زمان کنونی: ۰۱ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۲:۱۲ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

کار در شرکت نفت یا ادامه تحصیل؟

ارسال:
۲۳ شهریور ۱۳۹۴, ۰۶:۰۷ ب.ظ
سلام
من تازگی از خدمت سربازی اومدم و یه ماهی میشه که برای ارشد فناوری اطلاعات میخونم. چند روز پیش یه کار با حقوق ماهی یک میلیون و دویست از شرکت نفت بهم پیشنهاد شد که منو تو دوراهی بزرگی گذاشته. چند روزی هست درگیره اینم که برم جنوب برای کار یا بشینم خیلی خوب برای کنکور ارشد بخون و دانشگاه تهران قبول بشم. از لحاظ تحصیلی بد نیستم ولی ترس از افزایش سن و اینکه نکنه همین کار هم در آینده برام پیش نیاد واقعا اذیتم میکنه.
اومدم این سایت رو پیدا کردم گفتم اینجا بگم شاید دوستان راهنمایی کنن. مخصوصا کسایی که دانشگاههای تهران قبول شدن میخواستم ببینم نظرشون چیه.
تحصیل رو خیلی دوست دارم ولی اینکه در آینده بدردم میخوره یا نه و اینکه باعث پیشرفت میشه یا دوسال دیگه برمیگردم سره خونه اول؟
خواهش میکنم کمک کنید تصمیم بگیرم اصلا انگار توانایی تصمیم گیری ندارم
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۲۳ شهریور ۱۳۹۴, ۰۹:۳۵ ب.ظ
وا این چه سوالیه؟! درس همیشه هس, بچسب به کار و درآمد! اونم یه شرکت نفتی! الان اکثرن از سر ناچاری و بیکاری پناه میارن به ادامه تحصیل, قدر موقعیتتو بدون
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Venus.
ارسال:
۲۳ شهریور ۱۳۹۴, ۰۹:۵۱ ب.ظ
بدون تردید کار تو شرکت نفت!
بعدا میتونی کنارش درست رو هم بخونی اما ازین موقعیت ها همیشه نصیب ادم نمی شه...البته اینا رو در صورتی می گم که قصد موندن در ایران رو داشته باشی,وگرنه باید بیشتر فک کرد...
۰
۰
ارسال:
۲۴ شهریور ۱۳۹۴, ۰۴:۵۸ ب.ظ
RE: کار در شرکت نفت یا ادامه تحصیل؟
(۲۳ شهریور ۱۳۹۴ ۰۶:۰۷ ب.ظ)Shufeskag نوشته شده توسط:  سلام
من تازگی از خدمت سربازی اومدم و یه ماهی میشه که برای ارشد فناوری اطلاعات میخونم. چند روز پیش یه کار با حقوق ماهی یک میلیون و دویست از شرکت نفت بهم پیشنهاد شد که منو تو دوراهی بزرگی گذاشته. چند روزی هست درگیره اینم که برم جنوب برای کار یا بشینم خیلی خوب برای کنکور ارشد بخون و دانشگاه تهران قبول بشم. از لحاظ تحصیلی بد نیستم ولی ترس از افزایش سن و اینکه نکنه همین کار هم در آینده برام پیش نیاد واقعا اذیتم میکنه.
اومدم این سایت رو پیدا کردم گفتم اینجا بگم شاید دوستان راهنمایی کنن. مخصوصا کسایی که دانشگاههای تهران قبول شدن میخواستم ببینم نظرشون چیه.
تحصیل رو خیلی دوست دارم ولی اینکه در آینده بدردم میخوره یا نه و اینکه باعث پیشرفت میشه یا دوسال دیگه برمیگردم سره خونه اول؟
خواهش میکنم کمک کنید تصمیم بگیرم اصلا انگار توانایی تصمیم گیری ندارم

بهم پیام خصوصی بدین کاملا واستون توضیح بدم چون منم توی نفت هستم.Smile

تحمل مشقت به امید آسایش بهتر از آسایشی است که سختی به دنبال دارد.
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  دریافت مدارک تحصیلی به صورت آنلاین امکان داره ؟ MohsenRezaei ۱ ۲۳۸ ۰۹ دى ۱۴۰۲ ۰۴:۰۲ ب.ظ
آخرین ارسال: MohsenRezaei
  دانلود رایگان پاسخنامه تشریحی سوالات استعداد تحصیلی دکتری elhammath2014 ۲ ۴,۷۵۸ ۰۸ شهریور ۱۴۰۲ ۰۵:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: mmmh68
  شروع کار و اشتغال زایی در اصناف الکتریکی تهران nikikalhor ۰ ۷۶۵ ۲۶ دى ۱۴۰۱ ۱۲:۰۷ ق.ظ
آخرین ارسال: nikikalhor
  شروع کار و اشتغال زایی در اصناف الکتریکی تهران nikikalhor ۰ ۶۸۹ ۲۶ دى ۱۴۰۱ ۱۲:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: nikikalhor
  بوک کلاب ماشین لرنینگ با حضور متخصص از شرکت های گوگل ، اساتید و دانشجویان دکترا و. Doctorwho ۰ ۱,۴۱۸ ۱۳ آبان ۱۴۰۰ ۱۲:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Doctorwho
Star درخواست کمک و راهنمایی برای شرکت در آزمون ارشد marvelous ۹ ۸,۰۶۴ ۰۶ مهر ۱۴۰۰ ۰۸:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: فاطمه دیبا
  به دانشجوی تازه کار چه پیشنهادی میکنید ؟ اورمزد ۴ ۳,۹۶۷ ۲۳ بهمن ۱۳۹۹ ۰۵:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: اورمزد
  آزمون آزمایشی ارشد کدام موسسه را شرکت کنیم Ali1991khe ۲ ۳,۱۹۳ ۱۴ آبان ۱۳۹۹ ۱۲:۰۹ ق.ظ
آخرین ارسال: Ali1991khe
  آزمون آزمایشی ارشد کدام موسسه را شرکت کنیم Ali1991khe ۲ ۲,۹۶۵ ۰۸ آبان ۱۳۹۹ ۱۲:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Ali1991khe
  بهم یک کسب و کار خانگی معرفی کنید؟ packationmachinery ۰ ۲,۰۴۱ ۲۵ دى ۱۳۹۸ ۱۱:۲۲ ق.ظ
آخرین ارسال: packationmachinery

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close