زمان کنونی: ۰۹ فروردین ۱۴۰۳, ۰۳:۰۸ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

کمک در مورد آزاد یا سراسری

ارسال:
۰۲ مهر ۱۳۹۰, ۰۷:۴۹ ب.ظ
سلام من این ترم اگه خدا بخواد درسم تموم میشه‌، معدلم تقریبا ۱۸/۲۰،راهنمایی می خواستم اینکه من بدون کنکور شنیدم بالای ۱۷ میشه آزاد رفت ،اگه من بخوام این کارو بکنم باید تمرکزم روی این ترم باشه که معدلم پایین‌تر نیاد ،ولی اگه نخوام آزاد برم باید تمرکزم روی سراسری باشه که ممکنه معدل این ترمم پایین بیاد و برای کنکور سراسری بخونم .اگه میشه کمک کنید واقعا بلا تکلیفم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Sad
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال:
۰۲ مهر ۱۳۹۰, ۰۸:۵۲ ب.ظ
من فکر کنم شما که انقدر درست خوبه خیلی راحت کنکور ارشد آزاد قبول می شی . استعدادم داری که سراسری قبول شی . بعدشم شما مگه چند واحد این ترم داری . اگه متوسط درس بخونی معدلت از ۱۷ پایین نمی آد .

الهی و خلّاقی و حِرزی و مَوئلــی اِلیکَ لَدَی الاِعسارِو الیُسرِ اَفزَعُ
۰
۰
ارسال:
۰۲ مهر ۱۳۹۰, ۰۹:۳۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۲ مهر ۱۳۹۰ ۰۹:۳۸ ب.ظ، توسط cprogrammer.)
ممنون از لطفتون ،من این ترم ۲۱ واحد دارم ،ولی خوب پروژه یه مقدار وقتمو میگیره دیگه‌، تو شک هستم که وقتمو رو کدوم بذارم ،آیا این ترم به درس دانشگاهم برسم و معدلی و یا کنکور آزاد خودمو برسونم و یا هم درس دانشگاه و هم کنکور سراسری رو بخونم ؟ و این که آزاد خوبه آدم ارشد بگیره ؟
۰
۰
ارسال:
۰۲ مهر ۱۳۹۰, ۱۰:۴۰ ب.ظ
این ترم را مرخصی بگیرین و بخونین برای ارشد. ترم بعدی هم ادامه درستان را بخوانید. اون موقع به جفتش میرسین.

از زندگانیم گله دارد جوانیم
شرمنده ی جوانی از این زندگانیم
"شهریار"
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: cprogrammer
ارسال:
۰۲ مهر ۱۳۹۰, ۱۰:۵۰ ب.ظ
فکرکنم نظرتون اینکه سراسری یه چیزه دیگه هست و فکر آزادو باید از سرم بیرون کنم نه؟
۰
۰
ارسال:
۰۲ مهر ۱۳۹۰, ۱۰:۵۸ ب.ظ
نه.Big Grin
شما اگر این ترم درستون را بخونین به نظر من نمی تونید آن طور که باید به کنکور برسین. نتیجه هم این هست که اگر بخواین آزاد بخونین از بهمن ماه که درستون تمام میشه تا مهر آینده بیکار هستین.(آزاد هم از مهر شروع میشه دیگه؟)

ولی می تونین این ترم مرخصی تحصیلی بگیرین و بخونین برای ارشد سراسری. بعد توی ترم دوم امسال (یعنی بهمن) آخرین ترم تان را سپری می کنین و تا تیر ماه هم درستون تمام میشه. حالا اگر انشالله سراسری قبول شدین که از مهر میرین سر کلاس های ارشد. و اگر هم قبول نشدین میرین دنبال کار آزاد.

البته اگر می خواین هوش شرکت کنین برین دنبال آزاد Big Grin . یک شعاری هست میگه رقیب کمتر رقبولی راحتتر. Big Grin

از زندگانیم گله دارد جوانیم
شرمنده ی جوانی از این زندگانیم
"شهریار"
۱
۰
ارسال:
۰۲ مهر ۱۳۹۰, ۱۱:۰۲ ب.ظ
اگه می خواین واس کنکور بخونین حتما باید مرخصی بگیرین Smile .

الهی و خلّاقی و حِرزی و مَوئلــی اِلیکَ لَدَی الاِعسارِو الیُسرِ اَفزَعُ
۰
۰
ارسال:
۰۲ مهر ۱۳۹۰, ۱۱:۱۲ ب.ظ
فکر منطقی هست ،من نرم افزار می خوام برم: دی
۰
۰
ارسال:
۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۱, ۰۵:۲۱ ب.ظ
RE: کمک در مورد آزاد یا سراسری
سلام
می دونم از ارسال این پیام ها خیلی وقته که گذشته ...اما خواستم کمکی کرده باشم واسه دوستانی که کارشناسی آزاد می خونند.. اول اینکه نباید مرخصی بگیری چون دیگه این شانسو (حالا نمی دونم بهش چی بگم) از دست دادی ....چون حتما باید تو ۸ ترم تموم کرده باشی و هیچ واحد معادلی نداشته باشی ولی بقیه حرف ها که واحد افتاده نداشته باشی همش الکی (فقط نباید روی هم افتاده محسوب بشن)...دفترچه آزاد رو هم بخونی یه اطلاعاتی بهت میده ....حالا نظر شخصی من :پروژت اگه پروژه سنگینیه اصلا واسه ترم آخر نذار که وقت تابستونتم بگیره ....یه طوری تنظیم کن که واسه ترم آخر درس هایی که پروژه سخت هم دارند بر نداری کلا منظورم اینه که تابستونت که قرار فارغ التحصیل بشی کاری نداشته باشی ....فرض کن از تابستون خوندی واسه سراسری بعد بهمنم می ری امتحان می دی و فکر کنم همون موقع هام آزاد ثبت نام می کنی ... حتما با کنکور آزادم شرکت کن ...حالا از اون شانست: اسمت تو اوایل اسفند در میاد حالا بسته به اینکه چه دانشگاهی قبول شدی ممکنه این ترم که ترم اسفند باشه بهت مرخصی بدون سنوات و بدون شهریه بدن ...اگه مرخصی دادن که کلی خوش به حالته واسه ارشد خوندی الانم دیگه واسه آزادم می خونی و تا شهریورم جوابا میادو می تونی از بین همشون انتخاب کنی Big Grin.... اگرم بهت مرخصی ندادن یا این ترم و می ری بعد انصراف می دی یام میری مرخصی می گیری که فکر کنم البته مطمئن نیستم نصف شهریه ثابت رو ازت می گیرن و آزاد می خونی
دانشگاه آزاد حساب کتاب دقیق نداره که کجا قراره قبول شی!!
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  سراسری ۹۱ Sanazzz ۲ ۲,۹۷۲ ۰۱ خرداد ۱۳۹۸ ۰۱:۵۳ ق.ظ
آخرین ارسال: Sanazzz
  تست سراسری ۹۱ Sanazzz ۲ ۳,۱۷۴ ۰۱ خرداد ۱۳۹۸ ۰۱:۴۱ ق.ظ
آخرین ارسال: Sanazzz
Exclamation کمک کمک کمک در مورد ادامه تحصیل در مقطع دکتری !!! aminomidi ۳ ۴,۲۶۰ ۱۷ مهر ۱۳۹۷ ۰۵:۴۵ ب.ظ
آخرین ارسال: negarin_
  سراسری ۸۶ ahmadi77 ۱ ۱,۹۰۸ ۰۳ تیر ۱۳۹۷ ۱۲:۰۴ ق.ظ
آخرین ارسال: BBumir
  سوال در مورد دانشگاه آزاد قزوین, ارشد شبکه های کامپیوتری networki ۰ ۲,۴۱۶ ۲۱ خرداد ۱۳۹۷ ۱۲:۵۳ ب.ظ
آخرین ارسال: networki
  سوال در مورد دانشگاه آزاد قزوین, ارشد شبکه های کامپیوتری networki ۰ ۲,۶۰۸ ۲۱ خرداد ۱۳۹۷ ۱۲:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: networki
  کمک در مورد انتخاب رشته ...... اول شبانه تهران یا روزانه شهرستان؟ Shine_20 ۵ ۵,۱۷۴ ۱۷ خرداد ۱۳۹۷ ۱۲:۲۵ ق.ظ
آخرین ارسال: SASSAN.S
  هزینه انصراف از تحصیل و کمک هزینه شهریه دانشگاه آزاد مشخص شد + دستورالعمل H-Arshad ۰ ۳,۲۹۲ ۰۷ آذر ۱۳۹۶ ۰۶:۲۲ ق.ظ
آخرین ارسال: H-Arshad
  کمک در مورد خرید هدیه برا استاد! bitbit ۱۹ ۴۹,۸۵۶ ۳۰ آبان ۱۳۹۶ ۱۲:۰۲ ب.ظ
آخرین ارسال: neginnaa
  کمک کمک : دوستان به نظرتون این سوال ها رو از کدوم منبع آوردند؟؟؟؟؟ امیدوار ۰ ۱,۷۰۴ ۰۳ آبان ۱۳۹۶ ۰۹:۰۷ ب.ظ
آخرین ارسال: امیدوار

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close