زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۰۸:۱۲ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

ارشد ای تی دانشگاه ازاد ۹۵دارن اماده میشن ؟

ارسال: #۱۶
۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۱۱:۵۲ ب.ظ
RE: ارشد ای تی دانشگاه ازاد ۹۵دارن اماده میشن ؟
(۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۴:۴۷ ب.ظ)sa.ghasemi نوشته شده توسط:  من حس میکنم همه میخونن رو نمیکنن اره دوستان؟

من حس میکنم مانشتیها اینجوری نیستن...دیگه نمیدونم.خانم قاسمی پیام خصوصی براتون خواستم بدم.نشد.
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Exclamation سلام لطفاً یکی به من بگه مرتبه زمانی ها چطوری به log تبدیل میشن فرمول داره؟؟ Azadam ۶ ۳,۸۴۲ ۰۶ دى ۱۴۰۰ ۰۹:۰۲ ق.ظ
آخرین ارسال: Soldier's life
  درخواست ارائه تکمیل ظرفیت دکتری نیمسال دوم دانشگاه ازاد alireza6660 ۱ ۳,۸۸۸ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  کدوم دانشگاه ازاد xavi6 ۴ ۴,۷۵۷ ۲۰ مرداد ۱۳۹۸ ۰۹:۳۶ ب.ظ
آخرین ارسال: attarud
  دانشگاه اراک و دانشگاه کاشان npour ۵ ۶,۰۱۶ ۲۲ خرداد ۱۳۹۸ ۱۰:۴۵ ب.ظ
آخرین ارسال: cpt.mazi
  دانشگاه ازاد قزوین رشته کامپیوتر Mr Shafiee ۵ ۱۰,۰۵۲ ۲۱ مرداد ۱۳۹۷ ۰۲:۱۷ ب.ظ
آخرین ارسال: Happiness.72
  دانشگاه های مالک اشتر، الزهرا، تربیت مدرس و خوارزمی دانشگاه های مخصوصی اند؟ ya3ya6 ۱۳ ۱۲,۳۱۳ ۱۲ خرداد ۱۳۹۷ ۱۲:۱۷ ب.ظ
آخرین ارسال: nlp@2015
  از لحاظ سطح علمی و استاداش هوش مصنوعی دانشگاه شیراز بهتره یا نرم افزار دانشگاه شیراز؟ shahryar711 ۳ ۴,۶۶۰ ۰۵ آبان ۱۳۹۶ ۰۱:۰۱ ق.ظ
آخرین ارسال: shima12
  دانشگاه تربیت معلم آذربایجان یا دانشگاه شهید مدنی تبریز mojan ۰ ۱,۸۹۶ ۲۸ تیر ۱۳۹۶ ۰۹:۲۲ ب.ظ
آخرین ارسال: mojan
  دکتری مهندسی ای تی دانشگاه ازاد سبزوار برم یا نه؟ shahla.sad ۰ ۱,۹۱۱ ۲۸ تیر ۱۳۹۶ ۰۱:۳۲ ب.ظ
آخرین ارسال: shahla.sad
  مقایسه دانشگاه نصیر و دانشگاه شیراز در هوش مصنوعی iman30v ۱۷ ۱۶,۱۰۶ ۲۷ خرداد ۱۳۹۶ ۰۴:۳۸ ق.ظ
آخرین ارسال: fatima95

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close