زمان کنونی: ۳۱ فروردین ۱۴۰۳, ۰۴:۰۵ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

جزوات دست نویس به همراه صدا

ارسال:
۰۴ مهر ۱۳۸۹, ۰۹:۳۵ ب.ظ
یک سری voice کلاس های پارسه و ماهان در وبلاگ
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
هست، اگه کسی جزوات همین صداها را داره لطف کنه بگذارهRolleyes
البته به جز سیستم عاملش‌، چون روی سایت
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
هست.
متشکرم
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: Raman
ارسال:
۰۴ مهر ۱۳۸۹, ۱۱:۳۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۴ مهر ۱۳۸۹ ۱۱:۳۷ ب.ظ، توسط arezoo.j.)
RE: جزوات دست نویس به همراه صدا
(۰۴ مهر ۱۳۸۹ ۰۹:۳۵ ب.ظ)sobi نوشته شده توسط:  یک سری voice کلاس های پارسه و ماهان در وبلاگ
هست.
متشکرم

اکثرشون از روی کتابهای پارسه میگن . اگه بخوای با ویسا پیش بری باید کتاباشو تهیه کنی. من که دانلود جزوه های ارشد پارسه رو ندیدم. کسی هم حوصله اسکن این همه جزوه رو نداره
البته دانلود جزوات کارشناسی ناپیوسته پارسه هست
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Raman
ارسال:
۲۱ مهر ۱۳۸۹, ۰۱:۳۷ ق.ظ
(۰۴ مهر ۱۳۸۹ ۰۹:۳۵ ب.ظ)sobi نوشته شده توسط:  یک سری voice کلاس های پارسه و ماهان در وبلاگ
هست.
متشکرم

سلام دوست عزیز. من تنونستم جزوه دست نویس سیستم عامل و پایگاه داده رو از سایت یامانه دانلود کنم. اگه شما دانلود کردین می تونین آپلود کنید. خیلی به این جزوه‌ها احتیاج دارم. منتظر جوابتون هستم. با تشکر
۰
۰
ارسال:
۲۱ مهر ۱۳۸۹, ۰۱:۴۳ ق.ظ
یک سری از جزوه‌ها هم توی سایتهای bshams.ir , sanjeshpc.com هست.
۰
۰
ارسال:
۲۱ مهر ۱۳۸۹, ۰۱:۴۶ ق.ظ

هم یک سری جزوه دارند.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: sadegh_ke , Raman , پشتکار , maryami
ارسال:
۲۲ مهر ۱۳۸۹, ۰۲:۲۶ ق.ظ
به sadegh_ke
سلام
لینک‌ها مشکلی ندارند.
شرمنده نمی تونم آپلود کنم چون dial up دارم:
پایگاه‌:

سیستم‌:
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: sadegh_ke , Raman

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  دانلود جزوات طرح ۹۰ درصد پارسه SarahArshad ۱۱ ۳۰,۹۵۷ ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۱ ۰۲:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: paaaaah
  [دانلود] جزوه و صدای نظریه زبانها، دکتر کارگهی هاتف ۱۰۷ ۸۵,۱۶۵ ۱۹ بهمن ۱۴۰۰ ۰۶:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Avzr
  استخدام برنامه نویس یا کارآموز برنامه نویسی سی شارپ Hesitant_Girl ۰ ۱,۴۸۵ ۲۰ شهریور ۱۴۰۰ ۱۲:۰۲ ب.ظ
آخرین ارسال: Hesitant_Girl
Smile فروش کتابهای دست دوم و ارزان آمادگی ارشد انفورماتیک پزشکی qizilbash ۱ ۴,۲۶۵ ۲۸ آبان ۱۳۹۹ ۱۱:۳۴ ب.ظ
آخرین ارسال: zeilabi69
  [دانلود] کتاب clrs همراه با حل تمرین و پیوست فارسی mehrdad66 ۳۸ ۸۲,۸۲۵ ۲۴ خرداد ۱۳۹۹ ۰۴:۲۲ ب.ظ
آخرین ارسال: Nargeshassani
  ریاضی گسسته روزن ویرایش ۷ همراه با کتاب حل تمرین ها livestrong ۱۲ ۱۹,۵۶۹ ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۴:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: raziyeh.karbasi
  کسی از صداگیر گوشی استفاده میکنه؟ pooyaa ۱۳ ۴۰,۸۴۷ ۱۷ اسفند ۱۳۹۸ ۱۰:۲۰ ب.ظ
آخرین ارسال: malihe.74
  خرید کتابهای دست دوم پوران پژوهش همه دروس ارشد فناوری اطلاعات sherwod7 ۳ ۵,۱۹۴ ۲۱ دى ۱۳۹۸ ۰۸:۱۶ ب.ظ
آخرین ارسال: roxana.r
  چپ دست های موفق و مشهور جهان شهریار ۱۲۳۴ ۰ ۱,۸۶۳ ۲۶ مرداد ۱۳۹۸ ۱۱:۰۷ ب.ظ
آخرین ارسال: شهریار ۱۲۳۴
  چپ دست های موفق و مشهور جهان شهریار ۱۲۳۴ ۰ ۱,۷۴۹ ۲۶ مرداد ۱۳۹۸ ۱۰:۵۸ ب.ظ
آخرین ارسال: شهریار ۱۲۳۴

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close