زمان کنونی: ۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۲:۴۲ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

تست ایتی ۸۹(زنجیره پیشرو و عقبگرد)

ارسال:

shirin0101 پرسیده:

تست ایتی ۸۹(زنجیره پیشرو و عقبگرد)

سلام
کدام گزینه غلط است؟
۱) در زنجیره پیشرو فقط از حقایق به سمت هدف حرکت باید کرد
۲) در زنجیره پیشرو نیازی به مشخص بودن هدف نیست
۳) در زنجیره عقبگرد فقط از هدف به سمت حقایق حرکت باید صورت گیرد
۴) در زنجیره عقبگرد باید حتما هدف مشخص باشد

من بین گزینه ۲ و ۳ موندم، اصلا هیچجا ننوشته که سنجش چه کلیدی اعلام کرده واسه این تست...
گزینه ۲ که قبلا هم دوستان بحث کردن ...به نظر من هدف میتونه ضمنی هم باشه اگه بگیم اینجا منظور از مشخص بودن این هست که واضح باشه حتما، پس گزینه ۲ مشکلی نداره چون هدف میتونه ضمنی باشه...(با استنتاج از گفته های استاد رهنمون در ویدیوها)
اما گزینه ۳ توی مثال دیدم که وقتی با BC از هدف دنده عقب Big Grin رفتیم به حقایق بعد دوباره از حقایق اومدیم به هدف پس گزینه ۳ غلط هست...
در کمال تناقض میتونم بگم با یک دید دیگه میتونم نظرمو برعکس بگم یعنی گزینه ۲ غلط و ۳ صحیح Big Grin به هرحال راهیان گفته ۲ و پارسه گفته ۳ ...اما سنجش چی گفته؟ نمیدونم Undecided Dodgy
ممنون Heart
نقل قول این ارسال در یک پاسخ

۰
ارسال:

Black.Star پاسخ داده:

RE: تست ایتی ۸۹(زنجیره پیشرو و عقبگرد)

سلام
گزینه سنجش "سه" هستش، من که با هیچ‌کدوم از این دو تا (۲ و ۳) قانع نشدم تاحالا! توی گزینه دوم از طرفی تو الگوریتم FC که تو کتاب راسل اومده دو پارامتر KB (پایگاه دانش) و Q (هدف) رو به عنوان ورودی می‌پذیره که چک کنه این Q از KB قابل استنتاچه یا نه و این یعنی FC برای شروع نیازمند هدفه و از طرف دیگه یه جا گفته FC داده‌گراست و خودش استنتاچ می‌کنه و میره و جلو و هدف نمی‌خواد! توی گزینه سوم هم از طرفی داریم استدلال باید از جمله هدف شروع بشه، از طرف دیگه بحث هدف‌های ضمنی میاد وسط که من نمی‌دونم منظور چیه دقیقا! یا اینکه به سمت همه حقایق حرکت می‌کنیم یا بعضی از حقایق! خلاصه مبهمه، مبهم! من که بعد از کلی تحقیق و پژوهش Smile در این زمینه به نتیجه‌ای نرسیدم تاحالا!

نقل قول: اما گزینه ۳ توی مثال دیدم که وقتی با BC از هدف دنده عقب Big Grin رفتیم به حقایق بعد دوباره از حقایق اومدیم به هدف پس گزینه ۳ غلط هست...

کجا چنین چیزی دیدی شما؟ BC که هیچوقت به سمت جلو حرکت نمی‌کنه!

ارسال:

shirin0101 پاسخ داده:

(۲۵ دى ۱۳۹۴ ۰۱:۵۶ ب.ظ)Black.Star نوشته شده توسط:  سلام
گزینه سنجش "سه" هستش، من که با هیچ‌کدوم از این دو تا (۲ و ۳) قانع نشدم تاحالا! توی گزینه دوم از طرفی تو الگوریتم FC که تو کتاب راسل اومده دو پارامتر KB (پایگاه دانش) و Q (هدف) رو به عنوان ورودی می‌پذیره که چک کنه این Q از KB قابل استنتاچه یا نه و این یعنی FC برای شروع نیازمند هدفه و از طرف دیگه یه جا گفته FC داده‌گراست و خودش استنتاچ می‌کنه و میره و جلو و هدف نمی‌خواد! توی گزینه سوم هم از طرفی داریم استدلال باید از جمله هدف شروع بشه، از طرف دیگه بحث هدف‌های ضمنی میاد وسط که من نمی‌دونم منظور چیه دقیقا! یا اینکه به سمت همه حقایق حرکت می‌کنیم یا بعضی از حقایق! خلاصه مبهمه، مبهم! من که بعد از کلی تحقیق و پژوهش Smile در این زمینه به نتیجه‌ای نرسیدم تاحالا!

نقل قول: اما گزینه ۳ توی مثال دیدم که وقتی با BC از هدف دنده عقب Big Grin رفتیم به حقایق بعد دوباره از حقایق اومدیم به هدف پس گزینه ۳ غلط هست...

کجا چنین چیزی دیدی شما؟ BC که هیچوقت به سمت جلو حرکت نمی‌کنه!
پلیز ریلکسسس ConfusedRolleyes
ص ۱۹۰ پارسه مثال ۱۹------و همچنین در مثالی که استاد رهنمون در ویدیوهاشون بررسی کردند..

دوست عزیز به نظر میرسه ک اطلاعات خیلی خوبی از هوش دارید ، میتونم ۲-۳ تا سوال کوچیک از شما بپرسم؟
با تشکر Shy
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر

ارسال:

Black.Star پاسخ داده:

(۲۵ دى ۱۳۹۴ ۰۲:۱۹ ب.ظ)shirin0101 نوشته شده توسط:  پلیز ریلکسسس ConfusedRolleyes
ص ۱۹۰ پارسه مثال ۱۹------و همچنین در مثالی که استاد رهنمون در ویدیوهاشون بررسی کردند..

دوست عزیز به نظر میرسه ک اطلاعات خیلی خوبی از هوش دارید ، میتونم ۲-۳ تا سوال کوچیک از شما بپرسم؟
با تشکر Shy

مگه میشه با وجود این سوالات سنجش ریلکس هم بود؟! Big Grin
منم مثل شما دارم می‌خونم. هر سوالی بود بپرسین تو انجمن، منم اگه بلد بودم جواب میدم.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  معماری سازمانی شهید بهشتی و ایتی پزشکی تهران IT93 ۲ ۳,۱۹۵ ۰۱ مرداد ۱۳۹۷ ۰۸:۴۳ ق.ظ
آخرین ارسال: nlp@2015
  مصاحبه با رتبه ایتی sali_h ۲ ۳,۴۸۳ ۱۰ بهمن ۱۳۹۶ ۰۱:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: mohamad0057
  ارشد ایتی شهید بهشتی ۹۵ IPv6 ۲ ۲,۴۴۲ ۱۶ شهریور ۱۳۹۶ ۱۰:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Happiness.72
  رتبه ۴۶ ایتی پذیرش معجزه اسا در امیرکبیر :) shirin0101 ۳۲ ۱۷,۸۴۴ ۱۶ مرداد ۱۳۹۶ ۰۵:۱۵ ب.ظ
آخرین ارسال: Rehe1994
  ایتی اصفهان و شیراز یا علوم تحقیقات تهران؟ mojgan_creative ۱۱ ۷,۴۹۱ ۲۱ خرداد ۱۳۹۶ ۱۱:۴۱ ب.ظ
آخرین ارسال: جسی
  درهم سازی زنجیره ای peace2013 ۱ ۱,۷۷۵ ۲۹ فروردین ۱۳۹۶ ۰۲:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: msour44
  برنامه ریزی برای ۸۰ روز اخر کنکور ایتی lotuss ۶ ۴,۰۴۴ ۱۳ بهمن ۱۳۹۵ ۱۰:۵۵ ب.ظ
آخرین ارسال: lotuss
Rainbow سورس کد کوله پشتی صفر و یو با الگوریتم عقبگرد alimomen ۲ ۲,۳۹۴ ۲۶ آذر ۱۳۹۵ ۰۵:۱۳ ب.ظ
آخرین ارسال: alimomen
  اساتید گروه ایتی دانشگاه اصفهان mm--ar ۲ ۲,۵۵۳ ۲۴ شهریور ۱۳۹۵ ۱۱:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: snskn
  ۲۸۶ ایتی+سهمیه شاگرداولی در شهیدبهشتی روزانه IPv6 ۴ ۳,۳۲۰ ۰۹ شهریور ۱۳۹۵ ۰۶:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: IPv6

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close