زمان کنونی: ۲۸ فروردین ۱۴۰۳, ۱۱:۳۸ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

deep learning

ارسال:
۲۶ دى ۱۳۹۴, ۰۲:۴۹ ب.ظ
deep learning
باسلام و خسته نباشید
برای یک بخشی از کارم نیاز به شبکه عصبی deep learning برای دسته بندی تصاویر ورودی نیاز دارم.

کسی تا بحال از این تولزباکس
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
استفاده کرده میشه راهنمایی کنید .

کد آماده هم کافیه اگه دارین فقط می خواهم نحوه ورودی و خروجی به شبکه را بفهمم و تو کار خودم استفاده کنم.

ولا تایئسوا من روح الله، انه لا یایئس من روح الله، الا القوم الکافرون.

از رحمت‏ خدا نومید مباشید زیرا جز گروه کافران کسى از رحمت‏ خدا نومید نمى شود
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۲۷ دى ۱۳۹۴, ۰۳:۴۴ ق.ظ
deep learning
حب از چه شبکه ای میخواین استفاده کنین؟یادگیری عمیق یک شاخه س نه یک شبکه...
فک میکنم convolution net کارتونو راه بندازه...سرچ کنین کد براش زیاده چه متلب چه پایتون...
اگه خواستین از پایتون و theano استفاده کنین پیشنهاد میکنم حتما در محیط لینوکس کار کنین چون یک ماه س و کله می زدم باهاش تو ویندوز اخرشم درست نشد! عوضش نیم ساعته تو لینوکس اوکی شد.
 سپاس‌گزاری شده توسط: masoomeh_s
ارسال:
۰۳ بهمن ۱۳۹۴, ۰۷:۱۲ ب.ظ
RE: deep learning
(۲۷ دى ۱۳۹۴ ۰۳:۴۴ ق.ظ)teraktor2003 نوشته شده توسط:  حب از چه شبکه ای میخواین استفاده کنین؟یادگیری عمیق یک شاخه س نه یک شبکه...
فک میکنم convolution net کارتونو راه بندازه...سرچ کنین کد براش زیاده چه متلب چه پایتون...
اگه خواستین از پایتون و theano استفاده کنین پیشنهاد میکنم حتما در محیط لینوکس کار کنین چون یک ماه س و کله می زدم باهاش تو ویندوز اخرشم درست نشد! عوضش نیم ساعته تو لینوکس اوکی شد.

سلام خسته نباشید خیلی ممنون از پاسختون راستش من میخام از شبکه ها عصبی deep مثلا cnn استفاده کنم
پیام خصوصی ارسال شد ممنون

ولا تایئسوا من روح الله، انه لا یایئس من روح الله، الا القوم الکافرون.

از رحمت‏ خدا نومید مباشید زیرا جز گروه کافران کسى از رحمت‏ خدا نومید نمى شود

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  شبیه سازی مقاله Q-Learning kadoos ۱۶ ۱۵,۲۵۹ ۲۵ آبان ۱۳۹۹ ۰۹:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: nasim.nasim۱
  start learning english saad ۳ ۳,۲۳۱ ۲۲ بهمن ۱۳۹۸ ۱۱:۴۷ ب.ظ
آخرین ارسال: saad
  تفاوت induction learning و transduction learning nilufar1370 ۰ ۱,۵۵۸ ۲۱ شهریور ۱۳۹۶ ۱۱:۰۱ ق.ظ
آخرین ارسال: nilufar1370
  مبحث Dictionary Learning در مورد چی صحبت می کنه؟ Maryam-X ۰ ۱,۸۲۵ ۲۹ آذر ۱۳۹۴ ۰۹:۱۶ ب.ظ
آخرین ارسال: Maryam-X
  کسی اطلاعاتی در مورد deep learning داره؟ teraktor2003 ۱ ۱,۸۷۹ ۱۲ مهر ۱۳۹۴ ۱۱:۰۷ ب.ظ
آخرین ارسال: teraktor2003
  deep learning adele_69 ۰ ۱,۴۲۶ ۲۷ آبان ۱۳۹۳ ۱۰:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: adele_69
  موضوع Transfer Learning برای پایان نامه؟ elham_sh219 ۶ ۴,۴۲۳ ۰۸ بهمن ۱۳۹۲ ۰۶:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: elham_sh219
Question درخواست کد learning cellular در متلب sun-shine ۰ ۱,۷۷۸ ۱۱ مهر ۱۳۹۲ ۱۱:۱۴ ق.ظ
آخرین ارسال: sun-shine

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close