تالار گفتمان مانشت
انواع مرتب سازی ها. - نسخه‌ی قابل چاپ

انواع مرتب سازی ها. - stonehenge - 05 اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۱:۴۸ ب.ظ

سلام دوستان. خسته نباشید. من جمعه در یک آزمون آزمایشی شرکت کردم که توش از یه نوع مرتب سازی استفاده کرده بود که تو کتاب طراحی الگوریتم اصلا همچین چیزی نبود. از اساتید و کسانی که تجربه زیادی دارند می خواستم بپرسم که به جز مرتب سازی هایی که تو کتاب هست مگه باید موارد دیگه ای رو هم بلد باشیم؟ من یه سرچی کردم مثلا برای مرتب سازی ادغامی ۵ نوع مرتب سازی وجود داشت(مثلا ادغامی آبشاری- ادغامی نوسانی و چند تایه دیگه). اگه توی کنکور از یکی از اینا بیاد که باید ولش کنیم که. الان مرتب سازی انتخاب خودش ۶ تا نوع داره. مرتب سازی درجی هم خودش ۶ تا نوع داره. اگه یکی از اینا رو بدند که بدبخت میشیم.Sad. ممنون میشم یه راهنمایی بکنید که چیکار کنیم.Sad

RE: انواع مرتب سازی ها. - dokhtare payiz - 05 اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۴:۳۶ ب.ظ

جالا سوالو بذار ببینیم چی بوده

RE: انواع مرتب سازی ها. - stonehenge - 05 اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۵:۳۳ ب.ظ

(۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۴:۳۶ ب.ظ)dokhtare payiz نوشته شده توسط:  جالا سوالو بذار ببینیم چی بوده

سوال سختی نبود. در مورد مرتب سازی توپولوژیک بود. اگه به آخر
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
برید کل مرتب سازی ها با انواعشان قرار دارند. حرفم اینه که چجوری اینا رو باید دونه دونه حفظ کرد. اصلا مگه میشه اینا رو کامل بلد شد همشون رو. من که حال ندارم اینا رو بررسی کنم. خدا کنه از این ها نیاد.

RE: انواع مرتب سازی ها. - fatemeh69 - 07 اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۴:۵۳ ب.ظ

سلام
معمولا اگر به غیر از مرتب سازی هایی که در کتب مرجع اومده روش دیگه ای مد نظر سوال باشه در ابتدای سوال روش را توضیح می دهند