زمان کنونی: ۰۹ فروردین ۱۴۰۳, ۰۹:۴۶ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

انواع مرتب سازی ها.

ارسال:

stonehenge پرسیده:

انواع مرتب سازی ها.

سلام دوستان. خسته نباشید. من جمعه در یک آزمون آزمایشی شرکت کردم که توش از یه نوع مرتب سازی استفاده کرده بود که تو کتاب طراحی الگوریتم اصلا همچین چیزی نبود. از اساتید و کسانی که تجربه زیادی دارند می خواستم بپرسم که به جز مرتب سازی هایی که تو کتاب هست مگه باید موارد دیگه ای رو هم بلد باشیم؟ من یه سرچی کردم مثلا برای مرتب سازی ادغامی ۵ نوع مرتب سازی وجود داشت(مثلا ادغامی آبشاری- ادغامی نوسانی و چند تایه دیگه). اگه توی کنکور از یکی از اینا بیاد که باید ولش کنیم که. الان مرتب سازی انتخاب خودش ۶ تا نوع داره. مرتب سازی درجی هم خودش ۶ تا نوع داره. اگه یکی از اینا رو بدند که بدبخت میشیم.Sad. ممنون میشم یه راهنمایی بکنید که چیکار کنیم.Sad
نقل قول این ارسال در یک پاسخ

۰
ارسال:

dokhtare payiz پاسخ داده:

RE: انواع مرتب سازی ها.

جالا سوالو بذار ببینیم چی بوده

ارسال:

stonehenge پاسخ داده:

(۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۴:۳۶ ب.ظ)dokhtare payiz نوشته شده توسط:  جالا سوالو بذار ببینیم چی بوده

سوال سختی نبود. در مورد مرتب سازی توپولوژیک بود. اگه به آخر
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
برید کل مرتب سازی ها با انواعشان قرار دارند. حرفم اینه که چجوری اینا رو باید دونه دونه حفظ کرد. اصلا مگه میشه اینا رو کامل بلد شد همشون رو. من که حال ندارم اینا رو بررسی کنم. خدا کنه از این ها نیاد.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر

۰
ارسال:

fatemeh69 پاسخ داده:

سلام
معمولا اگر به غیر از مرتب سازی هایی که در کتب مرجع اومده روش دیگه ای مد نظر سوال باشه در ابتدای سوال روش را توضیح می دهند

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  هاست یا میزبانی وب چیست؛ انواع آن کدامند؟ B0020 ۰ ۵۵۰ ۰۹ فروردین ۱۴۰۲ ۰۲:۵۷ ب.ظ
آخرین ارسال: B0020
  فروش انواع دستگیره دیجیتال و هوشمند آریالاک arialock ۰ ۸۲۵ ۲۶ تیر ۱۴۰۱ ۰۳:۲۹ ب.ظ
آخرین ارسال: arialock
  پکیج آموزشی طراحی وب + فارسی سازی وردپرس + سئو Happiness.72 ۶ ۶,۲۸۲ ۱۸ بهمن ۱۳۹۹ ۰۱:۱۵ ب.ظ
آخرین ارسال: saqarmoshtaq
  مرتب سازی سریع تصادفی چیست؟ Xzrix ۰ ۱,۳۶۸ ۱۴ آذر ۱۳۹۹ ۰۷:۲۲ ب.ظ
آخرین ارسال: Xzrix
  شبیه سازی مقاله Q-Learning kadoos ۱۶ ۱۵,۱۴۲ ۲۵ آبان ۱۳۹۹ ۰۹:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: nasim.nasim۱
  کتاب شبیه سازی آمنت omnet++ berkeley ۱ ۳,۸۳۴ ۰۴ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۱۲:۳۳ ق.ظ
آخرین ارسال: محمد رستمی
  سئو چیست؟ - سئو - بهینه سازی سایت msnmsn ۲ ۲۴ ۲۳ آبان ۱۳۹۸ ۰۱:۱۳ ب.ظ
آخرین ارسال: xiaomi
  دانلود رایگان تعمیر انواع مادربردهای PC و Server SamanehRashvand ۰ ۱,۷۴۸ ۲۶ مهر ۱۳۹۸ ۰۲:۲۴ ق.ظ
آخرین ارسال: SamanehRashvand
  سایت های انواع دیتاست (عادی - حجیم و ... ) fo-eng ۲۳ ۱۶,۷۸۱ ۲۲ مرداد ۱۳۹۸ ۱۱:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: fo-eng
  مجموعه آموزش تصویری ابزار شبیه سازی و بررسی پروتکل امنیتی اسکایتر net work ۰ ۲,۳۱۷ ۲۲ فروردین ۱۳۹۸ ۰۳:۲۵ ب.ظ
آخرین ارسال: net work

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close