زمان کنونی: ۳۱ فروردین ۱۴۰۳, ۰۴:۲۵ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

راهنمایی برای ۲۱۰ علوم

ارسال:
۲۷ خرداد ۱۳۹۵, ۱۱:۵۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ خرداد ۱۳۹۵ ۱۲:۲۹ ق.ظ، توسط benz1372.)
راهنمایی برای ۲۱۰ علوم
دوستان سلام
من توی گرایش علوم رتبه ام ۲۱۰ شده و توی مهندسی دانش ۸۰/خواستم بپرسم روزانه و شبانه کجاها میتونم قبول شم.آیا میشه امیدی داشت برای روزانه کرمان مثلا.ممنون میشم جواب بدین.
۱
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: RezaTaheri
ارسال:
۲۸ خرداد ۱۳۹۵, ۰۱:۳۳ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ خرداد ۱۳۹۵ ۰۱:۳۸ ق.ظ، توسط RezaTaheri.)
راهنمایی برای ۲۱۰ علوم
لطفا کارنامه رو قرار دهید
شبانه علامه میارید
علوم روزانه همه شهرستان ها میارید (البته شاید روزانه تبریز رو نیارید ولی بقیه شهرستان ها (از جمله کرمان که مدنظرتونه) میارید )
----------
دانش هم فقط سبزوار میاری

«یا به اندازه آرزوهایت تلاش کن»
«یا به اندازه تلاشت آرزو کن»
شکسپیر
۱
۰
ارسال:
۲۸ خرداد ۱۳۹۵, ۰۱:۴۲ ق.ظ
راهنمایی برای ۲۱۰ علوم
با توجه به افزایش ظرفیت امسال احتمالش هست شبانه علامه رو بیارید. روزانه شهرای دیگه هم احتمالش خیلی بالاست.
۱
۰
ارسال:
۲۸ خرداد ۱۳۹۵, ۰۷:۳۰ ق.ظ
RE: راهنمایی برای ۲۱۰ علوم
(۲۸ خرداد ۱۳۹۵ ۰۱:۳۳ ق.ظ)RezaTaheri نوشته شده توسط:  لطفا کارنامه رو قرار دهید
شبانه علامه میارید
علوم روزانه همه شهرستان ها میارید (البته شاید روزانه تبریز رو نیارید ولی بقیه شهرستان ها (از جمله کرمان که مدنظرتونه) میارید )
----------
دانش هم فقط سبزوار میاری

علوم: زبان: ۲۵ پایه: ۱۵ تخصصی : ۹
دانش:پایه:۴ /تخصصی:۱۵
البته پایه دانش رو میشد خیلی بیشتر زد، منتهی وقت کم اومد.Sad
۱
۰
ارسال:
۲۸ خرداد ۱۳۹۵, ۱۲:۲۹ ب.ظ
راهنمایی برای ۲۱۰ علوم
امسال ظرفیت ها چه تغییری کردن؟؟ نسبت به سال پیش بیشتر شده یا کمتر؟؟
۰
۰
ارسال:
۲۹ خرداد ۱۳۹۵, ۰۵:۲۷ ب.ظ
راهنمایی برای ۲۱۰ علوم
دانش رو من خبر دارم سبزوار میاری فکر نکنم به خوارزمی برسی. البته سبزوار دانشش خوبه روش فکر کن. ظاهرا اساتیده خوبی توش هست
۰
۰
ارسال:
۲۹ خرداد ۱۳۹۵, ۰۷:۳۰ ب.ظ
راهنمایی برای ۲۱۰ علوم
(۲۹ خرداد ۱۳۹۵ ۰۵:۲۷ ب.ظ)MR92 نوشته شده توسط:  دانش رو من خبر دارم سبزوار میاری فکر نکنم به خوارزمی برسی. البته سبزوار دانشش خوبه روش فکر کن. ظاهرا اساتیده خوبی توش هست
خیلی ممنون دوست عزیز. ممنون میشم درباره علوم کامپیوتر هم راهنماییم کنی.البته دوستان دیگه هم لطف کردن راهنماییم کردن ولی هر چی راهنمایی و نظرات بیشتر باشه عاقلانه تر میشه تصمیم گرفت
۰
۰
ارسال:
۲۹ خرداد ۱۳۹۵, ۰۷:۳۶ ب.ظ
(۲۹ خرداد ۱۳۹۵ ۰۷:۳۰ ب.ظ)benz1372 نوشته شده توسط:  
(29 خرداد ۱۳۹۵ ۰۵:۲۷ ب.ظ)MR92 نوشته شده توسط:  دانش رو من خبر دارم سبزوار میاری فکر نکنم به خوارزمی برسی. البته سبزوار دانشش خوبه روش فکر کن. ظاهرا اساتیده خوبی توش هست
خیلی ممنون دوست عزیز. ممنون میشم درباره علوم کامپیوتر هم راهنماییم کنی.البته دوستان دیگه هم لطف کردن راهنماییم کردن ولی هر چی راهنمایی و نظرات بیشتر باشه عاقلانه تر میشه تصمیم گرفت

خواهش میکنم
متاسفانه چون من گرایشم علوم نیست نمی تونم راهنمایی کنم
موفق باشید
۰
۰
ارسال:
۳۰ خرداد ۱۳۹۵, ۱۱:۳۶ ب.ظ
روزانه های شهرستانو میارید شبانه هم احتمال اینکه علامه رو بیارید خیلی بالاست
۰
۰
ارسال: #۱۰
۱۳ تیر ۱۳۹۵, ۰۴:۳۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳ تیر ۱۳۹۵ ۰۸:۵۸ ب.ظ، توسط RezaTaheri.)
راهنمایی برای ۲۱۰ علوم
لطفا معدل موثر + نمره کل هم بگید (برای کامل شدن فایل ۹۵)

شکسپیر
۰
۰
ارسال: #۱۱
۱۴ تیر ۱۳۹۵, ۰۴:۱۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴ تیر ۱۳۹۵ ۰۴:۱۳ ب.ظ، توسط benz1372.)
(۱۳ تیر ۱۳۹۵ ۰۴:۳۴ ب.ظ)RezaTaheri نوشته شده توسط:  لطفا معدل موثر + نمره کل هم بگید (برای کامل شدن فایل ۹۵)

سلام.۱۶/۷۰ و نمره کل هم فک کنم ۳۳۰۰ توی علوم حدودا
۱
۰
ارسال: #۱۲
۱۶ تیر ۱۳۹۵, ۱۲:۴۱ ب.ظ
(۲۸ خرداد ۱۳۹۵ ۱۲:۲۹ ب.ظ)student100 نوشته شده توسط:  امسال ظرفیت ها چه تغییری کردن؟؟ نسبت به سال پیش بیشتر شده یا کمتر؟؟
در مجموع بیشتر شده نسبت به سال پیش برای مثال امیرکبیر سال پیش مجموع ظرفیتش برای روزانه و شبانه در دفترچه بود ۹ نفر که امسال شده ۲۸ نفر و ظرفیت دانشگاه تهرانم یکی اضافه شده و از کم شده ها هم تربیت مدرس ۳ تا کم شد و از علامه نسبت به سال پیش در مجموع روزانه و شبانه ۴ تا کم شد دانشگاهای شهرستانم تا اونجایی که برسی کردم افزایش ظرفیت داشتن در مجموع
۰
۰
ارسال: #۱۳
۲۹ مرداد ۱۳۹۵, ۰۳:۵۲ ب.ظ
راهنمایی برای ۲۱۰ علوم
سلام دوستان و یه سلام مخصوص هم خدمت آقا رضا طاهری
یه سوالی داشتم خواستم بپرسم .مثلا اگه شبانه علامه قبول شیم ترمی چند باید بدیم؟در کل میگم یعنی هزینه خوابگاه که فکر کنم خودگردان هم هست در کنار شهریه.البته فکر نکنم من بشم چون اول روزانه های تهران زدم بعد هم روزانه و شبانه کرمان و بعد شبانه تهران.
۰
۰
ارسال: #۱۴
۲۹ مرداد ۱۳۹۵, ۰۸:۰۲ ب.ظ
(۲۹ مرداد ۱۳۹۵ ۰۳:۵۲ ب.ظ)benz1372 نوشته شده توسط:  سلام دوستان و یه سلام مخصوص هم خدمت آقا رضا طاهری
یه سوالی داشتم خواستم بپرسم .مثلا اگه شبانه علامه قبول شیم ترمی چند باید بدیم؟در کل میگم یعنی هزینه خوابگاه که فکر کنم خودگردان هم هست در کنار شهریه.البته فکر نکنم من بشم چون اول روزانه های تهران زدم بعد هم روزانه و شبانه کرمان و بعد شبانه تهران.
احتمالا تا ۲۰۰ روز علامه قبول بشن دیگه به شانس توئه، احتمالا لب مرز روزانه علامه قبول نشی و شاید هم خیلی خوش شانس باشی و آخرین فرد قبولی باشیBig Grin
طبق انتخاب رشته ای که کردی، ۱۰۰% کرمان رو میاری و شکی توش نیست
شهریه ارشد علامه پارسال:
شهریه ثابت ۷۲۶ شهریه متغیر هر واحد ۱۶۵ که طبق پارسال:
۸ واحد میشه ۲۰۴۶
۱۰ واحد میشه ۲۳۷۶
حالا امسال ۱۰% افزایش (حدودی) در نظر بگیریم امسال:
۸ واحد میشه ۲۲۵۰
۱۰ واحد میشه ۲۶۱۳

هزینه خوابگاه خودگردان هم حدود ۶۰۰ درمیاد

شکسپیر
۱
۰
ارسال: #۱۵
۳۰ مرداد ۱۳۹۵, ۰۸:۴۱ ب.ظ
سلام. اگر یکبار از امکانات دانشگاه روزانه در مقطع کارشناسی و رشته انسانی استفاده کرده باشیم و قصد داشته باشیم برای همان مقطع در رشته هنر انتخاب رشته انجام بدهیم، آیا میتوان مجددا از امکانات دانشگاه روزانه بدون شهریه استفاده کرد؟:
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  راهنمایی در مورد تعریف محیط عملیاتی داروخانه برای آز پایگاه داده ngmsshd ۲ ۷,۵۳۹ ۰۴ اردیبهشت ۱۴۰۲ ۰۵:۲۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Eris_mw
Star درخواست کمک و راهنمایی برای شرکت در آزمون ارشد marvelous ۹ ۸,۰۵۵ ۰۶ مهر ۱۴۰۰ ۰۸:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: فاطمه دیبا
Information راهنمایی برای فرصت باقیمانده تا کنکور ۱۴۰۰ marge_setare ۷ ۵,۱۳۲ ۱۰ بهمن ۱۳۹۹ ۱۰:۴۸ ق.ظ
آخرین ارسال: fatemehbin
  راهنمایی برای خرید لپ تاپ - سال ۹۲ ف.ش ۱۸ ۱۳,۱۹۹ ۳۰ فروردین ۱۳۹۹ ۱۱:۳۸ ق.ظ
آخرین ارسال: mycore
  راهنمایی در مورد محلی امن برای زندگی نزدیک چهارراه ولیعصر kadoos ۹ ۷,۲۶۸ ۱۴ اسفند ۱۳۹۸ ۱۱:۰۰ ب.ظ
آخرین ارسال: ehsan0000
  درخواست راهنمایی برای خرید elaheh1375 ۱ ۲۱ ۲۵ دى ۱۳۹۸ ۱۲:۱۳ ب.ظ
آخرین ارسال: zahra1350
Sad راهنمایی برای نوشتن پایان نامه کمک!!!!!!! Sarabeh ۱ ۲,۴۴۷ ۱۴ آذر ۱۳۹۸ ۰۲:۳۳ ق.ظ
آخرین ارسال: sirvan.t
  درخواست راهنمایی برای ارشد sali_h ۲ ۴,۴۷۶ ۲۳ مهر ۱۳۹۸ ۱۱:۱۸ ق.ظ
آخرین ارسال: mohamadreza025
  راهنمایی برای ورودی های ۹۵ هوش مصنوعی دانشگاه تهران saeed93 ۱۶ ۱۲,۶۸۵ ۲۸ شهریور ۱۳۹۸ ۱۰:۳۳ ق.ظ
آخرین ارسال: imali
  ساختمان داده پوران، فصل اول، راهنمایی برای حل یک مثال ساده marvelous ۲ ۲,۶۳۵ ۲۲ مرداد ۱۳۹۸ ۰۳:۳۰ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close