زمان کنونی: ۳۰ فروردین ۱۴۰۳, ۰۹:۲۵ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

سلام .خواهش میکنم جواب این سوال رو بهم بگید

ارسال:

ramin_pf پرسیده:

سلام .خواهش میکنم جواب این سوال رو بهم بگید

[تصویر:  391116_j9ge_tmp_19458-۲۰۱۵۱۱۲۸_۱۳۳۳۳۱1455980202.jpg]
این مدتر رو بهمون دادن و گفتن کدوم یک از گزینه ها میشه.خواهش میکنم جواب و دلیل رو بهم بگید .ممنون

۱
ارسال:

Behnam‌ پاسخ داده:

RE: سلام .خواهش میکنم جواب این سوال رو بهم بگید

(۰۷ آذر ۱۳۹۴ ۰۳:۴۴ ب.ظ)ba1373 نوشته شده توسط:  [تصویر:  jpg]
این مدتر رو بهمون دادن و گفتن کدوم یک از گزینه ها میشه.خواهش میکنم جواب و دلیل رو بهم بگید .ممنون

اینکه کاری نداره
گزینه اول نمیشه چون میگه که X اگه یک باشه R2 در R1 ریخته میشه که اشتباه هست چون T هم باید ۱ بشه که بذاره بارگذاری بشه
گزینه ۲ غلطه چون وقتی X یک هست، ورودی سمت چپ ماکس یعنی حاصل جمع R1 و R2 در R1 ریخته میشه نه مقدار R2
گزینه ۳ (یا جیم در واقع) درست هست
دال اشتباه هست چون شرایطش همون گزینه ی ۳ هست و در نتیجه فقط R2 از سمت راست ماکس انتخاب میشه و ...

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Exclamation سلام لطفاً یکی به من بگه مرتبه زمانی ها چطوری به log تبدیل میشن فرمول داره؟؟ Azadam ۶ ۳,۸۹۹ ۰۶ دى ۱۴۰۰ ۰۹:۰۲ ق.ظ
آخرین ارسال: Soldier's life
  کمک در باره این تروجان Ghasemiyeh ۲ ۲,۶۶۰ ۲۵ آذر ۱۴۰۰ ۰۳:۰۰ ق.ظ
آخرین ارسال: one hacker alone
  سلام بچه های کدهای سیستم تهویه هوا رو کسی داره فاطمه دیبا ۰ ۱,۱۷۳ ۱۲ آبان ۱۴۰۰ ۰۹:۱۲ ق.ظ
آخرین ارسال: فاطمه دیبا
  سلام آیا اینجا کسی رشتش کامپیوتر هست؟ parisa1140 ۲ ۳,۹۰۴ ۱۹ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۰۶ ب.ظ
آخرین ارسال: farsamw
  چگونه این خطا را موقع اجرای sql server 2014 رفع کنم ؟ farahnaz ۲ ۲,۶۲۴ ۱۹ مهر ۱۳۹۹ ۰۲:۱۸ ق.ظ
آخرین ارسال: farahnaz
  تعداد جواب mostafaheydar1370 ۲۱ ۱۷,۱۸۱ ۰۱ مهر ۱۳۹۹ ۱۱:۴۱ ب.ظ
آخرین ارسال: miinaa
  جواب سوالهای تخصصی دکتری هوش مصنوعی سال ۹۸ Lootus ۱ ۲,۵۳۶ ۲۹ بهمن ۱۳۹۸ ۰۱:۴۳ ب.ظ
آخرین ارسال: machine86
  پایتون (طراحی وب یا دیتا ساینس؟) مساله این است... sirvan.t ۲ ۳,۲۳۳ ۱۹ بهمن ۱۳۹۸ ۱۲:۰۱ ب.ظ
آخرین ارسال: sirvan.t
Shocked کامپیوتر یا هنر، مسئله این است arian_61 ۲ ۴,۲۳۲ ۲۵ دى ۱۳۹۸ ۱۱:۳۱ ق.ظ
آخرین ارسال: packationmachinery
  بهم یک کسب و کار خانگی معرفی کنید؟ packationmachinery ۰ ۲,۰۳۷ ۲۵ دى ۱۳۹۸ ۱۱:۲۲ ق.ظ
آخرین ارسال: packationmachinery

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close