زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۱:۳۴ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

فوری ثبت نام ازمون ازمایشی ایتی و مهندسی نرم افزار پارسه با ۴۰% تخفیف فقط شهر شیراز

ارسال:
۰۷ مهر ۱۳۹۴, ۰۶:۳۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۷ مهر ۱۳۹۴ ۰۶:۳۴ ب.ظ، توسط ali77.)
فوری ثبت نام ازمون ازمایشی ایتی و مهندسی نرم افزار پارسه با ۴۰% تخفیف فقط شهر شیراز
سلام من رفتم با نمایندگی پارسه صبح صحبت کردم و ازشون تخفیف خواستیم گفتن ۵۸۰ هزینه۸ مرحله ازمون ازمایشی هست اگر بشین ۱۰نفر ۴۰درصد تخفیف میدن خواهش میکنم ما الان ۵نفر شدیم من دوستام هر کی میتونه از استان فارس رشته ایتی و نرم افزار یا شبکه پارسه شهر شیراز شرکت کنه لطفا مشخصات و شماره تماسش رو برای من ارسال کنه با۴۰% تخفبف بشه ۳۴۸ تومن
از مسئولین و مدیران سایت مانشت هم خواهش میکنم همکاری کنن و یا میتونن پیام های خصوصی رو رصد کنن من بازاریاب نیستم بخدا.
فقط نخفیف میخام همین ۱هفته وقت داریم
۰
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۰۷ مهر ۱۳۹۴, ۰۷:۱۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۷ مهر ۱۳۹۴ ۰۷:۲۰ ب.ظ، توسط ماه و خورشید.)
سلام دوست عزیز .من یکی از شهرستان های استان فارسم من اسمم رو تو لیست بچه های سری اول تخفیف گروهی پارسه نوشتم امروز هم زنگ زدم دفتر تهران قرار نمایندمون یکی از بچه هاست و (ازشون هم تشکر میکنم بابت پیگیریشون) لیست رو بده .اگر تا دو سه روز اینده جوابی نیومد من مشخصاتمو بهتون میدم
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال:
۰۸ مهر ۱۳۹۴, ۰۲:۰۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۸ مهر ۱۳۹۴ ۰۲:۱۶ ب.ظ، توسط ali77.)
RE: فوری ثبت نام ازمون ازمایشی ایتی و مهندسی نرم افزار پارسه با ۴۰% تخفیف فقط شهر شیراز
(۰۷ مهر ۱۳۹۴ ۰۷:۱۶ ب.ظ)ماه و خورشید نوشته شده توسط:  سلام دوست عزیز .من یکی از شهرستان های استان فارسم من اسمم رو تو لیست بچه های سری اول تخفیف گروهی پارسه نوشتم امروز هم زنگ زدم دفتر تهران قرار نمایندمون یکی از بچه هاست و (ازشون هم تشکر میکنم بابت پیگیریشون) لیست رو بده .اگر تا دو سه روز اینده جوابی نیومد من مشخصاتمو بهتون میدم

وقتی من ۴۰ درد تخفیف گرفتم بیام با ۳۰ درصدیا؟
ما الان شدیم ۶نفر یه نفر هم بهم خصوصی پیام دادن ۴نفر دیگه بشیم من از نمایندگی شیراز ۴۰ تخفیف ر ومیگیرم شمام دوست دارین اسم وشمخصاتتونو بفرستین من ۱شنبه سمیناری هست بتونم اونجا۴ نفر پیدا کنم لیستو ۲شنبه میبرم پارسه
۰
۰
ارسال:
۰۹ مهر ۱۳۹۴, ۰۹:۴۸ ق.ظ
RE: فوری ثبت نام ازمون ازمایشی ایتی و مهندسی نرم افزار پارسه با ۴۰% تخفیف فقط شهر شیراز
هنوز میتونیم ثبت نام کنیم؟

Sent from my SM-G355H using Tapatalk
۰
۰
ارسال:
۰۹ مهر ۱۳۹۴, ۰۴:۵۴ ب.ظ
اگر تعداد بیشتر بشه بیشتر تخفیف نمیدن؟؟؟

۰
۰
ارسال:
۱۰ مهر ۱۳۹۴, ۰۹:۱۰ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۹:۱۲ ق.ظ، توسط ali77.)
(۰۹ مهر ۱۳۹۴ ۰۴:۵۴ ب.ظ)zhm نوشته شده توسط:  اگر تعداد بیشتر بشه بیشتر تخفیف نمیدن؟؟؟

نه دیگه گفتن سقفش ۴۰% هست بچه های مانشت هم نهابتش ۳۰% هست اینم تخفیف نمایندگی شیرازه نه نماینده مرکزی پارسه ضمنا هرکی میخاد شیراز اسم بنویسه باید حتما شیراز امتحان بده اینو مدنظر قرار بدین

(۰۹ مهر ۱۳۹۴ ۰۹:۴۸ ق.ظ)zhm نوشته شده توسط:  هنوز میتونیم ثبت نام کنیم؟

بله تا ۱۵ مهر فرصت هست اخر هفته اینده من فقط منتظرم که یه سمینار برگزار بشه بعدش ۶نفرمون تبدیل به ۱۰ نفر بشه
۰
۰
ارسال:
۱۱ مهر ۱۳۹۴, ۱۰:۱۲ ب.ظ
سلام منم میخوام
۰
۰
ارسال:
۱۲ مهر ۱۳۹۴, ۰۹:۱۰ ب.ظ
منم هستم.شیرازم رشته آی تی
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  دانلود سوالات استعداد تحصیلی ازمون دکتری ۹۱ انرژی مثبت ۱۶ ۱۹,۶۸۱ ۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۳ ۱۲:۳۲ ق.ظ
آخرین ارسال: bijibuji
  علوم کامپیوتر شریف یا نرم افزار تهران؟ ۴L1R3Z4 ۴۴ ۲۸,۶۷۵ ۰۶ شهریور ۱۴۰۲ ۰۸:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: moeinbahari
Smile حضور خود را با صلوات بر محمد و آل محمد به ثبت برسانید soheila-zd ۴۱۲ ۸۸,۶۹۰ ۲۳ مرداد ۱۴۰۲ ۱۰:۱۱ ق.ظ
آخرین ارسال: salam az ma
  جزوه خلاصه نکات مهم فصول ابتدایی درس مهندسی نرم افزار Happiness.72 ۱ ۳,۵۴۶ ۱۳ خرداد ۱۴۰۱ ۰۶:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: M o h m m @ d
  کمک فوری برای مصاحبه استخدامی رشته هنراموزی کامپیوتر hamide.m ۳ ۴,۰۴۰ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۷:۳۰ ب.ظ
آخرین ارسال: SetareSokhanrani
  غیرانتفاعی ابرار یا آزاد شهر قدس؟ mona64 ۱ ۱,۸۱۵ ۰۱ اسفند ۱۴۰۰ ۰۷:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: vejdani
  مهندسی نرم افزار rh1995 ۰ ۱,۳۶۵ ۱۰ بهمن ۱۴۰۰ ۰۷:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: rh1995
  مهندسی نرم افزار rh1995 ۰ ۱,۱۶۵ ۱۰ بهمن ۱۴۰۰ ۰۷:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: rh1995
  آزمون دکتری نرم افزار و الگوریتم ۱۴۰۰ Seyyedab ۴۶ ۱۸,۶۵۳ ۰۹ مهر ۱۴۰۰ ۰۵:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: Seyyedab
  فیلم های مهندسی نرم افزار خلیلی فر osouly ۰ ۱,۹۵۰ ۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۰۴:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: osouly

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close