زمان کنونی: ۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۱:۲۶ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

اپلود مقاله در arxiv ,درست یا غلط؟

ارسال:
۲۰ فروردین ۱۳۹۵, ۰۱:۲۲ ب.ظ
سلام
من چند جا خوندم که اغلب در کشورهای خارجی قبل از ارسال برای ژورنال یا... چون اکسپت ش طول میکشه برای اینکه از کپی رایت بتونن استفاده کنن مقاله هاشون رو به
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
ارسال میکنن...میخوام بدونم مشکل خاصی در این زمینه نیس؟کسی از دوستان تجربه مشابهی داشته؟
ممنون.
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۲۰ فروردین ۱۳۹۵, ۰۱:۴۴ ب.ظ
نه چه مشکلی. فقط تا کارتون به جای خوبی نرسیده الکی صرفا برای این که بگید من زودتر ایده رو داشتم چیز ناقص نزارید چون اعتبارتون زیر سوال میره. در کل خوبه.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: teraktor2003 , crevice
ارسال:
۲۰ فروردین ۱۳۹۵, ۰۴:۴۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ فروردین ۱۳۹۵ ۰۴:۴۱ ب.ظ، توسط crevice.)
RE: اپلود مقاله در arxiv ,درست یا غلط؟
(۲۰ فروردین ۱۳۹۵ ۰۱:۴۴ ب.ظ)codin نوشته شده توسط:  نه چه مشکلی. فقط تا کارتون به جای خوبی نرسیده الکی صرفا برای این که بگید من زودتر ایده رو داشتم چیز ناقص نزارید چون اعتبارتون زیر سوال میره. در کل خوبه.
یه مشکلی که هست و منم واسه اون هیچ وقت از این سیستم استفاده نکردم اینه که همیشه فکر میکردم که اگه قبل از چاپ مقاله ی من؛ یکی به مقاله من رفرنس بده و کار منو بهبود بده و زودتر از من چاپ بشه چه اتفاقی میافته!
هروقتم توی زمینه ی خودم نیگا میکنم ادمای خیلی گنده توی حوزه م دارن از این سیستم استفاده میکنن! ینی ادمی که اسمش روی یه پیپر حکم اکسپت مقاله س !
اخه برای ادمای عادی که تجربه ی اولشه که میخاد یه پیپر رو ارسال کنه و تا بخاد اکسپت بگیره ممکنه تا دوسال زمان ببره بنظرم.
باز نمیدونم شاید من یکم زیادی محتاطم و یا همه ی قضایای پشت این سیستمو نمیدونم..
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: codin
ارسال:
۲۰ فروردین ۱۳۹۵, ۰۴:۵۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ فروردین ۱۳۹۵ ۰۴:۵۲ ب.ظ، توسط codin.)
RE: اپلود مقاله در arxiv ,درست یا غلط؟
(۲۰ فروردین ۱۳۹۵ ۰۴:۴۰ ب.ظ)crevice نوشته شده توسط:  
(20 فروردین ۱۳۹۵ ۰۱:۴۴ ب.ظ)codin نوشته شده توسط:  نه چه مشکلی. فقط تا کارتون به جای خوبی نرسیده الکی صرفا برای این که بگید من زودتر ایده رو داشتم چیز ناقص نزارید چون اعتبارتون زیر سوال میره. در کل خوبه.
یه مشکلی که هست و منم واسه اون هیچ وقت از این سیستم استفاده نکردم اینه که همیشه فکر میکردم که اگه قبل از چاپ مقاله ی من؛ یکی به مقاله من رفرنس بده و کار منو بهبود بده و زودتر از من چاپ بشه چه اتفاقی میافته!
هروقتم توی زمینه ی خودم نیگا میکنم ادمای خیلی گنده توی حوزه م دارن از این سیستم استفاده میکنن! ینی ادمی که اسمش روی یه پیپر حکم اکسپت مقاله س !
اخه برای ادمای عادی که تجربه ی اولشه که میخاد یه پیپر رو ارسال کنه و تا بخاد اکسپت بگیره ممکنه تا دوسال زمان ببره بنظرم.
باز نمیدونم شاید من یکم زیادی محتاطم و یا همه ی قضایای پشت این سیستمو نمیدونم..

خب قاعده کلی وجود نداره. اما اون دو سال حداقل در رشته ما که اکثرا میفرستن کنفرانس و علم هم خیلی سریع پیش میره خیلی شاید برقرار نباشه. بعدش هم من ندیدم تا حالا کسی کارشو با کاری که توی آرکایو هست مقایسه کنه معلوما روش های رقیب روش های پابلیش شده یا بیس لاین ها هستن. اما خب این چیزایی که شما میگید هم جای فکر داره اما در کل احتمال همچین اتفاقاتی به نظرم اون قدر زیاد نیست و مزایایش به این مسائل نسبتا جزئی میچربه
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: crevice

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  درخواست مقاله ali_it_2008 ۵,۲۰۴ ۱,۸۳۲,۴۴۹ ۲۹ خرداد ۱۴۰۱ ۰۳:۲۵ ب.ظ
آخرین ارسال: lordesiah
  بررسی اعتبار یک مجله برای چاپ مقاله one hacker alone ۰ ۲,۰۱۵ ۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۲:۲۶ ق.ظ
آخرین ارسال: one hacker alone
  داوری مقاله reyhaneh ۰ ۲,۸۴۶ ۲۴ دى ۱۳۹۹ ۱۲:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: reyhaneh
  معادل انگلیسی تولید نسل در ژنتیک برای مقاله fa_karoon ۲ ۳,۰۱۸ ۰۲ دى ۱۳۹۹ ۰۷:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: abozar72
  درخواست اپلود کتاب یا لینک دانلود کتاب+معرفی سایت دانلود کتاب ریحانه ۱۲۹ ۷۷,۸۷۴ ۱۱ آذر ۱۳۹۹ ۰۸:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: Ariana2020
  شبیه سازی مقاله Q-Learning kadoos ۱۶ ۱۵,۴۰۲ ۲۵ آبان ۱۳۹۹ ۰۹:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: nasim.nasim۱
  نوشتن مقاله به صورت گروهی osho ۰ ۱,۸۰۶ ۱۶ آبان ۱۳۹۹ ۱۱:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: osho
  مقاله مروری فارسی uka ۰ ۱,۸۸۰ ۱۸ تیر ۱۳۹۹ ۱۲:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: uka
  تفکیک سوالات پاسخ درست بر اساس هر درس Distance ۰ ۲,۷۱۵ ۲۹ آذر ۱۳۹۸ ۰۸:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Distance
  موضوع مقاله naghmeh70 ۱ ۲,۴۱۲ ۱۳ آبان ۱۳۹۸ ۰۳:۲۰ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close