ۱۴۰۰ قاصدک۲۳ ۱۳۷ ۵۹,۰۵۶ ۲۹ آذر ۱۴۰۰ ۱۲:۴۶ ق.ظ
آخرین ارسال: M423sr
  دانشجویان سامانه شبکه‌ای تربیت مدرس ورودی ۱۴۰۰ kenpachi ۰ ۱,۲۰۷ ۰۵ آبان ۱۴۰۰ ۱۱:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: kenpachi
  آزمون دکتری نرم افزار و الگوریتم ۱۴۰۰ Seyyedab ۴۶ ۱۸,۶۵۱ ۰۹ مهر ۱۴۰۰ ۰۵:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: Seyyedab
  رتبه ۵۴ علوم کامپیوتر و ۷۶ ریاضی ارشد ۱۴۰۰ Computer92 ۰ ۲,۰۴۶ ۰۸ شهریور ۱۴۰۰ ۰۹:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: Computer92
  کنکور دکتری بیوانفورماتیک ۱۴۰۰ Hmi96 ۵ ۳,۲۹۷ ۰۵ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۲:۳۱ ق.ظ
آخرین ارسال: mbashiri
Lightbulb مراحل دقیق انتخاب رشته ی کنکور دکتری (۱۴۰۰) Mr. Rezaei ۶ ۳,۵۹۱ ۰۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۰۵:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: cpt.mazi
  درخواست ارائه تکمیل ظرفیت دکتری نیمسال دوم دانشگاه ازاد alireza6660 ۱ ۳,۹۴۳ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close