زمان کنونی: ۳۱ فروردین ۱۴۰۳, ۰۹:۴۱ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

۱۵ دانشگاه برتر در رشته های کامپیوتر؟

ارسال:
۱۲ فروردین ۱۳۹۵, ۱۲:۵۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲ فروردین ۱۳۹۵ ۰۳:۰۳ ب.ظ، توسط TheNiGHT.)
به نظر شما ( و یا به نظر یه منبع نسبتا (!) مؤثق) ۱۵ دانشگاه برتر ایران در نرم‌افزار، سخت‌افزار، آی‌تی و علوم کامپیوتر کدام می‌باشند؟

(در مقطع کارشناسی)

انسان تنهاست
که راضی نماند
که خودش بماند

- اَلبِر کَمیو

[تصویر:  93e5_aa1.jpg]
۱
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: MANO
ارسال:
۱۲ فروردین ۱۳۹۵, ۱۱:۳۶ ب.ظ
RE: 15 دانشگاه برتر در رشته های کامپیوتر؟
سخت افزار: شریف-تهران-امیرکبیر-شهیدبهشتی-صنعتی اصفهان-علم وصنعت و تربیت مدرس
نرم افزار:تهران-شریف-امیرکبیر-شهید بهشتی-علم وصنعت-تربیت مدرس-خواجه نصیر -صنعتی اصفهان
اینا را از دوستانم شنیدمBlush
۰
۰
ارسال:
۱۳ فروردین ۱۳۹۵, ۰۱:۵۶ ق.ظ
بنوعی مشخص است :

دانشگاه های تهران صنعتی شریف صنعتی امیرکبیر علم و صنعت ایران شهید بهشتی تربیت مدرس صنعتی خواجه نصیر صنعتی اصفهان فردوسی مشهد شیراز و ... بهترین دانشگاه های ایران در حوزه علوم کامپیوتر هستند

...Let it Go
۱
۱
ارسال:
۱۴ فروردین ۱۳۹۵, ۰۱:۳۰ ق.ظ
RE: 15 دانشگاه برتر در رشته های کامپیوتر؟
اگه به من باشه
نرم افزار: تهران ، شریف، امیرکبیر، علم و صنعت، صنعتی اصفهان، فردوسی، شهید بهشتی، تربیت مدرس، شیراز و تبریز و گیلان

این رو هم بگم دانشگاه خواجه نصیر فقط اسم در کرده و اصلا دانشگاه خوبی نیست. دوستای من که اونجان واقعا ناراضین
فردوسی از نظر رفاهی عالیه (میشه گفت تکه) جز خوابگاه هاش که اتاق های کوچیکه داره و اساتیدی چون دکتر نقیب زاده و دکتر کاهانی هستند که دیگه جای بحثی نمیذاره
من خودم قبلا اصلا نظر مساعدی نسبت به فردوسی نداشتم ولی وقتی اومدم واقعا نظرم عوض شد
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کارشناس دادگستری رشته کامپیوتر sepid ۰ ۸۵۱ ۲۵ تیر ۱۴۰۱ ۰۱:۳۴ ب.ظ
آخرین ارسال: sepid
  رشته ای مهندسی کامپیوتر sanjeshserv1 ۰ ۱,۰۳۵ ۰۲ تیر ۱۴۰۱ ۰۴:۴۸ ب.ظ
آخرین ارسال: sanjeshserv1
  کمک فوری برای مصاحبه استخدامی رشته هنراموزی کامپیوتر hamide.m ۳ ۳,۹۷۵ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۷:۳۰ ب.ظ
آخرین ارسال: SetareSokhanrani
  دانشگاه های پزشکی رو برای رشته انفورماتیک چطوری اولویت بندی کنم ؟ mrpool ۷ ۸,۳۷۰ ۲۴ فروردین ۱۴۰۰ ۰۱:۵۲ ق.ظ
آخرین ارسال: hossein1991
  رشته های فنی *تعمیرات* رو هم یاد بگیرن fardinamiri ۰ ۱,۷۷۳ ۲۶ شهریور ۱۳۹۹ ۰۵:۲۵ ب.ظ
آخرین ارسال: fardinamiri
  موسسه برتر کنکور ارشد؟؟؟ Fatemeh... ۰ ۱,۹۳۹ ۱۶ مرداد ۱۳۹۹ ۰۴:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Fatemeh...
  تغییر رشته از ریاضی به علوم کامپیوتر در ارشد Fghs ۳ ۴,۸۷۱ ۲۱ دى ۱۳۹۸ ۰۵:۱۱ ب.ظ
آخرین ارسال: parisa1140
  تغییر عجیب رشته های فناوری اطلاعات ارشد کنکور ۹۸ irmacfa ۴ ۵,۶۳۷ ۱۱ دى ۱۳۹۸ ۰۶:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Alireza.Moftakharzadeh
  ترجیح رشته مورد علاقه یا انتخاب دانشگاه قوی تر tesla66 ۱ ۲,۷۵۱ ۱۷ آذر ۱۳۹۸ ۰۵:۲۶ ق.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  تعداد رشته های n بیتی hamedsos ۲ ۲,۷۱۷ ۱۸ آبان ۱۳۹۸ ۰۹:۰۶ ب.ظ
آخرین ارسال: Jooybari

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close