زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۱:۵۳ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

دانلود و بررسی سوالات آزمون های آزمایشی پارسه سال ۹۵

ارسال: #۱۶
۰۱ آذر ۱۳۹۴, ۰۲:۰۰ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۱ آذر ۱۳۹۴ ۰۲:۱۷ ق.ظ، توسط alidata.)
این غلط نامست یا پاسخ نامه =))))))))))))

[تصویر:  99687907715295763434.gif]
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۱۷
۰۱ آذر ۱۳۹۴, ۰۲:۲۳ ق.ظ
RE: دانلود و بررسی سوالات آزمون های آزمایشی پارسه سال ۹۵
پست اول رُ ویرایش کردم.
فایل در مدیا فایر آپلود شد.
۰
۰
ارسال: #۱۸
۰۱ آذر ۱۳۹۴, ۰۳:۰۱ ق.ظ
سوال ۴۷ (اولین سوال ساختمان داده)هم جوابش اشتباهه!
اومده گفته رشد [tex]f1=n^{n^{\frac{1}{\log n}}}\: <\: f3=((2^n)^{\frac{\log n}{n}})!\: <\: f2=(2^{\log n})^{2^{\sqrt{2\log n}}}[/tex] هستش!
در حالیکه رشد f2 از f3 کمتره!
یعنی f2 میشه خانه ی دومی که باید ازش log بگیریم.که جوابش میشه [tex]2^{\sqrt{2\log n}}\log n[/tex]
۰
۰
ارسال: #۱۹
۰۱ آذر ۱۳۹۴, ۱۰:۴۸ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۱ آذر ۱۳۹۴ ۱۱:۰۵ ق.ظ، توسط aria.)
مدار منطقی:
سوالات درسته و به نظرم سطحش متوسطه واین خوبه ، ولی پاسخنامه غلط زیاد داره لطفا بقیه دوستان هم نظر بدن
تست ۵۷، همونطور که دوستمون گفتن جواب گزینه ۴ چون یک عدد در مبنای r باید اعدادش در بازه ۰ تا r-1 باشه در مبنای ۵ هم عدد دیگه ای بدست می یاد
تست ۵۹، ۲ جواب داره گزینه ۱ و۴ هردو صحیح هستند که فقط گزینه ۴ صحیح اعلام شده
تست۶۰ ،مینترم ۱۵ در گزینه ها نیست
تست۶۲ ،جواب تست گزینه ۲ درسته در حالی گزینه۱ صحیح اعلام شده
اگه دسته ۴ تایی (قرمز)در شکل رو اضافه کنیم هر دو مخاطره رو رفع می کنه(پیوست)

فایل‌(های) پیوست شده

به راه بادیه رفتن به از نشستن باطل اگر مراد نیابم به قدر وسع بکوشم
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Behzad TP
ارسال: #۲۰
۰۱ آذر ۱۳۹۴, ۰۷:۳۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۱ آذر ۱۳۹۴ ۰۸:۵۲ ب.ظ، توسط reza.bsh.)
(۳۰ آبان ۱۳۹۴ ۱۱:۱۱ ب.ظ)bahram_khan نوشته شده توسط:  
(30 آبان ۱۳۹۴ ۰۸:۰۴ ب.ظ)Behzad TP نوشته شده توسط:  
(30 آبان ۱۳۹۴ ۰۷:۱۱ ب.ظ)bahram_khan نوشته شده توسط:  سوال ۵۷ درسته مشکل نداره من حساب کردم همون گزینه ۲ میشه
سوال ۵۹ من گزینه ۱ رو زدم در حالی که دو تا از گزینه ها درست بودن گزینه ۱و۴ صحیح بودن
سوال ۵۷ غلطه. چطور عدد ۶۳۰ می تونه در مبنای ۵ باشه؟ در مبنای پنج ما ارقام از ۰ تا ۴ را داریم. عددی که در مبنای R هست نمی تونه ارقامی بیشتر از R-1 داشته باشه. اون عدد در مبنای پنج برابر ۱۱۳۰ میشه نه ۶۳۰/

(۳۰ آبان ۱۳۹۴ ۰۷:۱۳ ب.ظ)deep-romance نوشته شده توسط:  سلام ، ممنون از این تاپیک، به نظر شما سوال ۶۹ مشترک حلش درسته؟ زمان سرویس فرآیند دوم سه ثانیه است، ولی توی پاسخ نامه خیلی بیشتر طول کشیده. دوستان بنده پاسخ نامه رو آپلود کردم. ملاحظه بفرمایید
سلام. ممنون از شما. فایلی که بنده آپلود کردم شامل جواب ها هم بود.

داداش حق با شما هست در مبنای ۵ میشه۱۱۳۰ نه ۶۳۰
سوال مشکل نداره!!
چون ۶۳۰ بزرگتر از ۳۲۴ است پس x باید از ۷کوچکتر باشد(کوچکتر یا مساوی ۶).در نتیجه رقمهای داخل پرانتز باید از ۶ کوچتر باشند ولی اینطور نیست.پس این معادله نمیتونه درست باشه.درواقع گزینه ۴ درسته.
۰
۰
ارسال: #۲۱
۰۲ آذر ۱۳۹۴, ۰۱:۵۵ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۲ آذر ۱۳۹۴ ۰۲:۰۴ ق.ظ، توسط karbar.)
سلام. دوستان سوال ۸۴ چرا در محاسبه جریان ۵ رو منهای دو دهم کرده؟! مگر در مدار و صورت سوال نگفته ۰.۱؟

دوستان سوال ۶۸ رو هم فکر کنم غلط اعلام کردند. نظر شما چیه؟
۰
۰
ارسال: #۲۲
۰۲ آذر ۱۳۹۴, ۰۶:۲۴ ب.ظ
(۰۱ آذر ۱۳۹۴ ۰۷:۳۱ ب.ظ)reza.bsh نوشته شده توسط:  سوال مشکل نداره!!
چون ۶۳۰ بزرگتر از ۳۲۴ است پس x باید از ۷کوچکتر باشد(کوچکتر یا مساوی ۶).در نتیجه رقمهای داخل پرانتز باید از ۶ کوچتر باشند ولی اینطور نیست.پس این معادله نمیتونه درست باشه.درواقع گزینه ۴ درسته.
بله ما هم نگفتیم سوال اشتباهه.
جوابش اشتباهه.

تقل قول های تودرتو رُ پاک کنید تا تاپیک شلوغ نشه.
۰
۰
ارسال: #۲۳
۰۳ آذر ۱۳۹۴, ۱۰:۴۴ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۳ آذر ۱۳۹۴ ۱۱:۰۲ ق.ظ، توسط aria.)
(۰۱ آذر ۱۳۹۴ ۱۲:۵۰ ق.ظ)ماه و خورشید نوشته شده توسط:  سلام بچه ها
من سوال ۶۹ مشترک رو حل کردم شد۷/۱
تو حل پارسه اومده از ورودی ها ۲تا کم کرده (شده ۰و ۲و۱۰) ولی تو رسم نمودارش فرایند سومی رو همون ۱۲گرفته.میخواسته عددهای خروجی روند در بیاد
بله غلط حل کرده وسط مسئله یادش رفته چکار کرده

به راه بادیه رفتن به از نشستن باطل اگر مراد نیابم به قدر وسع بکوشم
۰
۰
ارسال: #۲۴
۰۳ آذر ۱۳۹۴, ۰۸:۲۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۳ آذر ۱۳۹۴ ۰۸:۳۸ ب.ظ، توسط RangiRangi.)
(۲۹ آبان ۱۳۹۴ ۰۵:۳۳ ب.ظ)Behzad TP نوشته شده توسط:  با سلام.
در این تاپیک سوالات آزمون ۹۵ پارسه رشته کامپیوتر آپلود خواهد شد و درمورد سوالات مختلف آن بحث می کنیم. درصورتی که موسسه پارسه از انتشار سوالات اعلام عدم رضایت کند، فایل های آپلود شده حذف خواهد گردید.
دستتون درد نکنه. واقعا زحمت کشیدید.

میشه لطف کنید بودجه بندی پارسه رو هم بذارید؟ البته اگه زحمتی نیست براتون.

باز هم ممنون از آپلود سوالات. ایشالا که به نتیجه دلخواهتون برسید.
۰
۰
ارسال: #۲۵
۰۴ آذر ۱۳۹۴, ۱۲:۱۸ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۴ آذر ۱۳۹۴ ۱۲:۲۰ ق.ظ، توسط Behzad TP.)
(۰۳ آذر ۱۳۹۴ ۰۸:۲۸ ب.ظ)@s@kur نوشته شده توسط:  میشه لطف کنید بودجه بندی پارسه رو هم بذارید؟ البته اگه زحمتی نیست براتون.
ممنون از شما، منم برا شما آرزوی موفقیت دارم. بودجه بندی رُ در پست اول قرار می دم. از وبسایت پارسه هم قابل دانلود هست.

(۰۳ آذر ۱۳۹۴ ۰۹:۵۵ ب.ظ)ali77 نوشته شده توسط:  یئدجه یندی پارسه افتضاحه
۲۵% اول درخت دادن تو سرفصل نبوده
گفتن شمارش از مجموعه ها سوال دادن
و چند تا نکنه دیگه
...
با نظر شما همدل و موافقم. چاره ای نداریم. از همون بودجه بندی روی سایت استفاده می کنیم
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  دانلود سوالات استعداد تحصیلی ازمون دکتری ۹۱ انرژی مثبت ۱۶ ۱۹,۶۸۳ ۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۳ ۱۲:۳۲ ق.ظ
آخرین ارسال: bijibuji
  حل و بررسی سوالات مدارمنطقی دکتری ۹۲ گرایش معماری nomad:D ۲۵ ۲۴,۴۰۳ ۲۰ بهمن ۱۴۰۲ ۱۰:۳۸ ق.ظ
آخرین ارسال: masoumeh97
  دانلود سوالات تخصصی گرایش فناوری اطلاعات آزمون دکتری ۹۱(کد ۲۳۵۸) Lonely Palm ۲ ۵,۹۶۶ ۲۶ دى ۱۴۰۲ ۰۲:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: bijibuji
  دانلود حل نمونه مسائل پایگاه داده المصری jazana ۳ ۶,۳۳۵ ۱۱ آبان ۱۴۰۲ ۰۸:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: M--mohammadi
  دانلود رایگان پاسخنامه تشریحی سوالات استعداد تحصیلی دکتری elhammath2014 ۲ ۴,۸۰۷ ۰۸ شهریور ۱۴۰۲ ۰۵:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: mmmh68
  [دانلود] ویس و جزوه ی طراحی الگوریتم سیدجوادی هاتف ۳۳ ۴۱,۴۰۵ ۰۴ تیر ۱۴۰۲ ۰۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: solmaz58
  دانلود جزوه شناسایی آماری الگو دکتر بیگی Jooybari ۲۲ ۲۱,۸۷۱ ۱۲ بهمن ۱۴۰۱ ۰۸:۵۰ ب.ظ
آخرین ارسال: studentstar
  دانلود حل المسائل A First Course in Mathematical Modeling, 5th Edition jazana ۱ ۳,۰۳۵ ۱۳ آبان ۱۴۰۱ ۰۱:۲۲ ب.ظ
آخرین ارسال: مرجان فهمیده
  دانلود جزوات طرح ۹۰ درصد پارسه SarahArshad ۱۱ ۳۱,۰۰۰ ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۱ ۰۲:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: paaaaah
  بررسی سوالات تخصصی دکتری هوش masoomeh_s ۱ ۲,۰۰۲ ۰۱ اسفند ۱۴۰۰ ۰۱:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: vejdani

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close