زمان کنونی: ۳۱ فروردین ۱۴۰۳, ۱۰:۰۵ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

گسسته حذف کنم ؟ یا برم سراغ منبع دیگه

ارسال:
۰۹ بهمن ۱۳۹۴, ۰۳:۵۶ ب.ظ
گسسته حذف کنم ؟ یا برم سراغ منبع دیگه
سلام
من برای ارشد کامپیوتر دارم میخونم و واسه گسسته پوران رو دارم.از مهر ماه این درس رو خوندم و بعضی فصول رو دوبار هم خوندم.ولی به جز فصل بازگشتی با بقیه فصول مشکل دارم. واقعا واقعا با کتاب پوران کنار نمیام.همش نکته رو گفته . فکر کن!!!
کتاب دیگه ای که بشه توی این فرصت خوند چیه؟؟
من محاسبات و ریاضی مهندسی رو حذف کرده بودم به نظرتون الان بهتره الان گسسته رو حذف کنم و برم یه یکی از این دو درس رو کتابش رو بخرم و چند تا فصل مهم رو بخونم ؟؟
SadSad

دل من اینجاست .. توی یه گوشه دور ولی نزدیک..
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: faraaz_mb , Sadra.T
ارسال:
۰۹ بهمن ۱۳۹۴, ۰۴:۱۰ ب.ظ
RE: گسسته حذف کنم ؟ یا برم سراغ منبع دیگه
سلام. بهترین منبع این درس کتاب گریمالدیه که در این شرایط به شما توصیه نمیکنم. هم حجیم و وقت گیره هم نقطه قوتش اینه که پایه درسهایی مثل ساختمان داده و طراحی الگوریتم و مدار منطقی و نظریه زبانها رو قوی میکنه. به نظرم فقط روی مبحث شمارش کتاب آمار یکم بیشتر تمرکز کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: faraaz_mb , Sadra.T
ارسال:
۰۹ بهمن ۱۳۹۴, ۰۵:۴۳ ب.ظ
(۰۹ بهمن ۱۳۹۴ ۰۴:۳۵ ب.ظ)nobody90 نوشته شده توسط:  
(09 بهمن ۱۳۹۴ ۰۴:۱۰ ب.ظ)Jooybari نوشته شده توسط:  سلام. بهترین منبع این درس کتاب گریمالدیه که در این شرایط به شما توصیه نمیکنم. هم حجیم و وقت گیره هم نقطه قوتش اینه که پایه درسهایی مثل ساختمان داده و طراحی الگوریتم و مدار منطقی و نظریه زبانها رو قوی میکنه. به نظرم فقط روی مبحث شمارش کتاب آمار یکم بیشتر تمرکز کنید.

بله وقت نمیشه گریمالدی رو بخونم.
واسه امار فصل شمارش همون فصل اولش میشه درسته؟؟ اگه اون باشه اون رو خوب خوندم.
واقعا جز پوران کتاب کنکوری خوب دیگه ای نیست که مثلا توی چند فصل خاص نقاط قوتش باشه من بخونم؟؟ چرا؟؟

کتابایی مثل راهیان یا پارسه چطور؟ اونها چطور هستن؟

ارسال:
۰۹ بهمن ۱۳۹۴, ۰۷:۵۵ ب.ظ
(۰۹ بهمن ۱۳۹۴ ۰۳:۵۶ ب.ظ)nobody90 نوشته شده توسط:  سلام
من برای ارشد کامپیوتر دارم میخونم و واسه گسسته پوران رو دارم.از مهر ماه این درس رو خوندم و بعضی فصول رو دوبار هم خوندم.ولی به جز فصل بازگشتی با بقیه فصول مشکل دارم. واقعا واقعا با کتاب پوران کنار نمیام.همش نکته رو گفته . فکر کن!!!
من محاسبات و ریاضی مهندسی رو حذف کرده بودم به نظرتون الان بهتره الان گسسته رو حذف کنم و برم یه یکی از این دو درس رو کتابش رو بخرم و چند تا فصل مهم رو بخونم ؟؟
SadSad
سلام
میتونید از جزوه ی ۹۰ درصد پارسه استفاده کنید که جامع و خوب و مختصر اون رو توضیح داده
موفق باشید

ناخدایی که از طوفان بترسد هرگز به مقصد نخواهد رسید
ارسال:
۰۹ بهمن ۱۳۹۴, ۰۹:۲۵ ب.ظ
میتونید فصل گراف و نهایتا درخت رو از گریمالدی بخونید. جلد ۲ از کتاب دو جلدی یا جلد ۳ از کتاب ۴ جلدی.
ارسال:
۰۹ بهمن ۱۳۹۴, ۰۹:۴۱ ب.ظ
فکر نمیکنم کتاب ۹۰درصد مناسب وضع من باشه.چون پوران هم خودش خلاصه س .توی توضیحات ۹۰درصد پارسه هم نوشته خلاصه ...
(البته بگم شاید کتاب پوران برای کسانی که گسسته بلد هستن خوب باشه.یا کلا خوب باشه.ولی واسه من جواب نداد.این دلیل بر بد بودنش نیست.)

کتاب گسسته پارسه رو الان توی سایتش دیدم.ظاهرا اقای سید جوادی و.. نویسنده بودن.کسی این رو داشته در موردش بگه من فردا برم بخرم؟؟
(یهو فک نکنین من دارم برای موسسه یا گروه خاصی دارم تبلیغ میکنم منو کاربر محروم کنید DodgySmile به خدا دارم فقط پرس و جو میکنم )

ارسال:
۰۹ بهمن ۱۳۹۴, ۱۱:۲۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۹ بهمن ۱۳۹۴ ۱۱:۳۰ ب.ظ، توسط Iranian Wizard.)
(۰۹ بهمن ۱۳۹۴ ۰۹:۴۱ ب.ظ)nobody90 نوشته شده توسط:  کتاب گسسته پارسه رو الان توی سایتش دیدم.ظاهرا اقای سید جوادی و.. نویسنده بودن.کسی این رو داشته در موردش بگه من فردا برم بخرم؟؟
(یهو فک نکنین من دارم برای موسسه یا گروه خاصی دارم تبلیغ میکنم منو کاربر محروم کنید DodgySmile به خدا دارم فقط پرس و جو میکنم )
کتاب گسسته پارسه هم مثل پوران خلاصه ست.و مطالبی که تو کتاب پوران گفته شده،کاملتر از این کتابه.
فقط برخی از بخش های برخی از فصل هارو یکم بیشتر از پوران گفته.مثل بحث سورها.که این کتاب خیلی بهش پرداخته ولی پوران نه.در عوضش خیلی از مباحثی که تو پوران مطرح شده رو نداره.
سوالات پایان فصلشم،هم تالیفیه،هم کنکور.
دیگه اگه میدونید با این توضیحات بدردتون میخوره،بخرید،اگرم نه که هیچ.
ولی من خودم اگه جای شما بودم،دیگه نمی رفتم این کتابو بخرم.چون پوران واقعا کافیه.بنظرم خود گسسته درسیه که به دلیل فرمول ها و نکات زیادش،فرّاره و باید پیاپی مرور بشه،که میشه بجای خوندن دوباره یا چندباره درس،بیشتر تست بزنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: d_felfelak , Sector , faraaz_mb , Sadra.T
ارسال:
۱۰ بهمن ۱۳۹۴, ۰۱:۲۴ ق.ظ
(۰۹ بهمن ۱۳۹۴ ۰۳:۵۶ ب.ظ)nobody90 نوشته شده توسط:  سلام
SadSad

کتاب پوران کلاً فکر می کنم خوبه . ولی خب حق با شما هم هست اگه گسسته متوسط یا خوب بلد باشین پوران برای تکمیلش خوبه. ولی من فکر می کنم حالا که این همه رو خوندین بخواید کلاً حذف کنید جای بحث داشته باشه. دو درس ریاضی هم که حذف کردید یعنی امیدتون فقط میشه برای آمار. من برای این درس کتاب ساختمانهای گسسته دکتر قلی زاده رو هم دارم. خیلی مطالب رو روون گفته. اون بخشهایی که اشکال دارید از این کتاب به نظرم بخونید احتمالا مفیده.
 سپاس‌گزاری شده توسط: Sadra.T
ارسال:
۱۰ بهمن ۱۳۹۴, ۰۱:۳۱ ب.ظ
ممنون از دوستان عزیزی که راهنمایی کردین و نظر دادین
با توجه به نظرات شما دوستان و دوست مون اقای جویباری میخوام کتاب گریمالدی جلد سوم رو بخونم و فصل گراف و درخت ش رو. (چون این فصل رو توی ساختمان و الگوریتم خیلی ضعف دارم) فصل شمارشش رو از امار میخونم. بخش های دیگه رو هم از همون پوران میخونم که بتونم سوالات اسون و متوسط رو حل کنم.
مرسیییی

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  بهترین منبع برای درس شبکه ارشد msnmkh ۲ ۱,۲۲۴ ۱۲ دى ۱۴۰۱ ۱۲:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: پشتکار
Question بهترین منبع ساختمان داده برای کنکور ارشد marvelous ۱۰ ۱۱,۴۳۲ ۱۵ آذر ۱۴۰۱ ۰۷:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: msnmkh
  حذف اکانت Alireza_1387 ۴ ۵,۲۴۲ ۱۴ آذر ۱۴۰۱ ۰۸:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: shirin.kh90
  بهترین منبع درسی و کلاس به صورت افلاین برای کنکور ارشد nrgs_h99 ۰ ۱,۳۲۴ ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ ۰۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: nrgs_h99
  معرفی منبع مناسب برای ارشد گسسته saharitst ۲۱ ۲۴,۶۶۲ ۲۲ دى ۱۴۰۰ ۰۶:۱۱ ب.ظ
آخرین ارسال: YasiAli
  ۱۴۵ هوش، ۲ زبانشناسی رایانشی، برم شریف؟ trace4ward ۷ ۷,۰۵۷ ۱۵ دى ۱۴۰۰ ۰۵:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Bp18449
  بین پردازش تصویر و داده کاوی موندم کدوم یکی رو برای پایان نامه انتخاب کنم؟ raheleh1393 ۵ ۷,۹۵۷ ۰۱ دى ۱۴۰۰ ۰۲:۴۸ ب.ظ
آخرین ارسال: golkhorami
  منبع خوب برای معماری hamid_p ۰ ۱,۱۵۹ ۲۴ مهر ۱۴۰۰ ۱۰:۴۳ ب.ظ
آخرین ارسال: hamid_p
  درخواست معرفی منبع برای دروس پایگاه داده پیشرفته، تجارت و آموزش الکترونیکی ehsannaq3 ۱۱ ۱۳,۰۵۶ ۱۰ مهر ۱۴۰۰ ۰۸:۵۳ ق.ظ
آخرین ارسال: pouya47
  دانشگاه های پزشکی رو برای رشته انفورماتیک چطوری اولویت بندی کنم ؟ mrpool ۷ ۸,۳۷۰ ۲۴ فروردین ۱۴۰۰ ۰۱:۵۲ ق.ظ
آخرین ارسال: hossein1991

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close