زمان کنونی: ۰۹ فروردین ۱۴۰۳, ۰۸:۴۵ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

دانشجویان ارشد شبکه و امنیت

ارسال: #۱۶
۰۷ اردیبهشت ۱۳۹۶, ۰۶:۲۷ ب.ظ
RE: دانشجویان ارشد شبکه و امنیت
(۰۷ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۲:۵۹ ب.ظ)chakavak01 نوشته شده توسط:  خیلی متشکرم از پاسخ شما.لطف کردید.
من علاوه بر همه این فیلدهایی که ذکر کردید به ساخت نرم افزار امنیتی هم علاقه دارم.
برای این مورد باید چه مباحثی را یاد بگیرم؟

با اجازه.
شما باید اول منظورت از "نرم افزار امنیتی" رو روشن کنی. اگه منظورت ابزارهای تست روزنه های سیستم و نفوذه که همون زبان اسکریپتی که بلدی ( پایتون، پرل، روبی و ...) کافیه چون این مدل برنامه ها کاری به مهندسی نرم افزار و اینا کار ندارن و بیشتر همون الگوریتمشون مهمه

یا اگه منظورت برنامه های بزرگتر مثل آنتی ویروسها، فایروال هست، یا سیستم های کنترل دسترسی تو شبکه، نظارت و این مدل برنامه های گنده، پایتون احتمالا به تنهایی جواب گو نیست، شما باید به c++ مسلط باشید، یا جاوا. سی شارپ هم خوبه منتهی فقط رو ویندوز نتیجه میده. من پیشنهادم c++ هست. شما باید به سیستم عامل هم یونیکس هم ویندوز مسلط باشی، به API هاشون و همه تنظیمات پیکربندی. شبکه باید بلد باشید، برنامه نویسی سوکت بلد باشید، دیتابیس مسلط باشید، مشابه یه مهندس نرم افزار مثلا.
۱
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: chakavak01
ارسال: #۱۷
۰۷ اردیبهشت ۱۳۹۶, ۰۶:۵۴ ب.ظ
RE: دانشجویان ارشد شبکه و امنیت
(۰۷ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۶:۲۷ ب.ظ)alidk نوشته شده توسط:  
(07 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۲:۵۹ ب.ظ)chakavak01 نوشته شده توسط:  خیلی متشکرم از پاسخ شما.لطف کردید.
من علاوه بر همه این فیلدهایی که ذکر کردید به ساخت نرم افزار امنیتی هم علاقه دارم.
برای این مورد باید چه مباحثی را یاد بگیرم؟

با اجازه.
شما باید اول منظورت از "نرم افزار امنیتی" رو روشن کنی. اگه منظورت ابزارهای تست روزنه های سیستم و نفوذه که همون زبان اسکریپتی که بلدی ( پایتون، پرل، روبی و ...) کافیه چون این مدل برنامه ها کاری به مهندسی نرم افزار و اینا کار ندارن و بیشتر همون الگوریتمشون مهمه

یا اگه منظورت برنامه های بزرگتر مثل آنتی ویروسها، فایروال هست، یا سیستم های کنترل دسترسی تو شبکه، نظارت و این مدل برنامه های گنده، پایتون احتمالا به تنهایی جواب گو نیست، شما باید به c++ مسلط باشید، یا جاوا. سی شارپ هم خوبه منتهی فقط رو ویندوز نتیجه میده. من پیشنهادم c++ هست. شما باید به سیستم عامل هم یونیکس هم ویندوز مسلط باشی، به API هاشون و همه تنظیمات پیکربندی. شبکه باید بلد باشید، برنامه نویسی سوکت بلد باشید، دیتابیس مسلط باشید، مشابه یه مهندس نرم افزار مثلا.
تشکر میکنم.لطف کردید.
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  بهترین منبع برای درس شبکه ارشد msnmkh ۲ ۱,۱۹۰ ۱۲ دى ۱۴۰۱ ۱۲:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: پشتکار
  مصاحبه با رتبه ۵۱ آی تی و تجارت و ۷۷ شبکه و امنیت Rehe1994 ۵ ۶,۲۶۱ ۲۰ آذر ۱۴۰۱ ۰۳:۵۵ ب.ظ
آخرین ارسال: arashi300
  بوک کلاب ماشین لرنینگ با حضور متخصص از شرکت های گوگل ، اساتید و دانشجویان دکترا و. Doctorwho ۰ ۱,۳۹۰ ۱۳ آبان ۱۴۰۰ ۱۲:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Doctorwho
  دانشجویان سامانه شبکه‌ای تربیت مدرس ورودی ۱۴۰۰ kenpachi ۰ ۱,۱۶۴ ۰۵ آبان ۱۴۰۰ ۱۱:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: kenpachi
Smile مصاحبه با رتبه ۱۹ امنیت و شبکه pouya47 ۲۴ ۲۲,۲۷۹ ۰۷ آذر ۱۳۹۹ ۰۵:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: saharitst
  مصاحبه دانشگاه اطلاعات و امنیت ملی Happiness.72 ۹۸ ۱۰۸,۳۵۷ ۰۵ آذر ۱۳۹۹ ۰۵:۰۵ ب.ظ
آخرین ارسال: Ali001100
  در جستجوی اساتید امنیت wskf ۰ ۱,۸۷۷ ۱۸ فروردین ۱۳۹۹ ۰۸:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: wskf
  امنیت در تلگرام marvelous ۰ ۱,۹۵۲ ۲۷ دى ۱۳۹۸ ۰۲:۱۷ ق.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  کمک برای حل تمرین امنیت شبکه پیشرفته behnazk ۰ ۱,۹۱۰ ۱۴ مهر ۱۳۹۸ ۱۲:۰۷ ب.ظ
آخرین ارسال: behnazk
Exclamation کمک برای انتخاب موضوع سمینار و پایان نامه ارشد شبکه های کامپیوتری engeneer_19 ۱۷ ۳۵,۸۲۹ ۱۱ شهریور ۱۳۹۸ ۰۲:۰۰ ب.ظ
آخرین ارسال: bahman.shoghi

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close