زمان کنونی: ۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۸:۲۱ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

اطلاعیه دوم تکمیل ظرفیت ارشد ۹۴

ارسال:
۱۳ مهر ۱۳۹۴, ۰۴:۳۰ ب.ظ
در اطلاعیه دوم تکمیل ظرفیت ، پردیس دانشگاه علم و صنعت برای گرایش های شبکه و هوش و نرم افزار ظرفیت های جدید اعلام کرده

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: tohidi4503 , Iman_k26
ارسال:
۱۶ مهر ۱۳۹۴, ۰۱:۳۲ ب.ظ
RE: اطلاعیه دوم تکمیل ظرفیت ارشد ۹۴
با سلام
به نظرتون پردیس علم و صنعت بهتره یا آزاد علوم تحقیقات؟
(۱۳ مهر ۱۳۹۴ ۰۴:۳۰ ب.ظ)mary~j نوشته شده توسط:  در اطلاعیه دوم تکمیل ظرفیت ، پردیس دانشگاه علم و صنعت برای گرایش های شبکه و هوش و نرم افزار ظرفیت های جدید اعلام کرده

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

«یا الهی، اِرحَم مَن رأسُ مالِهِ الرِّجآءُ، وَ سِلاحُهُ البُکآء...»
پروردگار من، رحم کن بر کسیکه سرمایه اش امید و ساز و برگش گریه است.
۰
۰
ارسال:
۱۶ مهر ۱۳۹۴, ۰۳:۵۳ ب.ظ
(۱۶ مهر ۱۳۹۴ ۰۱:۳۲ ب.ظ)Iman_k26 نوشته شده توسط:  با سلام
(۱۳ مهر ۱۳۹۴ ۰۴:۳۰ ب.ظ)mary~j نوشته شده توسط:  در اطلاعیه دوم تکمیل ظرفیت ، پردیس دانشگاه علم و صنعت برای گرایش های شبکه و هوش و نرم افزار ظرفیت های جدید اعلام کرده

والا من اطلاعات دقیقی ندارم درباره اعتبار مدرک و اینجور چیزا
فقط خودم اگر باشم ، پردیس علم و صنعت رو انتخاب میکنم ، چون یه عمری تو دانشگاه دولتی تو گوشمون خوندن اینجا گلستانه و دانشگاه آزاد فلانه (شایدم واقعن باشه من اونم خبر ندارم!) و ... چیزهای بیشتری هم گفتن که ترجیح میدم باز گو نکنم! Smile
من خودم کاملا شخصی با این مسئله برخورد خواهم کرد ، فکر میکنم همه باید در نهایت به رضایت شخصی توجه کنن که شرمنده خودشون نشن بعدا !
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Iman_k26
ارسال:
۱۶ مهر ۱۳۹۴, ۰۷:۴۱ ب.ظ
بچه ها برای ثبت نام تکمیل ظرفیت باید کارت خرید؟من لینک خرید کارت اعتباری برای تکمیل ظرفیت رو پیدا نمی کنم اعصابم خورد شده کمکم کنین لطفا
۰
۰
ارسال:
۱۶ مهر ۱۳۹۴, ۰۸:۳۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶ مهر ۱۳۹۴ ۰۸:۴۱ ب.ظ، توسط Iman_k26.)
بله اون که صد در صد هر شخصی باید خودش تصمیم بگیره و به رضایت شخصی برسه. من بیشتر میخواستم بدونم اطلاعاتی در مورد خود پردیس علم و صنعت دارید یا نه؟اینکه کلاس هاشون با بچه های دیگه مشترک هست یا نه! و یا اینکه برای ادامه تحصیل دادن این پردیس بودنه چقدر تاثیر گذار هست و از این قبیل اطلاعات.
باز ممنون بابت پاسخی که دادید.

با احترام

(۱۶ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۵۳ ب.ظ)mary~j نوشته شده توسط:  
(16 مهر ۱۳۹۴ ۰۱:۳۲ ب.ظ)Iman_k26 نوشته شده توسط:  با سلام

والا من اطلاعات دقیقی ندارم درباره اعتبار مدرک و اینجور چیزا
فقط خودم اگر باشم ، پردیس علم و صنعت رو انتخاب میکنم ، چون یه عمری تو دانشگاه دولتی تو گوشمون خوندن اینجا گلستانه و دانشگاه آزاد فلانه (شایدم واقعن باشه من اونم خبر ندارم!) و ... چیزهای بیشتری هم گفتن که ترجیح میدم باز گو نکنم! Smile
من خودم کاملا شخصی با این مسئله برخورد خواهم کرد ، فکر میکنم همه باید در نهایت به رضایت شخصی توجه کنن که شرمنده خودشون نشن بعدا !

نه دوست عزیز نیاز به خرید کارت نیست. شما با همون مشخصات کارت و یا شماره پرونده ای که امسال ثبت نام کردی و توی آزمون شرکت کردی میتونی برای تکمیل ظرفیت اقدام کنی.
(۱۶ مهر ۱۳۹۴ ۰۷:۴۱ ب.ظ)peroshatperoshat نوشته شده توسط:  بچه ها برای ثبت نام تکمیل ظرفیت باید کارت خرید؟من لینک خرید کارت اعتباری برای تکمیل ظرفیت رو پیدا نمی کنم اعصابم خورد شده کمکم کنین لطفا

«یا الهی، اِرحَم مَن رأسُ مالِهِ الرِّجآءُ، وَ سِلاحُهُ البُکآء...»
پروردگار من، رحم کن بر کسیکه سرمایه اش امید و ساز و برگش گریه است.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mary~j

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  درخواست ارائه تکمیل ظرفیت دکتری نیمسال دوم دانشگاه ازاد alireza6660 ۱ ۳,۹۲۴ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  تکمیل قطعه کد مجموع آرایه Xzrix ۰ ۱,۳۰۶ ۰۲ دى ۱۳۹۹ ۰۷:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Xzrix
Smile فروش کتابهای دست دوم و ارزان آمادگی ارشد انفورماتیک پزشکی qizilbash ۱ ۴,۲۹۰ ۲۸ آبان ۱۳۹۹ ۱۱:۳۴ ب.ظ
آخرین ارسال: zeilabi69
  خرید کتابهای دست دوم پوران پژوهش همه دروس ارشد فناوری اطلاعات sherwod7 ۳ ۵,۲۱۲ ۲۱ دى ۱۳۹۸ ۰۸:۱۶ ب.ظ
آخرین ارسال: roxana.r
  درج عبارت "نوبت دوم" در مدرک دکتری siiib70 ۳ ۳,۶۱۹ ۲۸ مهر ۱۳۹۸ ۰۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  فروش کتابهای انفورماتیک پزشکی دست دوم sahar bano ۶ ۶,۲۲۳ ۱۶ خرداد ۱۳۹۸ ۰۲:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: parya67
  فروش کتابهای ارشد کامپیوتر دست دوم و نو moni69 ۷ ۶,۴۱۸ ۲۱ آبان ۱۳۹۷ ۱۰:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: sevda_z13
  فروش کتابهای مهندسی کامپیوتر کنکور ارشد و منابع ، دسته دوم bf92149026 ۰ ۲,۰۴۷ ۰۳ مهر ۱۳۹۷ ۰۹:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: bf92149026
  [memrise.com] اعضا، گروه ها و اطلاعیه ها Farzamm ۱۷۱ ۷۴,۰۶۵ ۱۳ تیر ۱۳۹۷ ۰۱:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: omidah
  اعتراض به سیستم سنجش در خصوص کاهش ظرفیت های ارشد نرم افزار و آیتی Happiness.72 ۲ ۳,۱۶۷ ۰۶ تیر ۱۳۹۷ ۱۱:۰۲ ق.ظ
آخرین ارسال: Happiness.72

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close