تالار گفتمان مانشت
بازکردن یوزری که با فینگرپرینت ست شده - نسخه‌ی قابل چاپ

بازکردن یوزری که با فینگرپرینت ست شده - raakhshan - 05 آبان ۱۳۹۴ ۱۰:۱۴ ب.ظ

سلام.بچه ها من یه لب تاب دارم.که دوتا یوزر داره.یکی از یوزرهامو قبلن فینگر پرینت روی لب تاب ست کردم.یعنی تا انگشتم نزارم باز نمیشه.الان لب تابمو دادم دسته خواهرمه که پیشم نیست.مالزیه.حالا میخاد یوزری رو باز کنه که اثر انگشت من رو میخاد.راهی نیست که بدون اثر انگشت بتونه فایل ها رو ببینه؟

دوستان کسی میتونه کمک کنه؟ کارم فورسه.

بازکردن یوزری که با فینگرپرینت ست شده - e2000 - 05 آبان ۱۳۹۴ ۱۱:۳۶ ب.ظ

(۰۵ آبان ۱۳۹۴ ۱۰:۱۴ ب.ظ)raakhshan نوشته شده توسط:  سلام.بچه ها من یه لب تاب دارم.که دوتا یوزر داره.یکی از یوزرهامو قبلن فینگر پرینت روی لب تاب ست کردم.یعنی تا انگشتم نزارم باز نمیشه.الان لب تابمو دادم دسته خواهرمه که پیشم نیست.مالزیه.حالا میخاد یوزری رو باز کنه که اثر انگشت من رو میخاد.راهی نیست که بدون اثر انگشت بتونه فایل ها رو ببینه؟

دوستان کسی میتونه کمک کنه؟ کارم فورسه.
معمولا در کنار اثر انگشت ، پسورد هم باید گذاشته شود. می توان از پسورد استفاده کرد.

بازکردن یوزری که با فینگرپرینت ست شده - raakhshan - 06 آبان ۱۳۹۴ ۱۲:۲۶ ق.ظ

اما پسورد نزاشتم.من فقط اثر انگشتم رو سیو کردم.هربار که استفاده میکردم اثر انگشتمو میزاشتم.

از طریق سیف مود نمیتونم به پوشه ها و درایوها دسترسی داشته باشم؟

بازکردن یوزری که با فینگرپرینت ست شده - e2000 - 06 آبان ۱۳۹۴ ۰۷:۴۴ ب.ظ

(۰۶ آبان ۱۳۹۴ ۱۲:۲۶ ق.ظ)raakhshan نوشته شده توسط:  اما پسورد نزاشتم.من فقط اثر انگشتم رو سیو کردم.هربار که استفاده میکردم اثر انگشتمو میزاشتم.

از طریق سیف مود نمیتونم به پوشه ها و درایوها دسترسی داشته باشم؟
ببینید این نرم افزار کمکی میکنه. برای پسورده ، ولی احتمالا واسه اثر انگشت هم جواب میده

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.