زمان کنونی: ۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۲:۴۸ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

گرایش سامانه های شبکه ای تربیت مدرس یا دانشگاه تهران علوم وفنون

ارسال:
۳۰ خرداد ۱۳۹۵, ۰۷:۰۶ ب.ظ
سلام

به نظر شما کدام یک در اولیت قرار بگیره بهتر هستش دروس رشته در تربیت مدرس همونایی هستش که در علوم فنون تهران ارائه شده لطفا راهنمایی کنید>
۱
۱
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۳۰ خرداد ۱۳۹۵, ۰۷:۲۹ ب.ظ
سلام
به نظر من قطعا تربیت مدرس

One day the hands of fate must be forced
۱
۱
ارسال:
۳۰ خرداد ۱۳۹۵, ۰۸:۰۴ ب.ظ
میشه لطفا بیشتر توضیح بدید دلیل شما چیه ؟
۱
۱
ارسال:
۳۰ خرداد ۱۳۹۵, ۰۹:۳۲ ب.ظ
دانشکده علوم و فنون نوین دانشگاه تهران نه امکانات خوبی داره تا جایی که میدونم نه اساتید آنچنان قوی .. ولی دانشگاه تربیت مدرس خیلی قویه .. تنها مشکلش خشک بودن جوشه که من اصلا نمیپسندم

۱
۱
ارسال:
۰۱ تیر ۱۳۹۵, ۰۹:۳۱ ب.ظ
جو خشک چطوریه دوست عزیزSmile
بنظر منم مدرس بنظر بهتر میاد. هر چند که واسه اپلای خوب مدرک دانشگاه تهران رو داری
بعد اینکه در مورد این گرایش هم حتما تحقیق کنید
اگه تحقیق کرده باشید که این گرایش در مورد شبکه های اجتماعیه. کمی با کامپیوتر فاصله داره

اگه با دیکشنری سرو کار داری یه سر به اینجا بزن:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۱
۱
ارسال:
۰۲ تیر ۱۳۹۵, ۰۵:۱۶ ق.ظ
RE: گرایش سامانه های شبکه ای تربیت مدرس یا دانشگاه تهران علوم وفنون
(۰۱ تیر ۱۳۹۵ ۰۹:۳۱ ب.ظ)fa_shinobi نوشته شده توسط:  جو خشک چطوریه دوست عزیزSmile
بنظر منم مدرس بنظر بهتر میاد. هر چند که واسه اپلای خوب مدرک دانشگاه تهران رو داری
اگه تحقیق کرده باشید که این گرایش در مورد شبکه های اجتماعیه. کمی با کامپیوتر فاصله داره
چون لیسانس نداره هیچ شور و شوقی تو دانشگاه نیست .. اکثرا سن بالا هستند و هرکسی پی کار خودشه ... از نظر امکانات خیلی خوبه ولی من همون هفته ای ۱ بار که میرم اونجا کلافه میشم

۱
۱
ارسال:
۰۲ تیر ۱۳۹۵, ۱۱:۴۰ ق.ظ
(۰۱ تیر ۱۳۹۵ ۰۹:۳۱ ب.ظ)fa_shinobi نوشته شده توسط:  جو خشک چطوریه دوست عزیزSmile

من الان دارم این رشته رو تو دانشگاه تربیت مدرس میخونم.نمیدونم دوستمون از کجا میگن که با کامپیوتر فاصله داره!!! کامپیوتر محض نیست این رشته.ولی کارش با زبان های برنامه نویسی مختلف و شبکه های اجتماعی خیلی گره خورده. من سال پیش از نرم افزار به این گرایش قبول شدم.
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: haveking , majidgeek
ارسال:
۰۲ تیر ۱۳۹۵, ۱۲:۰۵ ب.ظ
مگه سال های قبل تو این رشته پذیرش داشته دانشگاه شما لطفا بفرمایید که دروس این رشته همون هایی هست که در چارت درسی دانشگاه علو وفنون هستش شما مهارت های عملی هم کسب می کنید انگار رویکردش خیلی تئوریک هستش؟
۱
۱
ارسال:
۰۲ تیر ۱۳۹۵, ۰۱:۲۲ ب.ظ
(۰۲ تیر ۱۳۹۵ ۱۲:۰۵ ب.ظ)nikomat نوشته شده توسط:  مگه سال های قبل تو این رشته پذیرش داشته دانشگاه شما لطفا بفرمایید که دروس این رشته همون هایی هست که در چارت درسی دانشگاه علو وفنون هستش شما مهارت های عملی هم کسب می کنید انگار رویکردش خیلی تئوریک هستش؟

بله.ساله قبل اولین وردوی رو گرفت این دانشگاه. بله .دقیقا همون دروس هستند حالا شاید گروه یه سری تغییرات داد تو بعضی درس ها ولی سرفصل ها همون ها هستن. اتفاقا بر عکس.به نظرم این رشته خیلی عملی تر از خود ارشد نرم افزار هست .پارسال به خودم میگفتن که خیلی ریاضی داره و کلا ریاضی هست.در حالی که کلا ما ۳ واحد مدل های احتمالاتی پاس کردیم.اگر پایه برنامه نویسی خوبی دارید این رشته میتونه خوب باشه براتون.ولی اگه زیاد با کد نویسی آشنا نیستید نه. تو این دانشگاه رو زبان پایتون خیلی تاکید میکنن.
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: nikomat , Happiness.72
ارسال: #۱۰
۰۲ تیر ۱۳۹۵, ۰۲:۰۷ ب.ظ
اخه اون بقیه درس ها هم شبیه ریاضی هستند .یعنی بقیه درس ها همه نیاز به کار عملی دارند همراه برنانه نویسی هستند .تو کدوم درس ها
این طوری هستش یا اصلا ربطی به دروس نداره >
در مورد سیستم های تکنولوژی اطلاعات هم همینطور هستش اونها هم برنامه نویسی می کنند انگار رویکردش مدیریتی هستش>
۰
۱
ارسال: #۱۱
۰۵ تیر ۱۳۹۵, ۱۱:۳۲ ق.ظ
(۰۲ تیر ۱۳۹۵ ۰۱:۳۱ ب.ظ)aria نوشته شده توسط:  
(02 تیر ۱۳۹۵ ۰۵:۱۶ ق.ظ)Densike نوشته شده توسط:  
(01 تیر ۱۳۹۵ ۰۹:۳۱ ب.ظ)fa_shinobi نوشته شده توسط:  جو خشک چطوریه دوست عزیزSmile
چون لیسانس نداره هیچ شور و شوقی تو دانشگاه نیست .. اکثرا سن بالا هستند و هرکسی پی کار خودشه ... از نظر امکانات خیلی خوبه ولی من همون هفته ای ۱ بار که میرم اونجا کلافه میشم
تربیت مدرس که کلا تحصیلات تکمیلی ،اخه این چه مقایسه ای شما می کنید اگه حساب جو باشه پس تربیت مدرس هم همین شکلی باشه واقعا این جور مقایسه ها بعیده

منم راجب تربیت مدرس این حرف رو زدم :|:|:|:|:|
نمیفهمم حرفتون رو .. چه مقایسه ای ؟؟؟ مقایسه من از نظر علمی بود که گفتم تربیت مدرس قوی تر هست ...
اون یکی حرفی که زدم نظر شخصی بود و گفتم من جو تربیت مدرس رو نمی پسندم چون خشکه و هیچ مقایسه ای نکردم .. نظر شخصیم بود چون تربیت مدرس زیاد میرم همین الانم این پست رو دارم از تربیت مدرس میزارم

۱
۱
ارسال: #۱۲
۰۵ تیر ۱۳۹۵, ۰۶:۴۰ ب.ظ
کدوم زبان برنامه نویسی برای این گرایش ها مناسبه؟
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  شروع کار و اشتغال زایی در اصناف الکتریکی تهران nikikalhor ۱ ۷۹۲ ۰۳ اردیبهشت ۱۴۰۳ ۰۴:۲۷ ق.ظ
آخرین ارسال: liliahmadi
  حل و بررسی سوالات مدارمنطقی دکتری ۹۲ گرایش معماری nomad:D ۲۵ ۲۴,۲۹۴ ۲۰ بهمن ۱۴۰۲ ۱۰:۳۸ ق.ظ
آخرین ارسال: masoumeh97
  دانلود سوالات تخصصی گرایش فناوری اطلاعات آزمون دکتری ۹۱(کد ۲۳۵۸) Lonely Palm ۲ ۵,۹۳۳ ۲۶ دى ۱۴۰۲ ۰۲:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: bijibuji
  گرایش های علوم کامپیوتر alisaaa ۴ ۳,۷۳۶ ۱۳ آذر ۱۴۰۲ ۰۴:۲۷ ب.ظ
آخرین ارسال: hashemhamidi
  علوم کامپیوتر شریف یا نرم افزار تهران؟ ۴L1R3Z4 ۴۴ ۲۸,۶۱۴ ۰۶ شهریور ۱۴۰۲ ۰۸:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: moeinbahari
  شروع کار و اشتغال زایی در اصناف الکتریکی تهران nikikalhor ۰ ۷۱۱ ۲۶ دى ۱۴۰۱ ۱۲:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: nikikalhor
Big Grin اطلاعات در مورد دانشگاه تهران (پردیس فارابی) mehRUN ۲ ۴,۴۱۸ ۳۱ شهریور ۱۴۰۱ ۰۱:۴۱ ب.ظ
آخرین ارسال: eng.behnam
  دکتری بیوانفورماتیک دانشگاه تهران omid93 ۸ ۱۲,۲۹۱ ۱۱ اسفند ۱۴۰۰ ۱۰:۰۵ ب.ظ
آخرین ارسال: razieh.msh91
Video دانلود رایگان نکته و تست شبکه های کامپیوتری Farzamm ۱۱ ۱۷,۸۵۵ ۰۷ بهمن ۱۴۰۰ ۰۱:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: M.rahimi20
  دانشجویان سامانه شبکه‌ای تربیت مدرس ورودی ۱۴۰۰ kenpachi ۰ ۱,۱۹۶ ۰۵ آبان ۱۴۰۰ ۱۱:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: kenpachi

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close