زمان کنونی: ۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۴:۲۳ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

پیاده سازی مقاله

ارسال:

mina001 پرسیده:

پیاده سازی مقاله

با سلام خدمت همه دوستان
من یک مقاله با عنوان شمارش خودکار مردم در یک مکان عمومی که باید پیاده سازی کنم
این مقاله اول میاد تصویر ها رو میخونه بعد closing میکنه و بعد erosion میکنه و جمع میکنه در یک پوشه دیگه سیو میکنه. بعد هر تصویر رو میگیره و هر تصویر چند تا بیت ۱ و پیکسل سفید داره پیدا میکنه و در یک فایل text می گذاره. و بعد یک ورودی ما به شبکه عصبی این فایل text هست و یک ورودی ما فایل ground truth که همراه مقاله است
۱۵۵تا تصویر هم داریم که ۵۱ تا target هست و بقیه train
من می خوام این مقاله را با متلب پیاده سازی کنم ولی تا حالا با متلب کار نکردم و نمیدونم این مراحل رو که گفتم چگونه کدش رو بنویسم لطفا هر کی می تونه کمکم کنم چون متاسفانه وقت زیادی ندارم!

data set های مربوط به مقاله و هم دارم

اولین سوالم اینه که من چطوری در متلب این ۱۵۵ تصویر رو بخونم و تعداد پیکسل های سفیدش رو به دست بیاورم
۱۵۵ تا تصویر رو دارم هم رنگیش هم foreground

نمونه تصاویر

فایل‌(های) پیوست شده
[Y Hou 2008] Automated people counting at a mass site.pdf
اندازه فایل: ۳۳۹/۳۳ KB
ximagepixel140141_765.bmp
اندازه فایل: ۶۹/۳۳ KB
نقل قول این ارسال در یک پاسخ

۰
ارسال:

jazana پاسخ داده:

پیاده سازی مقاله

اگر کسی کد کامل نداد خودت کد های آماده ملتب رو جستجو و به کمک اونا کد بزن

مثلا
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

ارسال:

mina001 پاسخ داده:

RE: پیاده سازی مقاله

(۱۹ خرداد ۱۳۹۵ ۰۱:۱۸ ب.ظ)jazana نوشته شده توسط:  اگر کسی کد کامل نداد خودت کد های آماده ملتب رو جستجو و به کمک اونا کد بزن

مثلا
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

ممنونم ولی این سایت رو برای من کامل نمیاره نفهمیدم چی به چیه!!
اینجا کد های کامل برخی از روش ها هست؟؟؟
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر

ارسال:

jazana پاسخ داده:

RE: پیاده سازی مقاله

(۱۹ خرداد ۱۳۹۵ ۰۲:۱۷ ب.ظ)mina001 نوشته شده توسط:  
(19 خرداد ۱۳۹۵ ۰۱:۱۸ ب.ظ)jazana نوشته شده توسط:  اگر کسی کد کامل نداد خودت کد های آماده ملتب رو جستجو و به کمک اونا کد بزن

مثلا

مثل اینکه فیلترشکن می خواد

نه جواب واسه سوال اول بود، منظورم این بود که تو گوگل جستجو کن شمردن پیکسلای سفید رو یا تو سایت mathworks بگرد ملت جواب این سوالت رو دادن با استفاده از کد اونا خوت بنویس.

البته پست بالا یک کاربر دیگه توضیحش رو داد.

یک سایت دیگه هم پ.خ میکنم شاید اونجا چیزی یافتی، نمی دونم
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر

۰
ارسال:

NP-Cσмρℓєтє پاسخ داده:

پیاده سازی مقاله

(۱۹ خرداد ۱۳۹۵ ۱۰:۳۲ ق.ظ)mina001 نوشته شده توسط:  با سلام خدمت همه دوستان
من یک مقاله با عنوان شمارش خودکار مردم در یک مکان عمومی که باید پیاده سازی کنم
این مقاله اول میاد تصویر ها رو میخونه بعد closing میکنه و بعد erosion میکنه و جمع میکنه در یک پوشه دیگه سیو میکنه. بعد هر تصویر رو میگیره و هر تصویر چند تا بیت ۱ و پیکسل سفید داره پیدا میکنه و در یک فایل text می گذاره. و بعد یک ورودی ما به شبکه عصبی این فایل text هست و یک ورودی ما فایل ground truth که همراه مقاله است
۱۵۵تا تصویر هم داریم که ۵۱ تا target هست و بقیه train
من می خوام این مقاله را با متلب پیاده سازی کنم ولی تا حالا با متلب کار نکردم و نمیدونم این مراحل رو که گفتم چگونه کدش رو بنویسم لطفا هر کی می تونه کمکم کنم چون متاسفانه وقت زیادی ندارم!

data set های مربوط به مقاله و هم دارم

اولین سوالم اینه که من چطوری در متلب این ۱۵۵ تصویر رو بخونم و تعداد پیکسل های سفیدش رو به دست بیاورم
۱۵۵ تا تصویر رو دارم هم رنگیش هم foreground

نمونه تصاویر
سلام
اینکه گفتید تا حالا با متلب کار نکردید خیلی آزار دهنده نیست بشرطیکه دست به کدتون خوب باشه.
این پروژه چندتا فاز داره؛ فاز اولتون استخراج مواردی هست که گفتید باید از تصویر بدست بیاره, بعد یه خروجی باید بگیرید طبق فرمتی که گفتید مثلا اکسل؛ بعد هم از خروجیتون برای آموزش و تست و ... د رشبکه عصبی استفاده کنید.
در مورد فاز اول چون سوالتون بوده این رم بگم که اصلا کار پیچیده ای نیست؛ شما اگه الگوریتم کارتون رو در ذهن داشته باشید راحت میتونید به هر زبانی که مدنظرتون هست کد بنویسید.
تصویر ورودی رو بخونید ؛ با استفاده از هیستوگرام فراوانی پیکسل هایی که روشناییشون ۲۵۵ هست رو بدست بیارید, در واقع یه حلقه For میذارید برای ۱۵۵ تا تصویرتون و یه شرط برای شمارش پیکسلهاتون در هر تصویر.

دستورات خوندن و هیستوگرام هم میتونید از اینترنت سرچ کنید یا به کمک help متلب خیلی راحت بنویسید.
البته اینکه تصویرتون grayscale هست یا RGB یکم جزئیاتشون با هم فرق داره.

۰
ارسال:

NP-Cσмρℓєтє پاسخ داده:

پیاده سازی مقاله

(۱۹ خرداد ۱۳۹۵ ۰۲:۱۷ ب.ظ)mina001 نوشته شده توسط:  
(19 خرداد ۱۳۹۵ ۰۱:۱۸ ب.ظ)jazana نوشته شده توسط:  اگر کسی کد کامل نداد خودت کد های آماده ملتب رو جستجو و به کمک اونا کد بزن

مثلا

برای باز کردن این سایتها یا باید به وی پی ان متوسل بشید و یا از سایتهایی که این محدودیت رو برای موارد علمی برمیدارن؛ مثله داسان.

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  درخواست مقاله ali_it_2008 ۵,۲۰۴ ۱,۸۵۰,۳۶۶ ۲۹ خرداد ۱۴۰۱ ۰۳:۲۵ ب.ظ
آخرین ارسال: lordesiah
Sad میشه اگه میدونین کمک کنین? . مقالههه Negarrr.n ۰ ۱,۰۹۳ ۲۴ بهمن ۱۴۰۰ ۰۸:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: Negarrr.n
  بررسی اعتبار یک مجله برای چاپ مقاله one hacker alone ۰ ۲,۰۴۸ ۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۲:۲۶ ق.ظ
آخرین ارسال: one hacker alone
  پکیج آموزشی طراحی وب + فارسی سازی وردپرس + سئو Happiness.72 ۶ ۶,۴۰۶ ۱۸ بهمن ۱۳۹۹ ۰۱:۱۵ ب.ظ
آخرین ارسال: saqarmoshtaq
  داوری مقاله reyhaneh ۰ ۲,۸۸۲ ۲۴ دى ۱۳۹۹ ۱۲:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: reyhaneh
  معادل انگلیسی تولید نسل در ژنتیک برای مقاله fa_karoon ۲ ۳,۰۵۳ ۰۲ دى ۱۳۹۹ ۰۷:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: abozar72
  مرتب سازی سریع تصادفی چیست؟ Xzrix ۰ ۱,۴۱۶ ۱۴ آذر ۱۳۹۹ ۰۷:۲۲ ب.ظ
آخرین ارسال: Xzrix
  شبیه سازی مقاله Q-Learning kadoos ۱۶ ۱۵,۵۹۷ ۲۵ آبان ۱۳۹۹ ۰۹:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: nasim.nasim۱
  نوشتن مقاله به صورت گروهی osho ۰ ۱,۸۳۵ ۱۶ آبان ۱۳۹۹ ۱۱:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: osho
  مقاله مروری فارسی uka ۰ ۱,۹۰۶ ۱۸ تیر ۱۳۹۹ ۱۲:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: uka

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close