زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۸:۴۰ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

کمک در موضوع پایان نامه تجارت الکترونیک

ارسال:
۲۳ فروردین ۱۳۹۵, ۰۴:۴۷ ب.ظ
کمک در موضوع پایان نامه تجارت الکترونیک
سلام به همه مانشتی های عزیزShy

دوستان من دانشجوی ترم دوم تجارت الکترونیک هستم و تو انتخاب موضوع پایان نامه مشکل دارم . دوستانی که در این رشته یا آی تی تحصیل می کنند ممنون میشم بگید موضوعات تاپ که در حال حاضر کار می کنند در زمینه تجارت چیه؟
من چطور موضوع پایان نامه انتخاب کنم؟
نرم افزارهایی که برای پیاده کردن موضوعات تجارت و در پایان نامه استفاده میشه کدوم ها هستن؟

دوستان مانشتی بی صبرانه منتظر پاسخ شما هستم و خیلی خیلی خوشحال میشم از تجربه دوستانی که این مسیرو طی کردن استفاده کنم.RolleyesRolleyesRolleyes
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  درخواست معرفی منبع برای دروس پایگاه داده پیشرفته، تجارت و آموزش الکترونیکی ehsannaq3 ۱۲ ۱۳,۱۷۶ ۰۵ اردیبهشت ۱۴۰۳ ۱۱:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: bijibuji
  آینده شغل تکنسین برق قدرت و الکترونیک pedramgholami ۰ ۲۷۸ ۱۷ آبان ۱۴۰۲ ۰۲:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: pedramgholami
  مصاحبه با رتبه ۵۱ آی تی و تجارت و ۷۷ شبکه و امنیت Rehe1994 ۵ ۶,۳۷۶ ۲۰ آذر ۱۴۰۱ ۰۳:۵۵ ب.ظ
آخرین ارسال: arashi300
  درخواست راهنمایی جهت اتمام پایان نامه Maryam-X ۰ ۰ ۰۶ شهریور ۱۴۰۱ ۰۸:۵۸ ق.ظ
آخرین ارسال: Maryam-X
Rainbow درخواست موضوع پروژه برای درس شیوه ارائه Eternal ۳۲ ۵۰,۰۵۴ ۱۳ اسفند ۱۴۰۰ ۰۹:۲۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Haniyeh2022
Information فصل یک تا پنج پایان نامه αɾια ۵ ۴,۹۳۹ ۲۶ بهمن ۱۴۰۰ ۰۴:۱۶ ب.ظ
آخرین ارسال: HoseinMos
  انتخاب موضوع پروژه درباره سیستم عامل آیلا ۱۸ ۱۸,۶۵۳ ۱۳ دى ۱۴۰۰ ۰۵:۴۱ ب.ظ
آخرین ارسال: Cimia
  بین پردازش تصویر و داده کاوی موندم کدوم یکی رو برای پایان نامه انتخاب کنم؟ raheleh1393 ۵ ۸,۰۲۴ ۰۱ دى ۱۴۰۰ ۰۲:۴۸ ب.ظ
آخرین ارسال: golkhorami
  تجارت الکترونیک خواجه نصیر یامدیریت سیستمهای اطلاعاتی تربیت مدرس؟ lotuss ۰ ۱,۶۴۸ ۲۷ تیر ۱۴۰۰ ۰۴:۰۶ ب.ظ
آخرین ارسال: lotuss
  منابع آزمون دکتری گرایش تجارت الکترونیک wskf ۳ ۶,۱۰۱ ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۰:۱۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Ametrine

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close