زمان کنونی: ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۸:۵۳ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

نرم یا هوش؟ کمک

ارسال:
۰۴ بهمن ۱۳۹۴, ۰۴:۱۷ ب.ظ
Heart نرم یا هوش؟ کمک
سلام دوستانSmile
من تو یه دوراهی گیر کردم من امسال ارشدسراسری غیرانتفاعی قبول شدم نرفتم و ازاد رشته هوش ترم بهمن قبول شدم که هنوز نمیدونم برم یانه؟؟ اخه امسال هم دوباره کنکور شرکت کردم تا شانسمو امتحان کنم ولی توی دفترچه ازاد امسال رشته هوش حذف وفقط هوش رباتیک بود که دانشگاهی هم که من قبول شدم دیگه هوش نمیخواد حالا با این وضعیت من برم دانشگاهی که دیگه این رشته رو نمیخواد و میشه اخرین ورودی؟؟؟Sad یا بشینم بخونم یه جای دیگه مهر قبول شم؟؟؟؟؟؟حالا اگه کسی بره هوش بخونه خوشش نیاد میتونه معدلسازی کنه برم نرم؟ یا اصلا دروس مشابه ندارن وبهتره ازاول تصمیمشو بگیره؟؟؟Huh
سوال دیگه به نظرتون با این وضعیت جامعه و از لحاظ اینده شغلی و... رشته هوش بهتره یا نرم؟ دلیل؟Huh
خواهشا دوستان همه نظربدین و کمکم کنیدShy
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: teraktor2003
ارسال:
۰۵ بهمن ۱۳۹۴, ۰۳:۱۰ ق.ظ
نرم یا هوش؟ کمک
چرا هیشکی نظر نمیدهSad
۰
۰
ارسال:
۰۵ بهمن ۱۳۹۴, ۱۲:۳۴ ب.ظ
نرم یا هوش؟ کمک
سلام
شما ببینید علاقه تون چیه! به هرچی علاقه داشته باشین و براش وقت بذارین حتما پیشرفت میکنین...تو ایران فک نمی کنم بین رشته های کامپیوتر از لحاظ شاغل شدن فرقی بذارن چون اصلا نمی دونن چی هست! (نظر شخصی)
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: silvana*

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کدام زبان برای هوش مصنوعی بهتر است؟ فرق بین زبان های هوش مصنوعی چیست؟ azam2075 ۳ ۵,۵۶۵ ۱۴ مهر ۱۴۰۰ ۰۷:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: علیصا
Rainbow ارشد هوش بهشتی یا نرم علم وصنعت aria_irani ۰ ۲,۴۱۵ ۱۴ شهریور ۱۳۹۹ ۰۶:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: aria_irani
  معماری روزانه تربیت مدرس (۳۰۶ معماری+۲۷۱ هوش+۳۲۵ نرم)(رتبه اولی) m.1373 ۳ ۴,۶۵۰ ۱۳ مهر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: imali
  هوش رباتیک دانشگاه تهران و هوش امیرکبیر s.izadi ۲۹ ۲۸,۹۰۷ ۲۳ تیر ۱۳۹۸ ۰۱:۴۴ ق.ظ
آخرین ارسال: asmagh
Exclamation کمک کمک کمک در مورد ادامه تحصیل در مقطع دکتری !!! aminomidi ۳ ۴,۳۳۶ ۱۷ مهر ۱۳۹۷ ۰۵:۴۵ ب.ظ
آخرین ارسال: negarin_
  هوش باهنر کرمان یا نرم یزد؟؟؟؟؟جفتش روزانه parisa74103 ۱ ۱,۸۶۸ ۱۳ شهریور ۱۳۹۷ ۰۷:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: خانه سبز
  معماری سخت تره یا هوش یا نرم افزار؟ Hermione ۸ ۷,۹۱۱ ۱۵ خرداد ۱۳۹۷ ۰۴:۴۸ ق.ظ
آخرین ارسال: dariush65
Star ۱۸۳ هوش و ۲۴۰ نرم افزار با سهمیه رتبه اولی در کنکور ۹۷ parisa74103 ۰ ۲,۰۱۳ ۱۰ خرداد ۱۳۹۷ ۰۱:۲۶ ق.ظ
آخرین ارسال: parisa74103
  درباره گرایش هوش - نرم افزار vanasis ۲ ۲,۵۲۳ ۰۳ فروردین ۱۳۹۷ ۱۲:۴۸ ق.ظ
آخرین ارسال: Ali_persiangulf
Exclamation میخوام آزاد های خوب تهران، نرم افزار یا هوش قبول شم، لطفا راهنمایی بفرمایید amfallahi73 ۰ ۱,۶۴۰ ۰۲ بهمن ۱۳۹۶ ۰۶:۱۵ ب.ظ
آخرین ارسال: amfallahi73

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close