زمان کنونی: ۱۴ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۹:۱۸ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

MNIST چیست؟

ارسال:
۰۴ شهریور ۱۳۹۵, ۰۹:۴۲ ب.ظ
MNIST چیست؟
با سلام
دوستان در مورد این کلمه MNIST یا شاید باید بهتر بگم این The "MNIST" of Brain Digits چه اطلاعاتی می تونید بهم بدید؟
در حالت کلی با این مدل داده ها چه کارهایی می شه انجام داد و کاربردهاشون چی می تونه باشه؟ اگر یک توضیح مناسبی بهم بدید ممنون میشم چون خودش هم خیلی مبهم بود برام.
من دارم پروپوزال می نویسم، در این مورد احتیاج دارم کمی اطلاعات کسب کنم.

با تشکر

خداوندا ... کدام نقطه ی زمین، از تو خالیست که خلق تو را در آسمان می جویند؟! منصور حلاج
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۰۴ شهریور ۱۳۹۵, ۱۱:۰۸ ب.ظ
MNIST چیست؟

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: fo-eng
ارسال:
۰۴ شهریور ۱۳۹۵, ۱۱:۵۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۵ شهریور ۱۳۹۵ ۱۲:۰۱ ق.ظ، توسط saeid.dehnavi73.)
MNIST چیست؟
سلام
اینجا یه لینک براتون گذاشتم که یه سری اطلاعات داده

مثل اینکه یه دستگاه شبیه دستگاه نوار مغز روی سر افراد مختلف نصب کردن و سیگنال هایی که از قسمت های مختلف مغز ساتع میشه رو در قالب یه سری عدد ثبت کردن و ازش یه دیتابیس بزرگ درست کردن واسه کارای تحقیقاتی(چیزی که من دستگیرم شد)
موفق باشید

(۰۴ شهریور ۱۳۹۵ ۱۱:۰۸ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  

این لینک که گذاشتین مربوط میشه به دیتابیس دست خط های افراد مختلف برای کار تحقیقاتی در مواردی مثل شناسایی افراد از روی دستخط و...
چیزی که دوستمون گفتن مربوط میشه به دیتابیسی از سیگنال های مغز افراد مختلف

if you do Right no one remembers
if you do Wrong no one forgets
 سپاس‌گزاری شده توسط: blackhalo1989 , fo-eng
ارسال:
۰۵ شهریور ۱۳۹۵, ۱۰:۲۰ ق.ظ
MNIST چیست؟
سپاسگذارم از لطف هر دوی شما ..
من دقیقا دو لینک بالا رو خودم داشتم، حتی لینک اولی که اشاره فرمودید در لینک دوم به عنوان یک رفرنس توضیح داده است ولی دقیقا مشکلم این هست که الان من روی این دیتای دوم که لینک دادید دقیقا چکار می تونم انجام بدم؟
اصلا جنبه تحقیقاتی اش چی هست؟
حتی پیش دکتر هم بردم ولی متاسفانه گفتند ما با سیگنال کار می کنیم نه عدد... و کمکی نکردند. و الان موندم اصلا با اینا چیزی میشه انحام داد؟

خداوندا ... کدام نقطه ی زمین، از تو خالیست که خلق تو را در آسمان می جویند؟! منصور حلاج
ارسال:
۰۵ شهریور ۱۳۹۵, ۰۲:۵۷ ب.ظ
RE: MNIST چیست؟
(۰۵ شهریور ۱۳۹۵ ۱۰:۲۰ ق.ظ)fo-eng نوشته شده توسط:  سپاسگذارم از لطف هر دوی شما ..
من دقیقا دو لینک بالا رو خودم داشتم، حتی لینک اولی که اشاره فرمودید در لینک دوم به عنوان یک رفرنس توضیح داده است ولی دقیقا مشکلم این هست که الان من روی این دیتای دوم که لینک دادید دقیقا چکار می تونم انجام بدم؟
حتی پیش دکتر هم بردم ولی متاسفانه گفتند ما با سیگنال کار می کنیم نه عدد... و کمکی نکردند. و الان موندم اصلا با اینا چیزی میشه انحام داد؟
خب این یه دیتاست هست دیگه مثلا فرض کنید شما میخواین تحقیق کنید که سیگنال هایی که از یه قسمت مغز ارسال میشه مقدار اون سیگنال به سن افراد هم وابسته هست یا خیر؟خب در این حالت یه راهش اینه که برین خودتون افراد مختلف رو بیارین و روشون آزمایش کنید و بعد بحث داده کاوی و... تا به یه نتیجه برسین یه راه دیگش هم اینه که داده کاوی رو روی دیتاست های آماده مثل این دیتاست انجام بدین

سپاس‌گزاری شده توسط: signal+
ارسال:
۰۵ شهریور ۱۳۹۵, ۰۳:۰۶ ب.ظ
(۰۵ شهریور ۱۳۹۵ ۰۲:۵۷ ب.ظ)saeid.dehnavi73 نوشته شده توسط:  
(05 شهریور ۱۳۹۵ ۱۰:۲۰ ق.ظ)fo-eng نوشته شده توسط:  سپاسگذارم از لطف هر دوی شما ..
خب این یه دیتاست هست دیگه مثلا فرض کنید شما میخواین تحقیق کنید که سیگنال هایی که از یه قسمت مغز ارسال میشه مقدار اون سیگنال به سن افراد هم وابسته هست یا خیر؟خب در این حالت یه راهش اینه که برین خودتون افراد مختلف رو بیارین و روشون آزمایش کنید و بعد بحث داده کاوی و... تا به یه نتیجه برسین یه راه دیگش هم اینه که داده کاوی رو روی دیتاست های آماده مثل این دیتاست انجام بدین

خب ببیند من اگر بخوام همچین کاری کنم که نمی شه. اگه این کار رو کنم در واقع خودم داده دارم تولید می کنم و این معتبر نیست و جای کاری نداره .. (طبق صحبت های قبلی با دوستان که داشتم)

خب دقیقا من الان سوالم اینه که با این دیتا چه کارهایی می تونم انجام بدم؟ ببینید این داده ها اومدخ یکسری عدد جلو افراد مختلف گرفته و فکر های اونها رو در قالب عدد ذخیره کرده، خب این از ماهیت کلی این دیتا.
الان با این روی چه موضوعاتی می تونم کار کنم؟

سپاس‌گزاری شده توسط: signal+
ارسال:
۰۵ شهریور ۱۳۹۵, ۰۳:۱۳ ب.ظ
(۰۵ شهریور ۱۳۹۵ ۰۳:۰۶ ب.ظ)fo-eng نوشته شده توسط:  
(05 شهریور ۱۳۹۵ ۰۲:۵۷ ب.ظ)saeid.dehnavi73 نوشته شده توسط:  
(05 شهریور ۱۳۹۵ ۱۰:۲۰ ق.ظ)fo-eng نوشته شده توسط:  سپاسگذارم از لطف هر دوی شما ..

خب ببیند من اگر بخوام همچین کاری کنم که نمی شه. اگه این کار رو کنم در واقع خودم داده دارم تولید می کنم و این معتبر نیست و جای کاری نداره .. (طبق صحبت های قبلی با دوستان که داشتم)

خب دقیقا من الان سوالم اینه که با این دیتا چه کارهایی می تونم انجام بدم؟ ببینید این داده ها اومدخ یکسری عدد جلو افراد مختلف گرفته و فکر های اونها رو در قالب عدد ذخیره کرده، خب این از ماهیت کلی این دیتا.
الان با این روی چه موضوعاتی می تونم کار کنم؟

یکی از کارهایی که مثلا میشه انجام داد اینه که به فرض شما یه سیستم خبره برای تشخیص بیماری های مغز از روی سیگنال های مغز(که همون نوار مغز هستند)تولید کردین و حالا برای تست این سیستم و ثبت نتایجش میتونید از این دیتاست استفاده کنید

سپاس‌گزاری شده توسط: fo-eng , signal+

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  هاست یا میزبانی وب چیست؛ انواع آن کدامند؟ B0020 ۰ ۶۰۶ ۰۹ فروردین ۱۴۰۲ ۰۲:۵۷ ب.ظ
آخرین ارسال: B0020
  کدام زبان برای هوش مصنوعی بهتر است؟ فرق بین زبان های هوش مصنوعی چیست؟ azam2075 ۳ ۵,۵۴۹ ۱۴ مهر ۱۴۰۰ ۰۷:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: علیصا
  مرتب سازی سریع تصادفی چیست؟ Xzrix ۰ ۱,۴۰۸ ۱۴ آذر ۱۳۹۹ ۰۷:۲۲ ب.ظ
آخرین ارسال: Xzrix
  یو اس اس دی چیست؟ nolw0932 ۰ ۲,۲۴۷ ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۳:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: nolw0932
  تفاوت procedural با functional با imperative در چیست؟ shervan360 ۲ ۳,۰۲۷ ۲۱ دى ۱۳۹۸ ۰۴:۳۲ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  سئو چیست؟ - سئو - بهینه سازی سایت msnmsn ۲ ۲۵ ۲۳ آبان ۱۳۹۸ ۰۱:۱۳ ب.ظ
آخرین ارسال: xiaomi
  سبک زندگی چیست pm24 ۱ ۲,۶۶۳ ۱۳ شهریور ۱۳۹۸ ۰۱:۱۹ ق.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  تفاوت مقاله جورنالی و مقاله کنفرانسی در چیست؟ Br2012 ۴۴ ۷۷,۱۳۳ ۲۷ مرداد ۱۳۹۸ ۰۸:۳۱ ق.ظ
آخرین ارسال: TexteRasmi.info
  هیپنوتیزم چیست؟ jabert ۰ ۱,۶۹۴ ۱۴ مرداد ۱۳۹۸ ۱۲:۴۷ ق.ظ
آخرین ارسال: jabert
  شخصیت شناسی اناگرام چیست وچه تاثیری در زندگی ما دارد؟ samaneh_fathi ۰ ۱,۹۶۸ ۰۴ تیر ۱۳۹۸ ۱۱:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: samaneh_fathi

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close