زمان کنونی: ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۴:۲۶ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

بازکردن یوزری که با فینگرپرینت ست شده

ارسال:
۰۵ آبان ۱۳۹۴, ۱۰:۱۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۵ آبان ۱۳۹۴ ۱۱:۱۲ ب.ظ، توسط raakhshan.)
سلام.بچه ها من یه لب تاب دارم.که دوتا یوزر داره.یکی از یوزرهامو قبلن فینگر پرینت روی لب تاب ست کردم.یعنی تا انگشتم نزارم باز نمیشه.الان لب تابمو دادم دسته خواهرمه که پیشم نیست.مالزیه.حالا میخاد یوزری رو باز کنه که اثر انگشت من رو میخاد.راهی نیست که بدون اثر انگشت بتونه فایل ها رو ببینه؟

دوستان کسی میتونه کمک کنه؟ کارم فورسه.

کاش میشد:بچگی را زنده کرد کودکی شد،کودکانه گریه کرد شعر ” قهر قهر تا قیامت” را سرود آن قیامت، که دمی بیش نبود فاصله با کودکی هامان چه کرد ؟ کاش میشد ، بچگانه خنده کرد . . .
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۰۵ آبان ۱۳۹۴, ۱۱:۳۶ ب.ظ
(۰۵ آبان ۱۳۹۴ ۱۰:۱۴ ب.ظ)raakhshan نوشته شده توسط:  سلام.بچه ها من یه لب تاب دارم.که دوتا یوزر داره.یکی از یوزرهامو قبلن فینگر پرینت روی لب تاب ست کردم.یعنی تا انگشتم نزارم باز نمیشه.الان لب تابمو دادم دسته خواهرمه که پیشم نیست.مالزیه.حالا میخاد یوزری رو باز کنه که اثر انگشت من رو میخاد.راهی نیست که بدون اثر انگشت بتونه فایل ها رو ببینه؟

دوستان کسی میتونه کمک کنه؟ کارم فورسه.
معمولا در کنار اثر انگشت ، پسورد هم باید گذاشته شود. می توان از پسورد استفاده کرد.

Impossible is impossible because someone did not put effort to make it true
.
ارسال:
۰۶ آبان ۱۳۹۴, ۱۲:۲۶ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۶ آبان ۱۳۹۴ ۱۲:۵۶ ق.ظ، توسط raakhshan.)
اما پسورد نزاشتم.من فقط اثر انگشتم رو سیو کردم.هربار که استفاده میکردم اثر انگشتمو میزاشتم.

از طریق سیف مود نمیتونم به پوشه ها و درایوها دسترسی داشته باشم؟

کاش میشد:بچگی را زنده کرد کودکی شد،کودکانه گریه کرد شعر ” قهر قهر تا قیامت” را سرود آن قیامت، که دمی بیش نبود فاصله با کودکی هامان چه کرد ؟ کاش میشد ، بچگانه خنده کرد . . .
ارسال:
۰۶ آبان ۱۳۹۴, ۰۷:۴۴ ب.ظ
(۰۶ آبان ۱۳۹۴ ۱۲:۲۶ ق.ظ)raakhshan نوشته شده توسط:  اما پسورد نزاشتم.من فقط اثر انگشتم رو سیو کردم.هربار که استفاده میکردم اثر انگشتمو میزاشتم.

از طریق سیف مود نمیتونم به پوشه ها و درایوها دسترسی داشته باشم؟
ببینید این نرم افزار کمکی میکنه. برای پسورده ، ولی احتمالا واسه اثر انگشت هم جواب میده

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

Impossible is impossible because someone did not put effort to make it true
.

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  جزوه اسکن شده " سیستم های توزیع شده " دکتر پدرام arash691 ۸ ۱۴,۲۲۵ ۱۰ آذر ۱۴۰۱ ۰۲:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: negarrah
  فیلم قفل شده Mohammad_TeZaR ۰ ۰ ۰۵ شهریور ۱۴۰۱ ۰۸:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: Mohammad_TeZaR
  تا به حال شده خدا فرصت زندگی کردن دوباره رو بهت بده؟مرگ از جلوی چشمات رد شده؟ abraham ۲۱ ۱۴,۸۳۹ ۲۰ دى ۱۳۹۹ ۱۰:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: raam
  چگونه گوشی داغ شده را خنک کنیم؟ niloofarmajdi ۰ ۲,۴۷۶ ۰۱ تیر ۱۳۹۹ ۱۰:۲۶ ق.ظ
آخرین ارسال: niloofarmajdi
  چرا اعتقادات مذهبی کمرنگ شده؟ m_sardaari ۱۶ ۱۴,۹۱۱ ۰۳ بهمن ۱۳۹۸ ۰۱:۱۲ ق.ظ
آخرین ارسال: saad
Wink قبول شده های (علوم کامپیوتر، مهندسی کامپیوتر و IT ) سال ۹۸ اینجا اعلام کنند gaslakh ۲۵ ۱۴,۱۰۱ ۱۸ شهریور ۱۳۹۸ ۱۱:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: mehdi.m2
  روش به طرح درخت پیش ترتیب با آرایش داده شده porseshgar ۶ ۶,۱۲۵ ۱۴ بهمن ۱۳۹۷ ۰۸:۴۰ ب.ظ
آخرین ارسال: porseshgar
  دروس ارایه شده دانشگاه شریف sh-n ۲ ۳,۰۰۳ ۱۰ مهر ۱۳۹۷ ۱۰:۵۱ ق.ظ
آخرین ارسال: sh-n
  قبول شده های علوم کامپیوتر ۹۷ AminKH ۰ ۱,۸۱۹ ۱۲ شهریور ۱۳۹۷ ۰۵:۴۱ ب.ظ
آخرین ارسال: AminKH
  مشکلات مغایرت معدل درج شده در سنجش و معدل موجود در کارنامه newwink ۳۳ ۲۶,۲۲۹ ۰۴ شهریور ۱۳۹۷ ۱۲:۴۷ ق.ظ
آخرین ارسال: alie0928

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close