زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۰۹:۱۰ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

ردیابی گوشی گمشده از طریق مخابرات!

ارسال: #۱۶
۱۱ آذر ۱۳۹۲, ۰۹:۱۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۱ آذر ۱۳۹۲ ۱۰:۲۲ ب.ظ، توسط good-wishes.)
RE: ردیابی گوشی گمشده از طریق مخابرات!
<همانطور که fardad گفت: بنظر من اگه سرقت کرده باشن دیگه گوشی پیدا نمیشه. سیستم ردگیری موجود برای یافتن سارق با این دقت در اختیار شرکت های اپراتوری نیست. و فقط بعضی مدلهای خاص گوشی قابل رد یابی است. سیستمهای دقیق ردیابی مصارف امنیتی داره و اپراتورها در اختیار ندارن.> هیچ وقت بخاطر یه گوشی که هر چندم قیمتش بالا باشه سازمان امنیت و اطلاعات خودشو علاف اینجور چیزا نمیکه مگر قتل و آدمکشی از این قبایل...
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۱۷
۱۲ آذر ۱۳۹۲, ۰۹:۴۷ ق.ظ
بابا بزرگ دوستم یه گوشی فروشو تو کوچه دیده بود گوشی خودشو با یه گوشی که یارو تو گونی در اورده بود عوض کرده بود میگف گونیش پر گوشی بود!! پیر مرد تاروشنش میکنه یه دختر خانوم میزنگه که گوشی مال منه یارو سیم کارت طرفم ورنداشته بوده این پیرمردم سیم کارتو میندازه دور و سیم کارت خودشو میندازه!!
چن روز بعد به عنوان دزد میگیرنش!
دختره هم پول ٢ تا گوشی گرفته بود رضایت داده بود البته گوشی خودشم گرفته بود
حالا یه موقم پیش بیاد داستان زن دوم گرفتمشم تعریف کنم بخندین!!!!!!

Sent from my iPhone using
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۲

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
ارسال: #۱۸
۰۶ شهریور ۱۳۹۴, ۰۳:۲۶ ب.ظ
اقا گوشی من دو هفته پیش گم شده ایا پیدا میشه
ارسال: #۱۹
۰۵ آبان ۱۳۹۴, ۰۷:۵۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۵ آبان ۱۳۹۴ ۰۸:۲۱ ب.ظ، توسط mina joon.)
سلام هی روزگار بد . گوشی من رو هم چند روزه که دزدیدن دارم روال قانونیشو طی میکنم فردا هم اخرین مرحله ست. خدا واسش نسازه گوشی مدل پایین بودش اما عکس داخلش بود. اونم چه عکسهای مسخره بازی. نمیدونم با این سیستمی که همش کارا رو پشت گوش میندازه میشه امیدوار به پیدا کردنش بود یا نه؟؟ روزای روشن خداحافظ عکسهای من خداحافظ خداحافظ ... عکسهای خوبت بگو کجا رفت. رفتم کلانتری یه طوری با من حرف میزنه انگار من از دزد بی شرف خواهش کردم که بیاد گوشی من رو بدزده. خب اقای رییس کلانتری محترم اگه یه روز شما هم کارت به یکی بیفته که این ادا و اطوارهایی که شما در اوردید, سرتون بیاره اون موقع چه حالی میشید؟ قرار نیست که هر کی به جایی رسید کار بقیه رو لنگ بزاره . همه باید به مردم خدمت کنن این یه اصله.

احیانا کسی دلداری نده ها زحمت میشه واسه بچه ها.
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۲۰
۰۹ آبان ۱۳۹۴, ۰۴:۵۶ ب.ظ
با سلام گوشی من رو تو پارک لاله گم شد بعد از ردیابی جواب ردیابی جالب بود که ادرس دزد تپه ی هشرتی بود بعد از نامه به اگاهی و کلانتری که ادرس اشتباه بوده حالا از طریق کد ملی رفتیم دزدو گرفتیم حالا دورمون زده و میگه کار من نبوده من من کارت ملی ام را در روز برفی گم کردم حالا ماباید چیکار کنیم ایا پیدا میشه یا نه باتشکر
ارسال: #۲۱
۰۹ آبان ۱۳۹۴, ۰۶:۳۶ ب.ظ
RE: ردیابی گوشی گمشده از طریق مخابرات!
(۰۹ آبان ۱۳۹۴ ۰۴:۵۶ ب.ظ)SHAYAN3Y نوشته شده توسط:  با سلام گوشی من رو تو پارک لاله گم شد بعد از ردیابی جواب ردیابی جالب بود که ادرس دزد تپه ی هشرتی بود بعد از نامه به اگاهی و کلانتری که ادرس اشتباه بوده حالا از طریق کد ملی رفتیم دزدو گرفتیم حالا دورمون زده و میگه کار من نبوده من من کارت ملی ام را در روز برفی گم کردم حالا ماباید چیکار کنیم ایا پیدا میشه یا نه باتشکر
همانطور که در پستهای قبلی گفته شده معمولا" گوشی دزدی پیدا نمیشه.
دزد گوشی بخوبی میدونه که گوشی را بلافاصله بعد از دزدیدن خاموش کنه و سیم کارتش را در بیاره بندازه دور. مگه اینکه گوشی داغون باشه و طرف طرفای غروب گوش را بدزده و تا صبح باهاش حرف بزنه.
بعد از اینکه از سیم کارت خلاصش کرد اگه گوشی ارزش فروختن داشته باشه بلافاصله خودش یا می بره زیر زمین علاء الدین شماره های سریال و مشخصاتش را عوض میکنه. اگه گوشی خیلی بیست باشه و نشه با نرم افزارهای موجود همچین کاری کرد طرف یا گوشی را فوری میفروشه یا دو سه ماه میذاردش کنار تا ردگیری و همه چی تمام بشه . بعد میره میفروشه.
من دو بار و برادر و خواهرم هر کدوم دو بار گوشی شون را دزدیدن. حتی یه بار برادرم یه لحظه بعد دزدیده شدن گوشی متوجه میشه و میره یقه دزد را میگیره ولی همچین گوشی را رد میکنه به یکی دیگه که تو خیابون مردم جمع میشن میگردنش ولی گوشی پیدا نمیشه. گوشی آیفون داشت و اونموقع ۱۵۰۰ می ارزید.
من خودم بلافاصله بعد دزدین به گوشیم که هنوز روشن بو پیامک زدم که خودم ازت میخرمش . چون اطلاعاتش از گوشی بیشتر برام می ارزید. ولی پیامک رو خوند بعدش خاموش کرد و سیم کارت را انداخت دور.
اینه که احتمال زیاد اینکه میگه کارت ملی ام را گم کرده ام راست میگه. با احتمال خیلی کم اگه دروغ هم بگه شما نمیتونی ثابت کنی که اون دزدیده. شایدم فقط گوشی دزدی را از دزد واقعی خیلی ارزون خریده.
نمیخوام نا امیدت کنم ولی گوشی وقتی میره دیگه میره.
ای کاش همه ملت دست به دست هم میدادن و گوشی دست دوم نمیخریدن. چون ۹۰ درصدشون دزدین. اگه بازار فروشش تعطیل بشه دزدیش هم کمتر میشه.

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  چگونه گوشی داغ شده را خنک کنیم؟ niloofarmajdi ۰ ۲,۴۲۳ ۰۱ تیر ۱۳۹۹ ۱۰:۲۶ ق.ظ
آخرین ارسال: niloofarmajdi
  کسب درآمد از طریق ارزهای دیجیتال بدون سرمایه alem1 ۰ ۳,۰۴۲ ۱۰ فروردین ۱۳۹۹ ۱۰:۲۶ ق.ظ
آخرین ارسال: alem1
  کسی از صداگیر گوشی استفاده میکنه؟ pooyaa ۱۳ ۴۰,۷۶۶ ۱۷ اسفند ۱۳۹۸ ۱۰:۲۰ ب.ظ
آخرین ارسال: malihe.74
Wink معرفی سایت برای دانلود رام اندروید و یادگیری رایگان فلش کردن گوشی و تبلت famerom ۰ ۳ ۳۰ فروردین ۱۳۹۸ ۰۷:۰۱ ب.ظ
آخرین ارسال: famerom
  درخواست کتاب یا جزوه مدیریت شبکه های مخابراتی و کامپیوتری H.Mohammadi ۴ ۴,۲۹۵ ۰۳ آبان ۱۳۹۷ ۰۳:۰۸ ق.ظ
آخرین ارسال: negarin_
  آموزش تخصصی تعمیرات گوشی موبایل، تبلت و لپ تاپ repairtraining ۰ ۱۳ ۱۵ بهمن ۱۳۹۶ ۱۰:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: repairtraining
  ارسال یک پیام برای تعداد زیادی از افراد از طریق تلگرام targol ۴ ۳,۳۳۵ ۲۰ شهریور ۱۳۹۶ ۰۴:۱۳ ب.ظ
آخرین ارسال: sinayekkebash
Sad نیاز به راهنمایی فوری برای انتخاب "نرم افزار " یا "مخابرات"در مقطع ارشد مهدی۱۳ ۶ ۳,۵۷۹ ۲۳ خرداد ۱۳۹۶ ۰۹:۳۳ ق.ظ
آخرین ارسال: great.ocean
  دعوت به همکاری مخابرات امن و امنیت شبکه it866 ۱ ۲,۳۳۴ ۲۱ فروردین ۱۳۹۶ ۱۰:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: it866
  سینک نبودن تاریخ گوشی SepidehP ۳ ۲,۷۰۸ ۰۱ اسفند ۱۳۹۵ ۱۲:۳۱ ق.ظ
آخرین ارسال: jazana

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close