زمان کنونی: ۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۴:۳۲ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

شرایط انجام پروژه (به جای خدمت یا کسر خدمت)

ارسال:
۱۲ بهمن ۱۳۹۴, ۰۶:۴۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲ بهمن ۱۳۹۴ ۰۶:۵۶ ب.ظ، توسط ehsansjs.)
شرایط انجام پروژه (به جای خدمت یا کسر خدمت)
با سلام خدمت دوستان خوبم
دوستان اگه کسی خودش تو این کار تجربه داره و یا میدونه کسان دیگری که این کارو کردن چه پروسه ای رو طی کردن لطفا اینجا بیان کنه
واقعا چون سردرگم شدم یکی میگه شرطش معدل بالاستSleepy،یکی میگه باید از تز پایانیت چندتا مقاله داشته باشی و معدل مهم نیسUndecided،یکی دیگه میگه اول باید فارغ اتحصیل شی بعد.... Huh یکی دیگه:تو شرکت دانش بنیان حداقلNسال سابقه کار داشته باشیSad
الآن موندم یعنی کارمو(طراح و توسعه صفحات وب) تو این شرکتی که هستم بیخیال شم و برم دنبال یه چیز و یه جای دیگه یا نه همینجا هم میشه! یا کلا اصلا شرایطم نمیخوره به این پروژه ها
راستی ۵ ماهم قبل مهر رفتم خدمت و ثبت شده یه وقت اونو نادیده نگیرن|:
پیشاپیش سپاس
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۱۲ بهمن ۱۳۹۴, ۰۸:۰۹ ب.ظ
RE: شرایط انجام پروژه (به جای خدمت یا کسر خدمت)
(۱۲ بهمن ۱۳۹۴ ۰۶:۴۸ ب.ظ)ehsansjs نوشته شده توسط:  با سلام خدمت دوستان خوبم
دوستان اگه کسی خودش تو این کار تجربه داره و یا میدونه کسان دیگری که این کارو کردن چه پروسه ای رو طی کردن لطفا اینجا بیان کنه
واقعا چون سردرگم شدم یکی میگه شرطش معدل بالاستSleepy،یکی میگه باید از تز پایانیت چندتا مقاله داشته باشی و معدل مهم نیسUndecided،یکی دیگه میگه اول باید فارغ اتحصیل شی بعد.... Huh یکی دیگه:تو شرکت دانش بنیان حداقلNسال سابقه کار داشته باشیSad
الآن موندم یعنی کارمو(طراح و توسعه صفحات وب) تو این شرکتی که هستم بیخیال شم و برم دنبال یه چیز و یه جای دیگه یا نه همینجا هم میشه! یا کلا اصلا شرایطم نمیخوره به این پروژه ها
راستی ۵ ماهم قبل مهر رفتم خدمت و ثبت شده یه وقت اونو نادیده نگیرن|:
پیشاپیش سپاس

هیچکدومش نیست البته من خودم نگرفتم و یکی از دوستانم ماه پیش گرفت که هیچکدوم از شرایط بالا رو نداشت .منتها خودش سازمان وظیفه رفت و کارهایی که باید برای این کار انجام میداد رو پرسید و درنهایتم ترجمه یک کتاب که این کتاب رو خود سازمان مشخص کرد رو گرفت.البته فکر کنم ۳۰ صفحه رو برای نمونه ترجمه کنه که ببینن خوبه یا نه و هنوز مشغول ترجمست

با ۱۰۰۰ تومان چیکار میشه کرد؟

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: ehsansjs
ارسال:
۱۲ بهمن ۱۳۹۴, ۰۹:۱۵ ب.ظ
(۱۲ بهمن ۱۳۹۴ ۰۸:۰۹ ب.ظ)mohammad.ardeshiri نوشته شده توسط:  هیچکدومش نیست البته من خودم نگرفتم و یکی از دوستانم ماه پیش گرفت که هیچکدوم از شرایط بالا رو نداشت .منتها خودش سازمان وظیفه رفت و کارهایی که باید برای این کار انجام میداد رو پرسید و درنهایتم ترجمه یک کتاب که این کتاب رو خود سازمان مشخص کرد رو گرفت.البته فکر کنم ۳۰ صفحه رو برای نمونه ترجمه کنه که ببینن خوبه یا نه و هنوز مشغول ترجمست

ممنون
رشتشون ادبیات و زبان و... بود یا...؟
یعنی این ترجمه ترجمه که تو اخبار میگه ترجمه خودمونهExclamation
ارسال:
۱۲ بهمن ۱۳۹۴, ۰۹:۲۷ ب.ظ
من خودم پروژه کسر خدمت انجام دادم. فردا (سه شنبه) مفصل توضیح میدم.

One who is raised by sword can't be beaten. One who is toughened by fire can't be burned
ارسال:
۱۳ بهمن ۱۳۹۴, ۰۱:۲۰ ق.ظ
(۱۲ بهمن ۱۳۹۴ ۰۹:۱۵ ب.ظ)ehsansjs نوشته شده توسط:  
(12 بهمن ۱۳۹۴ ۰۸:۰۹ ب.ظ)mohammad.ardeshiri نوشته شده توسط:  هیچکدومش نیست البته من خودم نگرفتم و یکی از دوستانم ماه پیش گرفت که هیچکدوم از شرایط بالا رو نداشت .منتها خودش سازمان وظیفه رفت و کارهایی که باید برای این کار انجام میداد رو پرسید و درنهایتم ترجمه یک کتاب که این کتاب رو خود سازمان مشخص کرد رو گرفت.البته فکر کنم ۳۰ صفحه رو برای نمونه ترجمه کنه که ببینن خوبه یا نه و هنوز مشغول ترجمست

ممنون
نه رشتشون شبکه های کامپیوتری بود مقطع ارشد

ارسال:
۱۳ بهمن ۱۳۹۴, ۰۲:۱۸ ق.ظ
(۱۲ بهمن ۱۳۹۴ ۰۹:۲۷ ب.ظ)mfXpert نوشته شده توسط:  من خودم پروژه کسر خدمت انجام دادم. فردا (سه شنبه) مفصل توضیح میدم.
HeartHeartHeart
ارسال:
۱۴ بهمن ۱۳۹۴, ۰۲:۰۵ ب.ظ
در قالب چندتا پرسش و پاسخ سعی می‌کنم موضوع رو روشن کنم (قرار بود مفصل باشه اما حالا شده مختصر!).

۱) برای انچام پروژه باید چه مدرکی داشت؟ برای انجام پروژه باید مدرک کارشناسی ارشد یا بالاتر داشته باشید.

۲) چه زمانی میشه پروژه انجام د اد؟ شما بعد از فارغ التحصیل شدن حداکثر یک سال فرصت دارید تا به قول معروف دفترچه اعزام به خدمت پست کنید. تو این مدت میتونید پروژه رو انجام بدید. البته در حین خدمت هم می‌تونید پروژه رو انجام بدید که در این حالت به دلیل سرباز بودن و کمبود وقت کار یکم سخت میشه (من خودم در حین خدمت انجام دادم).

۳) از کجا باید پروژه گرفت؟ دو تا نهاد هستن که پروژه کسر خدمت میدن: ۱) بنیاد ملی نخبگان ۲) بنیاد نخبگان نیروهای مسلح. البته این دو تا نهاد خودشون مستقیما پروژه رو تعریف نمیکنن بلکه شما رو به بعضی از سازمانها معرفی می‌کنن و در حقیقت پروژه شما به درد اون سازمانها می‌خوره.

۴) کسی که می‌خواد پروژه بگیره باید چه شرایطی داشته باشد؟ بستگی به این داره که شما از بنیاد ملی نخبگان پروژه بگیری یا از نخبگان نیروهای مسلح اما در هر دو صورت حداقل چیزی که لازمه، داشتن مدرک کارشناسی ارشد یا بالاتر هستش. تا اونجایی که من میدونم شرایط بنیاد ملی نخبگان نسبت به نخبگان نیروهای مسلح سخت تر هستش و شرط معدل و دانشگاه و مقاله و از این جور شرطها داره. بنیاد ملی نخبگان پروژه های معمولا سنگین تری داره و کسری بالاتری هم میده (تا سقف ۱۹ ماه).

One who is raised by sword can't be beaten. One who is toughened by fire can't be burned
ارسال:
۱۵ بهمن ۱۳۹۴, ۱۲:۱۹ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۵ بهمن ۱۳۹۴ ۱۲:۲۴ ق.ظ، توسط mohammad.ardeshiri.)
(۱۴ بهمن ۱۳۹۴ ۰۴:۲۸ ب.ظ)Eagle 72 نوشته شده توسط:  
(13 بهمن ۱۳۹۴ ۰۱:۲۰ ق.ظ)mohammad.ardeshiri نوشته شده توسط:  
(12 بهمن ۱۳۹۴ ۰۹:۱۵ ب.ظ)ehsansjs نوشته شده توسط:  
(12 بهمن ۱۳۹۴ ۰۸:۰۹ ب.ظ)mohammad.ardeshiri نوشته شده توسط:  هیچکدومش نیست البته من خودم نگرفتم و یکی از دوستانم ماه پیش گرفت که هیچکدوم از شرایط بالا رو نداشت .منتها خودش سازمان وظیفه رفت و کارهایی که باید برای این کار انجام میداد رو پرسید و درنهایتم ترجمه یک کتاب که این کتاب رو خود سازمان مشخص کرد رو گرفت.البته فکر کنم ۳۰ صفحه رو برای نمونه ترجمه کنه که ببینن خوبه یا نه و هنوز مشغول ترجمست

ممنون
نه رشتشون شبکه های کامپیوتری بود مقطع ارشد

سلام دوست عزیز
ببخشید دانشگاه ارشد این دوستمون که پروژه گرفته کجا بوده؟ این پروژه فقط به دانشجوهای دانشگاه های دولتی تعلق میگیره یا شامل بچه های دانشگاه آزاد و غیرانتفاعی هم میشه؟ بعد این پروژه رو باید حتما بعد از اخذ مدرک ارشد انجام داد یا در طول دوره ی تحصیلم میشه انجام داد؟ ممنون میشم راهنماییم کنین.
با تشکر
به تمام بچه ها از تمام دانشگاهها تعلق میگیره(البته از دانشگاههایه فراگیر و ..... خبر ندارم شاید بگیره شاید نگیره )ولی به دانشجوهایی روزانه شبانه و غیرانتفاعی میدونم که تعلق میگیره و از آزاد هم خبر ندارم ولی به احتمال زیاد به دانشجویان آزاد هم تعلق میگیره .ایشون ترم سوم هستن و تازه واحد سمینارو به اتمام رسوندن و ترم دیگه پایان نامه دارن. منتها بعضی وقتا یا پرروژه ای نیست یا تمامشون محول شده. اونوفت میگن یا چند وقت صبر کنین .

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Rainbow درخواست موضوع پروژه برای درس شیوه ارائه Eternal ۳۲ ۵۰,۰۰۵ ۱۳ اسفند ۱۴۰۰ ۰۹:۲۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Haniyeh2022
  انتخاب موضوع پروژه درباره سیستم عامل آیلا ۱۸ ۱۸,۵۷۹ ۱۳ دى ۱۴۰۰ ۰۵:۴۱ ب.ظ
آخرین ارسال: Cimia
  خدمت یا ارشد؟؟؟؟ feri1221 ۲ ۲,۲۸۶ ۲۳ مرداد ۱۳۹۹ ۰۶:۳۸ ب.ظ
آخرین ارسال: WILL
  انجام پایان نامه برای داده کاوی استقرایی روی FIM ویافتن ARM با دوتا یا بیشتر CUDA GPU zaliabbass ۲ ۴,۰۴۲ ۰۶ اسفند ۱۳۹۸ ۰۸:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: bankabzar
  برنامه ریزی و کارهایی که باید انجام بدم fatemesoleimani ۲۰۸ ۶۳,۰۶۱ ۰۲ اسفند ۱۳۹۸ ۱۱:۵۱ ق.ظ
آخرین ارسال: فاطمه سلیمانی
  شرایط اخذ بورسیه تحصیلی کشور چین shapor_hadifar ۰ ۱,۶۸۷ ۰۳ دى ۱۳۹۸ ۱۱:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: shapor_hadifar
  یادگیری برنامه نویسی تا اجرای پروژه های بزرگ The BesT ۳ ۳,۲۷۷ ۱۲ آذر ۱۳۹۸ ۰۳:۵۸ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  منبع متناسب با شرایط کسانی که قصد تغییر رشته دارند MrBob ۷ ۵,۴۸۵ ۱۶ آبان ۱۳۹۸ ۱۱:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  تست نفوذ و میز خدمت mahsa.mahroo ۰ ۱,۷۲۱ ۰۱ تیر ۱۳۹۸ ۱۱:۴۷ ق.ظ
آخرین ارسال: mahsa.mahroo
  مشکل عدم ایجاد پروژه/فایل جدید در نت بینز αɾια ۳ ۱۰,۹۲۱ ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۸ ۰۳:۳۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Silver1992

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close