تالار گفتمان مانشت
ارشد ای تی دانشگاه ازاد ۹۵دارن اماده میشن ؟ - نسخه‌ی قابل چاپ

صفحه‌ها: ۱ ۲
ارشد ای تی دانشگاه ازاد ۹۵دارن اماده میشن ؟ - sa.ghasemi - 05 اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۸:۱۵ ب.ظ

سلام دوستان عزیزم از کسانی که واسه ارشد ای تی دانشگاه ازاد میخونن اعلام کنن منتظرم

RE: ارشد ای تی دانشگاه ازاد ۹۵دارن اماده میشن ؟ - jamile ehsani - 09 اردیبهشت ۱۳۹۵ ۱۲:۵۳ ق.ظ

سلام.خیلی خوشحالم که اینجا یکی مثل من پیدا شد.HeartHeart

RE: ارشد ای تی دانشگاه ازاد ۹۵دارن اماده میشن ؟ - sa.ghasemi - 09 اردیبهشت ۱۳۹۵ ۱۲:۵۸ ق.ظ

(۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۱۲:۵۳ ق.ظ)jamile ehsani نوشته شده توسط:  سلام.خیلی خوشحالم که اینجا یکی مثل من پیدا شد.HeartHeart
چه خوب .از کی شروع به مطالعه کردین ؟سال گذشته رتبه تون چند بود ؟من ۸۰۰ ای تی بودم سراسی ازادم اولین باره HeartHeart

ارشد ای تی دانشگاه ازاد ۹۵دارن اماده میشن ؟ - milad12321 - 10 اردیبهشت ۱۳۹۵ ۱۲:۳۸ ق.ظ

سلام منم هستم .
کی هست ازمون ای تی ازاد ؟

RE: ارشد ای تی دانشگاه ازاد ۹۵دارن اماده میشن ؟ - sa.ghasemi - 10 اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۱:۲۵ ق.ظ

(۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۱۲:۳۸ ق.ظ)milad12321 نوشته شده توسط:  سلام منم هستم .
شما مطالعه رو شروع کردین ؟

ارشد ای تی دانشگاه ازاد ۹۵دارن اماده میشن ؟ - scania - 10 اردیبهشت ۱۳۹۵ ۱۰:۳۲ ب.ظ

سلام
تعداد سولات ارشد فناوری اطلاعات ازاد چندتاست؟
ممنوم

RE: ارشد ای تی دانشگاه ازاد ۹۵دارن اماده میشن ؟ - jamile ehsani - 11 اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۱:۱۳ ق.ظ

سلام.سوالات سال ۹۳، ۱۴۰ تا بوده.شما شروع کردید به خوندن؟

RE: ارشد ای تی دانشگاه ازاد ۹۵دارن اماده میشن ؟ - milad12321 - 11 اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۵:۴۱ ب.ظ

(۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۱:۲۵ ق.ظ)sa.ghasemi نوشته شده توسط:  
(10 اردیبهشت ۱۳۹۵ ۱۲:۳۸ ق.ظ)milad12321 نوشته شده توسط:  سلام منم هستم .
بله
کی هست امتحانش ؟

ارشد ای تی دانشگاه ازاد ۹۵دارن اماده میشن ؟ - aamitis - 11 اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۸:۴۴ ب.ظ

یه کانال تلگرام خوب برای کنکوری های عزیز
@computerazmoon
روش استفاده صحیح از زمان باقیمانده تا کنکور
جملات مثبت و کلیدی
حل سوالات مهم توسط اساتید برتر تهران
سوالاتی که پیش بینی شده اند برای کنکور آتی
امیدوارم هرکس نتیجه تلاششو بگیره
موفق باشید

نمیدونستم این پست را کجا قرار دهم
امیدوارم درست باشه

RE: ارشد ای تی دانشگاه ازاد ۹۵دارن اماده میشن ؟ - jamile ehsani - 12 اردیبهشت ۱۳۹۵ ۱۲:۲۰ ق.ظ

آزمون فکر میکنم ۷ و ۸ خرداد باشه
(۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۱:۲۵ ق.ظ)sa.ghasemi نوشته شده توسط:  
(10 اردیبهشت ۱۳۹۵ ۱۲:۳۸ ق.ظ)milad12321 نوشته شده توسط:  سلام منم هستم .
بله
کی هست امتحانش ؟
[/quote]

ارشد ای تی دانشگاه ازاد ۹۵دارن اماده میشن ؟ - sa.ghasemi - 16 اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۸:۲۹ ب.ظ

خوب عزیزان چرا کسی اطلاع نمیده واقعا هیچ کی واسه ازاد نمیخونه؟

RE: ارشد ای تی دانشگاه ازاد ۹۵دارن اماده میشن ؟ - rasoul1990 - 17 اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۱:۳۱ ب.ظ

(۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۸:۲۹ ب.ظ)sa.ghasemi نوشته شده توسط:  خوب عزیزان چرا کسی اطلاع نمیده واقعا هیچ کی واسه ازاد نمیخونه؟

سلام خوبین خانم مهندس
امسال کنکور ارشد چطور بود؟
درضمن مگه شما ارشد رو بورسیه نگرفته بودین واسه ترکیه

RE: ارشد ای تی دانشگاه ازاد ۹۵دارن اماده میشن ؟ - sa.ghasemi - 17 اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۲:۲۱ ب.ظ

(۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۱:۳۱ ب.ظ)rasoul1990 نوشته شده توسط:  
(16 اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۸:۲۹ ب.ظ)sa.ghasemi نوشته شده توسط:  خوب عزیزان چرا کسی اطلاع نمیده واقعا هیچ کی واسه ازاد نمیخونه؟

سلام خوبین خانم مهندس
امسال کنکور ارشد چطور بود؟
درضمن مگه شما ارشد رو بورسیه نگرفته بودین واسه ترکیه

سلام اقای مهندس راستش قسمت نبود برم .امسال واسه سراسری نخوندم تازه شروع کردم انشالا هدف تهران واحد علوم تحقیقاته بازم هرچی قسمت بشه

RE: ارشد ای تی دانشگاه ازاد ۹۵دارن اماده میشن ؟ - morweb - 18 اردیبهشت ۱۳۹۵ ۱۱:۱۳ ق.ظ

(۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۷:۳۱ ق.ظ)morweb نوشته شده توسط:  پول تون حروم نکنید ازاد Big GrinBig GrinBig Grin .ارشد تهران هم ایران ارزش نداره.. خارج ایران ارزش داره .دنبال کار باشید فقط درس نخونید دوستان نصیحت من

ارشد ای تی دانشگاه ازاد ۹۵دارن اماده میشن ؟ - sa.ghasemi - 18 اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۴:۴۷ ب.ظ

من حس میکنم همه میخونن رو نمیکنن اره دوستان؟