زمان کنونی: ۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۲:۰۸ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

۳۴ نرم‌افزار و ۴۸ شبکه

ارسال:
۲۶ خرداد ۱۳۹۵, ۰۷:۳۶ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۶ خرداد ۱۳۹۵ ۱۱:۰۸ ق.ظ، توسط admin.)
۳۴ نرم‌افزار و ۴۸ شبکه
سلام
این هم کارنامه من

فایل‌(های) پیوست شده

۲
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: .:tarannom:. , p30SiNa , perrine , Skyrim
ارسال:
۲۶ خرداد ۱۳۹۵, ۰۹:۳۰ ق.ظ
۳۴ نرم افزار و ۴۸ شبکه
تبریک . معماری و پایگاه و الگوریتم چی بخونیم ؟ درصد زبانتونم خیلی خوبه . ممنون میشم راهنمایی کنین چکار کنیم برای زبان!
۲
۰
ارسال:
۲۶ خرداد ۱۳۹۵, ۰۹:۴۶ ق.ظ
RE: 34 نرم افزار و ۴۸ شبکه
(۲۶ خرداد ۱۳۹۵ ۰۹:۳۰ ق.ظ)zohreh.gh نوشته شده توسط:  تبریک . معماری و پایگاه و الگوریتم چی بخونیم ؟ درصد زبانتونم خیلی خوبه . ممنون میشم راهنمایی کنین چکار کنیم برای زبان!

ممنون
کتابای من اینا بود:
معماری پوران پژوهش
پایگاه مقسمی (عالیه، من تمام سوالای پایگاه رو درست زدم)
الگوریتم مقسمی (کتاب خیلی کامل و قطوری هست، البته من نتونستم الگوریتم رو خیلی خوب بزنم سخت بود)
زبان عمومی ۵۰۴ و جزوه پارسه
زبان تخصصی پارسه
البته من زبانم خوب بود و بیشتر رو درک مطلب ها کار کردم
کلا پاسخ به سوالای درک مطلب اصول و الگوی خاصی داره که توی کتاب پارسه اومده فقط کتاب پارسه کامل انگلیسیه
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: DANEiL , .:tarannom:.
ارسال:
۲۶ خرداد ۱۳۹۵, ۱۱:۲۴ ب.ظ
۳۴ نرم‌افزار و ۴۸ شبکه
سلام تبریک
چندوقت خوندین و اینکا فقط با معماری پوران تونستی ۶۰ درصد بزنی؟؟
ساختمان داده چی خوندی تونستی بزنی؟
۱
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال:
۲۷ خرداد ۱۳۹۵, ۰۹:۰۴ ق.ظ
RE: ۳۴ نرم‌افزار و ۴۸ شبکه
(۲۶ خرداد ۱۳۹۵ ۱۱:۲۴ ب.ظ)jionelmessi نوشته شده توسط:  سلام تبریک
چندوقت خوندین و اینکا فقط با معماری پوران تونستی ۶۰ درصد بزنی؟؟
ساختمان داده چی خوندی تونستی بزنی؟

سلام
ممنون
من از دی پارسال شروع کردم و روزی ۴ تا ۶ ساعت میخوندم که تا بعد از عید رسوندمش به ۱۰ ساعت
من غیر از پوران سوالات کنکور های آی تی و نرم رو با دقت حل می کردم و برای حلشون معمولا مجبور بودم فراتر از کتاب پوران برم و جزوات و جواب های کنکور های گذشته رو از اینترنت بگیرم، در کل روی سیستم عامل و معماری و پایگاه بیشترین وقت رو گذاشتم و بهترین نتیجه رو از اینا گرفتم
اگه میخواید درصد خوبی تو هر درس داشته باشید باید از کتابی که میخونید فراتر برید
ساختمان داده مقسمی خوندم که ساختمان آی تی خیلی خوب بود ولی ساختمان مهندسی کامپیوتر خیلی سخت که نتونستم نتیجه مورد انتظارمو بگیرم
۱
۰
ارسال:
۲۷ خرداد ۱۳۹۵, ۱۰:۰۶ ب.ظ
۳۴ نرم‌افزار و ۴۸ شبکه
سلام
دوستان من با توجه به اینکه احتمال تهران قبول شدنم در گرایش نرم افزار خیلی کمه، قصد داشتم گرایش الگوریتم دانشگاه تهران رو انتخاب کنم. به همین دلیل با یکی از کاربران سایت که پارسال در همین گرایش قبول شده بود صحبت کردم و خواستم کمی در مورد درسهاشون و همینطور سطح عملی استادهاشون و ارزش مدرک و ... برام توضیح بده
متاسفانه پاسخی که ایشون به من داد کمی منو دلسرد کرده که به همین دلیل میخواستم با سایر دوستان مشورت کنم و نظرشون رو بپرسم
اولاً که ایشون چارت درسیشون رو برای من ارسال کردند (کلی دنبالش گشتم و حتی تو سایت دانشگاه تهران هم پبدا نمیشد) و بعد از دیدن درسها متوجه شدم که این رشته کاملاً ریاضیه و ارتباط زیادی با کامپیوتر و نرم افزار نداره
اینم لینک چارت درسی که میتونید دانلود کنید و ببینید

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

ضمناً ایشون گفتند که استاداشون اکثراً از دانشکده ریاضی میان و اصلاً دید کامپیوتری ندارن، ضمن اینکه کلاسهاشون هم در دانشکده فنی امیرآباد نیست و در انقلاب برگزار میشه
این رو هم اضافه کنم که من کلاً در دروس رشته‌ی کامپیوتر از درس طراحی الگوریتم واقعاً متنفر بودم و تو کنکور هم فقط یکی زدم که اونم غلط در اومد. و حالا میبینم تمام دروس این گرایش یه جورایی به طراحی الگوریتم و ریاضیات وابسته اند.
حالا میخواستم بدونم به نظر شما اصلاً ارزش داره که تو این گرایش ادامه تحصیل بدیم
ضمن اینکه این گرایش هنوز در ایران دوره دکترا نداره و اگر هم بخوام تو دکترا تغییر گرایش بدم، خیلی به این گرایش ارزشی قائل نیستند و نمیشه تو دانشگاههای خوب پذیرش شد
ولی واقعاً برای من رفتن به شهرستان خیلی سخته و حتماً باید تو تهران درس بخونم،
دوستان آیا صلاح میدونن من این گرایش رو انتخاب کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
لطفاً جواب بدید
۰
۰
ارسال:
۲۷ خرداد ۱۳۹۵, ۱۰:۱۴ ب.ظ
(۲۷ خرداد ۱۳۹۵ ۱۰:۰۶ ب.ظ)axarsu نوشته شده توسط:  سلام
دوستان من با توجه به اینکه احتمال تهران قبول شدنم در گرایش نرم افزار خیلی کمه، قصد داشتم گرایش الگوریتم دانشگاه تهران رو انتخاب کنم. به همین دلیل با یکی از کاربران سایت که پارسال در همین گرایش قبول شده بود صحبت کردم و خواستم کمی در مورد درسهاشون و همینطور سطح عملی استادهاشون و ارزش مدرک و ... برام توضیح بده
متاسفانه پاسخی که ایشون به من داد کمی منو دلسرد کرده که به همین دلیل میخواستم با سایر دوستان مشورت کنم و نظرشون رو بپرسم
اولاً که ایشون چارت درسیشون رو برای من ارسال کردند (کلی دنبالش گشتم و حتی تو سایت دانشگاه تهران هم پبدا نمیشد) و بعد از دیدن درسها متوجه شدم که این رشته کاملاً ریاضیه و ارتباط زیادی با کامپیوتر و نرم افزار نداره

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

ضمناً ایشون گفتند که استاداشون اکثراً از دانشکده ریاضی میان و اصلاً دید کامپیوتری ندارن، ضمن اینکه کلاسهاشون هم در دانشکده فنی امیرآباد نیست و در انقلاب برگزار میشه
این رو هم اضافه کنم که من کلاً در دروس رشته‌ی کامپیوتر از درس طراحی الگوریتم واقعاً متنفر بودم و تو کنکور هم فقط یکی زدم که اونم غلط در اومد. و حالا میبینم تمام دروس این گرایش یه جورایی به طراحی الگوریتم و ریاضیات وابسته اند.
ضمن اینکه این گرایش هنوز در ایران دوره دکترا نداره و اگر هم بخوام تو دکترا تغییر گرایش بدم، خیلی به این گرایش ارزشی قائل نیستند و نمیشه تو دانشگاههای خوب پذیرش شد
لطفاً جواب بدید

سلام دوست عزیز
رتبتون چند شده؟
۰
۰
ارسال:
۲۷ خرداد ۱۳۹۵, ۱۰:۲۱ ب.ظ
(۲۷ خرداد ۱۳۹۵ ۱۰:۱۴ ب.ظ)seied1372 نوشته شده توسط:  
(27 خرداد ۱۳۹۵ ۱۰:۰۶ ب.ظ)axarsu نوشته شده توسط:  سلام

لطفاً جواب بدید

سلام دوست عزیز
رتبتون چند شده؟

۱۷۱
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  علوم کامپیوتر شریف یا نرم افزار تهران؟ ۴L1R3Z4 ۴۴ ۲۸,۹۳۴ ۰۶ شهریور ۱۴۰۲ ۰۸:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: moeinbahari
  جزوه خلاصه نکات مهم فصول ابتدایی درس مهندسی نرم افزار Happiness.72 ۱ ۳,۵۶۷ ۱۳ خرداد ۱۴۰۱ ۰۶:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: M o h m m @ d
  مهندسی نرم افزار rh1995 ۰ ۱,۳۸۸ ۱۰ بهمن ۱۴۰۰ ۰۷:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: rh1995
  مهندسی نرم افزار rh1995 ۰ ۱,۱۸۶ ۱۰ بهمن ۱۴۰۰ ۰۷:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: rh1995
  آزمون دکتری نرم افزار و الگوریتم ۱۴۰۰ Seyyedab ۴۶ ۱۸,۸۶۲ ۰۹ مهر ۱۴۰۰ ۰۵:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: Seyyedab
  فیلم های مهندسی نرم افزار خلیلی فر osouly ۰ ۱,۹۷۳ ۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۰۴:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: osouly
  کارنامه نهایی ازمون دکتری داخل سال ۱۳۹۲-گرایش نرم افزار انرژی مثبت ۶ ۹,۵۲۲ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۲۷ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
Heart نرم افزار رها بختیاری ۰ ۳,۰۵۶ ۰۵ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۵۱ ب.ظ
آخرین ارسال: رها بختیاری
  متن به هم ریخته در نرم افزار Notepad HAMID3F ۱۵ ۲۱,۴۵۸ ۱۷ شهریور ۱۳۹۹ ۰۸:۲۶ ق.ظ
آخرین ارسال: rezasedghi100
  آزمون دکتری نرم افزار و الگوریتم ۹۹ Seyyedab ۱۱ ۵,۹۵۹ ۰۲ شهریور ۱۳۹۹ ۱۱:۰۳ ق.ظ
آخرین ارسال: Seyyedab

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close