زمان کنونی: ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۶:۴۵ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

فرمول های ابداعی

ارسال:

irpersian20 پرسیده:

فرمول های ابداعی

با درود
دوستان فرضا ما در ادامه مقالات قبلی ، روش جدیدی در اون حوزه دادیم.
که وابسته به چندین فرمول هست که خودمون ساختیم! متاسفانه هیچ دلیل منطقی نمیتونیم براش بیاریم.
اما حتی استاد که سال ها متخصص در این زمینه هست، تائید کرد روش از همه روش های قبل بهتر هست .
اما میگه از کجات اوردی . من چیزی ندارم بگم.
خوب فردا برای مقاله یا پایان نامه ، از من بپرسن از کجات اوردی باید چی بگم؟ ایا مقاله بفرستی یک جا و دلیل نیاری ، چرا این فرمول ساختیم ..قبوله؟
Huh
نقل قول این ارسال در یک پاسخ

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Exclamation سلام لطفاً یکی به من بگه مرتبه زمانی ها چطوری به log تبدیل میشن فرمول داره؟؟ Azadam ۶ ۳,۹۹۹ ۰۶ دى ۱۴۰۰ ۰۹:۰۲ ق.ظ
آخرین ارسال: Soldier's life
  حل فرمول سیگما Σ [(safety -1) thread -1] Hamedudk ۰ ۱,۵۴۳ ۰۶ دى ۱۳۹۹ ۱۱:۵۳ ق.ظ
آخرین ارسال: Hamedudk
  دلایل لازم برای قبول یک فرمول H-Arshad ۳ ۲,۰۸۵ ۰۷ آبان ۱۳۹۶ ۰۲:۴۲ ق.ظ
آخرین ارسال: H-Arshad
  معرفی منابع و گرایش های مرتبط با فایل های صوتی و تصویری و پخش کننده های صوت و تصویر R.g- ۴ ۳,۶۷۷ ۱۵ شهریور ۱۳۹۶ ۰۹:۳۲ ب.ظ
آخرین ارسال: blackhalo1989
  قضیه یا فرمول حداکثر تعداد دستورات دو آدرسی / یک آدرسی mmm1374 ۲ ۲,۱۰۵ ۰۳ بهمن ۱۳۹۵ ۰۲:۰۰ ب.ظ
آخرین ارسال: Saman
  اطلاعاتی درمورد رشته های سیستم های تکنولوژی اطلاعات ، سیستم های چند رسانه هایی و... elahehma ۰ ۱,۸۵۳ ۲۹ خرداد ۱۳۹۵ ۰۷:۵۰ ب.ظ
آخرین ارسال: elahehma
  راهنمایی در رابطه با این فرمول آماری irpersian20 ۱ ۱,۸۱۹ ۱۸ خرداد ۱۳۹۵ ۰۵:۳۷ ق.ظ
آخرین ارسال: Behnam‌
  اینروس کردن یک فرمول irpersian20 ۱ ۱,۸۴۹ ۱۸ خرداد ۱۳۹۵ ۰۵:۰۸ ق.ظ
آخرین ارسال: Behnam‌
  راهنمایی برای کد کردن یک فرمول irpersian20 ۱ ۲,۲۳۱ ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۹:۵۹ ق.ظ
آخرین ارسال: dell.mordeh
  اثبات ماهیت بازگشتی یک فرمول irpersian20 ۶ ۲,۴۷۲ ۱۴ فروردین ۱۳۹۵ ۱۲:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: irpersian20

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close