تالار گفتمان مانشت
بچه لطفاً کمک کنید ٍ معدل موثر منو بیشتر زدن - نسخه‌ی قابل چاپ

بچه لطفاً کمک کنید ٍ معدل موثر منو بیشتر زدن - saba6000 - 02 تیر ۱۳۹۵ ۰۹:۲۱ ق.ظ

سلام من لیسانسم نرم افزار بودم ازاد تهران .معدل موثر من برای رشته علوم تقریباً ۴۰ صدم بیشتر زدن.میشه همچین چیزی یا اشتباه شده.

RE: بچه لطفاً کمک کنید ٍ معدل موثر منو بیشتر زدن - elnaz91 - 02 تیر ۱۳۹۵ ۰۹:۳۵ ق.ظ

(۰۲ تیر ۱۳۹۵ ۰۹:۲۱ ق.ظ)saba6000 نوشته شده توسط:  سلام من لیسانسم نرم افزار بودم ازاد تهران .معدل موثر من برای رشته علوم تقریباً ۴۰ صدم بیشتر زدن.میشه همچین چیزی یا اشتباه شده.

۴۰ درصد خیلی زیاده ها!!! یعنی حداقل ۴ ۵ نمره به معدلتون اضافه شده!!!
معدل موثر رو تقسیم بر معدل لیسانس کنید و حاصل رو بگید، اون وقت می تونیم بگیم اشتباه شده یا نه

RE: بچه لطفاً کمک کنید ٍ معدل موثر منو بیشتر زدن - saba6000 - 02 تیر ۱۳۹۵ ۰۹:۳۸ ق.ظ

(۰۲ تیر ۱۳۹۵ ۰۹:۳۵ ق.ظ)elnaz91 نوشته شده توسط:  
(02 تیر ۱۳۹۵ ۰۹:۲۱ ق.ظ)saba6000 نوشته شده توسط:  سلام من لیسانسم نرم افزار بودم ازاد تهران .معدل موثر من برای رشته علوم تقریباً ۴۰ صدم بیشتر زدن.میشه همچین چیزی یا اشتباه شده.

معدل موثر رو تقسیم بر معدل لیسانس کنید و حاصل رو بگید، اون وقت می تونیم بگیم اشتباه شده یا نه

نه الناز جان ۱۴/۵۵ بودن زدن ۱۴/۹۷ . ۴۰ صدم نه ۴۰ درصد.من ازادی بودم.میشه همچین چیزی خیلی نگرانم

RE: بچه لطفاً کمک کنید ٍ معدل موثر منو بیشتر زدن - R4MT1N - 02 تیر ۱۳۹۵ ۱۱:۴۸ ق.ظ

(۰۲ تیر ۱۳۹۵ ۰۹:۳۸ ق.ظ)saba6000 نوشته شده توسط:  
(02 تیر ۱۳۹۵ ۰۹:۳۵ ق.ظ)elnaz91 نوشته شده توسط:  
(02 تیر ۱۳۹۵ ۰۹:۲۱ ق.ظ)saba6000 نوشته شده توسط:  سلام من لیسانسم نرم افزار بودم ازاد تهران .معدل موثر من برای رشته علوم تقریباً ۴۰ صدم بیشتر زدن.میشه همچین چیزی یا اشتباه شده.

نه الناز جان ۱۴/۵۵ بودن زدن ۱۴/۹۷ . ۴۰ صدم نه ۴۰ درصد.من ازادی بودم.میشه همچین چیزی خیلی نگرانم
معدل ثبت نامی * ضریب مشخص (بیشتر از ۱) = معدل موثر
اگه معدل ثبت نامی تون رو درست وارد کرده باشین نباید نگران چیزی باشید.

بچه لطفاً کمک کنید ٍ معدل موثر منو بیشتر زدن - AminKho - 02 تیر ۱۳۹۵ ۰۱:۵۶ ب.ظ

اگه درست هم واردنکردید بازم مشکلی نیست. چه زمان انتخاب رشته و چه زمان ویرایش میتونید معدل درست خودتون رو وارد کنید و مشکلی پیش نمیاد.
یبار دیگه هم باتوجه به فرمول بالا معدل موثرتون رو حساب کنید شاید همین الانشم درستهBig Grin