زمان کنونی: ۰۱ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۱:۰۸ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

کتاب اصلی کراس

ارسال:
۰۹ مهر ۱۳۹۴, ۱۲:۵۶ ق.ظ
کتاب اصلی کراس
کتاب کراس دانلود زدم بعدش پرینت گرفتم الان دارم میخونم به نظرتون حالا که درس شبکه اومده تو دروس تخصصی میشه همینه به عنوان منبع بخونم چکار کنم ؟؟؟؟؟؟؟؟ ConfusedConfusedConfusedConfusedConfused

___GOD___

always is with me
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۰۹ مهر ۱۳۹۴, ۰۲:۱۱ ق.ظ
RE: کتاب اصلی کراس
(۰۹ مهر ۱۳۹۴ ۱۲:۵۶ ق.ظ)سعید زارع نوشته شده توسط:  کتاب کراس دانلود زدم بعدش پرینت گرفتم الان دارم میخونم به نظرتون حالا که درس شبکه اومده تو دروس تخصصی میشه همینه به عنوان منبع بخونم چکار کنم ؟؟؟؟؟؟؟؟ ConfusedConfusedConfusedConfusedConfused
این کتاب خیلی خوبیه و میتونه منبع خوبی برای سؤالات کنکور باشه(البته نه همه ی قسمتاش) ولی اگه وقتش رو دارید بشینید این کتاب رو بخونید وگرنه همون خوندن کتابهای کنکوری شبکه کفایت می کنه.

تو مرا یاد کنی یا نکنی باورت گر بشود یا نشود
حرفی نیست......اما...
نفس می گیرد
در هوایی که نفس ها تو نیست

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

arrebarghi@
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: سعید زارع

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  درخواست اپلود کتاب یا لینک دانلود کتاب+معرفی سایت دانلود کتاب ریحانه ۱۲۹ ۷۷,۶۱۱ ۱۱ آذر ۱۳۹۹ ۰۸:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: Ariana2020
  خرید کتاب زبان اصلی آموزش برنامه نویسی جاوا moslem73421 ۶ ۵,۴۱۸ ۱۴ فروردین ۱۳۹۹ ۰۹:۰۶ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  مطالعه کتاب زبان اصلی saharitst ۲ ۲,۴۰۵ ۱۱ اسفند ۱۳۹۸ ۱۱:۳۸ ب.ظ
آخرین ارسال: saharitst
  فروش یک سری کتاب آمادگی برای آزمون آیلتس ، GRE و یک سری کتاب آموزشی انگلیسی و فرانسه niloo72 ۰ ۲,۳۰۴ ۰۸ مهر ۱۳۹۷ ۱۲:۱۹ ق.ظ
آخرین ارسال: niloo72
  درخواست کتاب شبکه کراس راس ویرایش هفتم fallah_o68 ۱ ۳,۲۳۸ ۰۷ مهر ۱۳۹۷ ۱۲:۱۲ ق.ظ
آخرین ارسال: mraict@gmail.com
  فروش کتاب های منبع اصلی و کنکوری ارشد htninety ۰ ۱,۷۸۳ ۱۱ فروردین ۱۳۹۷ ۰۴:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: htninety
  در نبود کتاب دکتر اجلالی ، کدام کتاب مدار منطقی را تهیه کنیم بهتر است ؟ AreF95 ۲ ۴,۰۲۳ ۰۶ فروردین ۱۳۹۷ ۰۱:۲۳ ق.ظ
آخرین ارسال: The BesT
  درخواست لینک حل تمرینات شبکه کراس به زبان فارسی abji22 ۲ ۴,۲۸۸ ۱۸ دى ۱۳۹۶ ۰۴:۳۴ ب.ظ
آخرین ارسال: فاطمه عباسیان
  خریدار کتاب مهندسی نرم افزار زنجانی پارسه(کتاب یا کپی) mortti ۳ ۴,۱۴۲ ۲۵ آذر ۱۳۹۶ ۰۸:۳۰ ب.ظ
آخرین ارسال: dashyasin
  خرید کتاب شبکه کراس ترجمه ملکیان نارینا ۰ ۲,۰۱۲ ۲۱ شهریور ۱۳۹۶ ۰۱:۲۵ ب.ظ
آخرین ارسال: نارینا

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close