زمان کنونی: ۳۰ فروردین ۱۴۰۳, ۰۸:۲۶ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

مشخص کردن دیتاست مقاله

ارسال:
۱۲ آذر ۱۳۹۴, ۰۴:۵۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲ آذر ۱۳۹۴ ۰۴:۵۱ ب.ظ، توسط mahdokht91.)
مشخص کردن دیتاست مقاله
[attachment=19543][attachment=19543]سلام خدمت همه دوستان .
من نرم افزار باراجین می خونم . استاد راهنمام بهم گفته برای پروپوزالم چند مقاله انتخاب کنم و دیتاست هاشون رو هم مشخص کنم .
از اونجایی که موضوع سمینارم "تولید خودکار تست نرم افزار" هست، مقاله هایی که انتخاب می کنم بیشتر کتابخانه و اپلیکیشن های open source رو معرفی کرده اند که برای ارزیابی کارشون ازشون استفاده کردند .
حالا نمیدونم چطور باید در یک مقاله دیتاست اون رو مشخص کرد؟!!
آیا باید به نویسنده ایمیل بزنم و بپرسم ؟
لطفا منو راهنمایی کنید. وقت چندانی ندارم.Sad
(چند نمونه از مقاله ها رو هم به ضمیمه ارسال می کنم)

فایل‌(های) پیوست شده
papers.zip
اندازه فایل: ۱ MB

نقش های سخت از آن بهترین بازیگران است ، پس از سختی های زندگی گله مند نباش ، شاید تو بهترین بازیگر خدایی!
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۱۲ آذر ۱۳۹۴, ۰۴:۵۹ ب.ظ
مشخص کردن دیتاست مقاله
مقاله ها رو بخونین و دیتاست ها رو سرچ کنین(اصولا در قسمت دیتا های مورد استفاده مقاله توضیح داده شده) ببینین موجود هس یا نیس
سعی کنین دیتاست های معروف و موجود رو انتخاب کنین و دردسر گیر اوردن اون دیتاست رو به جون نخرین! راه اخر (اگه دیتاستی رو خود نویسنده تولید کرده بود) ایمیل زدن به نویسنده س که جواب بده یا نده رو دیگه نمی دونم...
ارسال:
۱۲ آذر ۱۳۹۴, ۰۶:۴۸ ب.ظ
RE: مشخص کردن دیتاست مقاله
(۱۲ آذر ۱۳۹۴ ۰۴:۵۹ ب.ظ)teraktor2003 نوشته شده توسط:  مقاله ها رو بخونین و دیتاست ها رو سرچ کنین(اصولا در قسمت دیتا های مورد استفاده مقاله توضیح داده شده) ببینین موجود هس یا نیس
سعی کنین دیتاست های معروف و موجود رو انتخاب کنین و دردسر گیر اوردن اون دیتاست رو به جون نخرین! راه اخر (اگه دیتاستی رو خود نویسنده تولید کرده بود) ایمیل زدن به نویسنده س که جواب بده یا نده رو دیگه نمی دونم...

ممنون از راهنماییتون . میشه این مقاله های ضمیمه رو یه نگاه بندازید و بگید آیا دیتتاست رو معرفی کردن یا نه ؟ چون من نمی تونم پیدا کنم که آیا معرفی شده یا نه؟!!

نقش های سخت از آن بهترین بازیگران است ، پس از سختی های زندگی گله مند نباش ، شاید تو بهترین بازیگر خدایی!
ارسال:
۱۲ آذر ۱۳۹۴, ۰۸:۳۰ ب.ظ
مشخص کردن دیتاست مقاله
متاسفانه مقاله شما رو نمی تونم دانلود کنم...
تو مقاله Data یا Data Acquisition رو سرچ کنین...اصولا باید تو مقاله توضیح داده شده باشه...بعیده نباشه...

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  درخواست مقاله ali_it_2008 ۵,۲۰۴ ۱,۸۲۷,۷۸۸ ۲۹ خرداد ۱۴۰۱ ۰۳:۲۵ ب.ظ
آخرین ارسال: lordesiah
Sad میشه اگه میدونین کمک کنین? . مقالههه Negarrr.n ۰ ۱,۰۵۴ ۲۴ بهمن ۱۴۰۰ ۰۸:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: Negarrr.n
  پیدا کردن دستگیره manager_66 ۵ ۴,۴۱۸ ۲۸ آذر ۱۴۰۰ ۱۲:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: blackhalo1989
  بررسی اعتبار یک مجله برای چاپ مقاله one hacker alone ۰ ۱,۹۹۵ ۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۲:۲۶ ق.ظ
آخرین ارسال: one hacker alone
  داوری مقاله reyhaneh ۰ ۲,۸۳۰ ۲۴ دى ۱۳۹۹ ۱۲:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: reyhaneh
  تا به حال شده خدا فرصت زندگی کردن دوباره رو بهت بده؟مرگ از جلوی چشمات رد شده؟ abraham ۲۱ ۱۴,۶۶۶ ۲۰ دى ۱۳۹۹ ۱۰:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: raam
  معادل انگلیسی تولید نسل در ژنتیک برای مقاله fa_karoon ۲ ۲,۹۹۵ ۰۲ دى ۱۳۹۹ ۰۷:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: abozar72
  جایی برای پیدا کردن توابع آماده جاوااسکریپت f.b ۷ ۴,۰۳۸ ۲۰ آذر ۱۳۹۹ ۰۴:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: calm
  شبیه سازی مقاله Q-Learning kadoos ۱۶ ۱۵,۲۸۶ ۲۵ آبان ۱۳۹۹ ۰۹:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: nasim.nasim۱
  نوشتن مقاله به صورت گروهی osho ۰ ۱,۷۸۴ ۱۶ آبان ۱۳۹۹ ۱۱:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: osho

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close