زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۳:۱۳ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

من و رقابت با بچه های گل آی تی

ارسال:
۲۰ آذر ۱۳۹۴, ۰۴:۲۶ ق.ظ
سلام به دوستای گلم.
من فارغ التحصیل رشته فیزیک هسته ای هستم و امسال میخوام ارشد آی تی بدم.
واقعا نمیدونم امیدوار باشم یا اینکه برم سربازی...
به نظرتون اگه از الان بصورت جدی شروع کنم میتونم مثلا مخابرات امن تبریز قبول شم؟
کسی میدونه واسه این گرایش و دانشگاه رتبه چند و چه درصد هایی لازمه؟
شمارو بخدا کمکم کنید....یه سری از این مصاحبه های رتبه های برتر رو خوندم استرس گرفتم...
واسه مالک اشتر حدودا چه رتبه ای میخواد؟
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال:
۲۰ آذر ۱۳۹۴, ۰۵:۳۲ ق.ظ
بودن کسایی که رشته ی کارشناسیشون هیچ ارتباطی به آی تی و یا مهندسی نرم افزار نبوده ولی ارشد بهترین رتبه رو کسب کردن تو همین مانشت هم هستن این دوستان به نظر من خب اگه واقعا از سر علاقه می خواید آی تی بخونید هیچ چیزی غیرممکن نیست شما اگه قدرت تحلیل مسله تون قوی هست مثل ریاضی خیلی راحت با درس هایی مثل ریاضی گسسته و ساختمان داده و معماری رو خوب درک کنید و حتی خود درس شبکه چون بیشتر محاسباتی میباشند منابع هم همونی که بچه ها تو مصاحبه هاشون گفتن به طور کلی همه چی بستگی به تلاش خودتون داره نه من و نه هیچ کس دیگه ای نمی تونه بگه که شما می تونید قبول شید یا نه !

موفق باشید
۰
۰
ارسال:
۲۰ آذر ۱۳۹۴, ۰۱:۰۰ ب.ظ
سلام دوست خوب حتما میتونی چون فیزیک تحلیلی هست مرتبط با درسای ای تی . بیشتر انگیزه مهمه . یکی از رتبه برترای سال گذشته گویا رشتشون شیمی بوده. در مورد دانشگاه تبریز اطلاعی ندارم خودمم میخوام بدونم دانشگاه مالک اشتر چطوریه و رتبه چند میخواد
۰
۰
ارسال:
۲۱ آذر ۱۳۹۴, ۰۳:۱۵ ق.ظ
ببخشید کسی سوالات کنکور ۱۰ سال اخیر و جوابهاشون رو داره برا آی تی؟

اگه دارین ممنون میشم لینکشو بذارین

به نظرتون سوالات آزمونهای مدرسان رو میشه پیدا کرد؟
Aurora، در تاریخ ۲۱ آذر ۱۳۹۴ ۰۸:۱۳ ب.ظ برای این مطلب یک پانوشت گذاشته است:

مصاحبه ها رو بخونید اونجا درصد ها مشخصه در ضمن بهتر این طور سوالات رو در گروه درسی بپرسید و اینکه سوال خارج از موضوع تاپیک نپرسید.

۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  سلام بچه های کدهای سیستم تهویه هوا رو کسی داره فاطمه دیبا ۰ ۱,۲۰۵ ۱۲ آبان ۱۴۰۰ ۰۹:۱۲ ق.ظ
آخرین ارسال: فاطمه دیبا
  چگونگی پرداخت هزینه ثبت نام تیزهوشان ۹۹-۱۴۰۰ edumoshaver1 ۰ ۱,۸۸۴ ۱۲ اسفند ۱۳۹۸ ۰۵:۰۲ ب.ظ
آخرین ارسال: edumoshaver1
  تکنولوژی و مزایای تین کلاینت maral00 ۰ ۱,۷۸۴ ۱۴ اسفند ۱۳۹۷ ۰۴:۰۶ ب.ظ
آخرین ارسال: maral00
  با خصوصیات تین کلاینت آشنا شوید zohreeee ۰ ۱,۶۷۴ ۱۱ مهر ۱۳۹۷ ۰۱:۳۸ ب.ظ
آخرین ارسال: zohreeee
Exclamation ارسال پرونده سربازی در تیر ماه....کمک کنید shayanww ۴ ۵,۰۷۹ ۰۷ مرداد ۱۳۹۷ ۰۱:۳۰ ب.ظ
آخرین ارسال: aali361
  تقسیم افراد به دو تیم ss311 ۲ ۱,۶۴۶ ۱۲ دى ۱۳۹۶ ۱۱:۵۷ ب.ظ
آخرین ارسال: ss311
  دوره آنلاین #Visual C (پروژه محور با هدف کسب مهارت های برنامه نویسی تیمی) nazi takpar ۴ ۳,۴۴۶ ۲۱ آذر ۱۳۹۶ ۱۰:۴۵ ق.ظ
آخرین ارسال: nazi takpar
  معرفی منابع و گرایش های مرتبط با فایل های صوتی و تصویری و پخش کننده های صوت و تصویر R.g- ۴ ۳,۶۸۳ ۱۵ شهریور ۱۳۹۶ ۰۹:۳۲ ب.ظ
آخرین ارسال: blackhalo1989
  تغییرات تیم مدیریت انجمن Bache Mosbat ۷ ۹,۵۳۴ ۲۷ مرداد ۱۳۹۶ ۰۴:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: noyasystem
  تفاوت تین کلاینت و زیروکلاینت در چیست ؟ grmohammad ۰ ۱,۹۸۶ ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۳:۵۷ ب.ظ
آخرین ارسال: grmohammad

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close