زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۰۴:۴۵ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

پیشنهاد سیستم رایگان مدیریت کسب و کار با مدل B2B

ارسال:
۲۵ خرداد ۱۳۹۵, ۱۰:۵۳ ب.ظ
پیشنهاد سیستم رایگان مدیریت کسب و کار با مدل B2B
سلام
میخاستم ببینم دوستان کسی میتونه لطف کنه و یک سیستم رایگان مدیریت کسب و کار با مدل B2B پیشنهاد بده؟
قصد دارم فارسی سازیش کنم برای کاری. چندتا نمونه پیدا کردم ولی رایگان نیستند و فقط یک دموی محدود ارائه میدن.

سرشارم از خیال ولی این کفاف نیست
در شعرِ من حقیقت یک ماجرا کم است ...
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۳۱ خرداد ۱۳۹۵, ۱۲:۱۷ ق.ظ
RE: پیشنهاد سیستم رایگان مدیریت کسب و کار با مدل B2B
(۲۵ خرداد ۱۳۹۵ ۱۰:۵۳ ب.ظ)reza.kh نوشته شده توسط:  سلام
میخاستم ببینم دوستان کسی میتونه لطف کنه و یک سیستم رایگان مدیریت کسب و کار با مدل B2B پیشنهاد بده؟
قصد دارم فارسی سازیش کنم برای کاری. چندتا نمونه پیدا کردم ولی رایگان نیستند و فقط یک دموی محدود ارائه میدن.

بالاخره یافتم ... با استفاده از پلاگین هایی مثل multi vendor در ووکامرس میشه اینکار رو کرد، البته هنوز باگ هایی داره، ولی رایگانه ... خیلی هم عالی.

سرشارم از خیال ولی این کفاف نیست
در شعرِ من حقیقت یک ماجرا کم است ...
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  خرید دیزل ژنراتور یک پیشنهاد عالی برای فرا ا tiaragenerators ۰ ۲۸۶ ۱۷ آبان ۱۴۰۲ ۰۱:۵۵ ب.ظ
آخرین ارسال: tiaragenerators
  دانلود رایگان پاسخنامه تشریحی سوالات استعداد تحصیلی دکتری elhammath2014 ۲ ۴,۷۲۰ ۰۸ شهریور ۱۴۰۲ ۰۵:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: mmmh68
  شروع کار و اشتغال زایی در اصناف الکتریکی تهران nikikalhor ۰ ۷۴۲ ۲۶ دى ۱۴۰۱ ۱۲:۰۷ ق.ظ
آخرین ارسال: nikikalhor
  شروع کار و اشتغال زایی در اصناف الکتریکی تهران nikikalhor ۰ ۶۶۰ ۲۶ دى ۱۴۰۱ ۱۲:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: nikikalhor
  مدل پولیا حل مسأله arshia20 ۰ ۶۶۸ ۱۱ آذر ۱۴۰۱ ۰۷:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: arshia20
Video دانلود رایگان نکته و تست شبکه های کامپیوتری Farzamm ۱۱ ۱۷,۶۱۱ ۰۷ بهمن ۱۴۰۰ ۰۱:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: M.rahimi20
  پیشنهاد نام برای سلسه گفتگوها با افراد مختلف Doctorwho ۰ ۱,۳۹۲ ۰۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۲:۳۹ ق.ظ
آخرین ارسال: Doctorwho
  به دانشجوی تازه کار چه پیشنهادی میکنید ؟ اورمزد ۴ ۳,۹۱۳ ۲۳ بهمن ۱۳۹۹ ۰۵:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: اورمزد
  آموزش رایگان جاوا اسکریپت djhamid33 ۰ ۱,۲۹۸ ۰۸ دى ۱۳۹۹ ۱۲:۳۱ ق.ظ
آخرین ارسال: djhamid33
  مدیریت سیستم چند پردازنده ای متقارن no_ta2000 ۰ ۱,۴۶۲ ۰۹ مهر ۱۳۹۹ ۰۲:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: no_ta2000

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close