زمان کنونی: ۰۱ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۶:۰۰ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

انصراف در حین تحصیل

ارسال:
۱۶ شهریور ۱۳۹۴, ۰۲:۰۰ ق.ظ
انصراف در حین تحصیل
سلام
یک سوال دارم
لطفا اگر دقیقا اطلاع دارید پاسخ دهید
اگر یک نفر در مقطع ارشد دولتی روزانه در حال تحصیل باشد ولی به یک دلیل از ادامه تحصیل منصرف گردد تکلیف چی می شود؟
آیا بجز محرومیت ۲ ساله کنکور ارشد ، بایستی به دانشگاه جریمه دهد؟
(دانشگاه اصل مدرک کارشناسی را پیش خود دارد)
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۱۶ شهریور ۱۳۹۴, ۱۲:۳۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶ شهریور ۱۳۹۴ ۱۲:۴۰ ب.ظ، توسط so@.)
RE: انصراف در حین تحصیل
بله موقع انصراف چون قبولی دوره روزانه بودید ازتون هزینه هارو دریافت میکنن.خب اگر نگیرن هرکسی که میخواست میومد روزانه رو میزد بعد از چند وقت هم پشیمون میشد و انصراف میداد.
قوانین و ایین نامه هاش روی سایت وزارت باید باشه ولی این چیزیه که من تو نت دیدم .
[تصویر:  382545_111.png]

اگر اشتباه میگم دوستان اصلاح کنند.

پناه می آورم به تو...
بعد از هرباران،بعد از هر زخم ،قبل از هراتفاق ،بعد از هر حادثه
و بگو جز تو چه کسی می تواند مرهم باشد بردلم ...
۰
۰
ارسال:
۱۶ شهریور ۱۳۹۴, ۰۲:۱۰ ب.ظ
انصراف در حین تحصیل
چقدر هزینه می گیرن؟
۰
۰
ارسال:
۱۶ شهریور ۱۳۹۴, ۰۲:۱۹ ب.ظ
انصراف در حین تحصیل
ببین فکر میکنم دیگه نتونی روزانه دولتی بخونی هاا... دفعه بعد بخوای ارشد تو دانشگاه دولتی بخونی باید پول شبانه هااا رو بدی... حتما میدونی هر کسی حق داره در هر مقطع تحصیلی یکبار از دوره های رایگان اموزشی در دانشگاه های دولتی استفاده کنه... یعنی اگر کارشناسیت رو دولتی روزانه خوندی، دفعه بعد بخوای کارشناسی تو دانشگاه های دولتی بخونی، باید مثل شبانه ها پول تحصیلت رو بدی...
الانم اگر انصراف بدی، فکر کنم اون فرصت تحصیل رایگانت تو دوره ی ارشد بسوزه...
بازم تحقیق کن تا مطمین باشی...

[تصویر:  balloons.gif]
۱
۰
ارسال:
۱۶ شهریور ۱۳۹۴, ۰۲:۲۱ ب.ظ
(۱۶ شهریور ۱۳۹۴ ۰۲:۱۰ ب.ظ)gogooli نوشته شده توسط:  چقدر هزینه می گیرن؟
من دوستم چمران روزانه میخوند، دوترم خوند همون هزینه دوترم که ۶ میلیون بود ازش گرفتن اخه دولت خرجشو داده چون روزانه است.

پناه می آورم به تو...
بعد از هرباران،بعد از هر زخم ،قبل از هراتفاق ،بعد از هر حادثه
و بگو جز تو چه کسی می تواند مرهم باشد بردلم ...
۰
۰
ارسال:
۱۶ شهریور ۱۳۹۴, ۰۲:۵۴ ب.ظ
(۱۶ شهریور ۱۳۹۴ ۰۲:۱۹ ب.ظ)Amoojan نوشته شده توسط:  ببین فکر میکنم دیگه نتونی روزانه دولتی بخونی هاا... دفعه بعد بخوای ارشد تو دانشگاه دولتی بخونی باید پول شبانه هااا رو بدی... حتما میدونی هر کسی حق داره در هر مقطع تحصیلی یکبار از دوره های رایگان اموزشی در دانشگاه های دولتی استفاده کنه... یعنی اگر کارشناسیت رو دولتی روزانه خوندی، دفعه بعد بخوای کارشناسی تو دانشگاه های دولتی بخونی، باید مثل شبانه ها پول تحصیلت رو بدی...
الانم اگر انصراف بدی، فکر کنم اون فرصت تحصیل رایگانت تو دوره ی ارشد بسوزه...
بازم تحقیق کن تا مطمین باشی...
فکر کنم اون برای کسی است که یک دور کامل ارشد روزانه خونده فارغ التحصیل شده حالا می خواهد دوباره (مثلا یک رشته دیگر ) ارشد بخونه این دفعه نمی تونه روزانه بخونه.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: so@
ارسال:
۱۶ شهریور ۱۳۹۴, ۰۳:۰۲ ب.ظ
انصراف در حین تحصیل
سلام
اگر هزینه دوره ای که روزانه خوندید رو پرداخت کنید، میتونید دوباره در اون دوره به عنوان روزانه در رشته دیگه ای شرکت کنید

چیزهای مورد علاقه من در زندگی هزینه مالی برای من ندارند. کاملا مشخص است که تنها منبع با ارزشی که ما داریم زمان است.

- استیو جابز
۱
۰
ارسال:
۱۷ شهریور ۱۳۹۴, ۱۲:۵۶ ق.ظ
انصراف در حین تحصیل
یکی از دوستای من ارشد صنعتی اصفهان روزانه قبول شد بعد انصراف داد رفت سربازی دوباره کنکور داد روزانه امیر کبیر قبول شد فقط گفته بودند باید یک و هشتصد هزینه اون ترمو پرداخت کنی تا تبدیل به شبانه کنیم اجباری هم نیست قبل از پایان تحصیلات تو امیرکبیر پرداخت کنی
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  دریافت مدارک تحصیلی به صورت آنلاین امکان داره ؟ MohsenRezaei ۱ ۲۳۷ ۰۹ دى ۱۴۰۲ ۰۴:۰۲ ب.ظ
آخرین ارسال: MohsenRezaei
  دانلود رایگان پاسخنامه تشریحی سوالات استعداد تحصیلی دکتری elhammath2014 ۲ ۴,۷۵۸ ۰۸ شهریور ۱۴۰۲ ۰۵:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: mmmh68
  مرخصی در ترم اول و سپس انصراف MSZ ۱۷ ۳۹,۵۶۷ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۱:۵۷ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  استعداد تحصیلی کنکور ۹۹ nilinili ۱۲ ۷,۳۰۴ ۰۷ دى ۱۳۹۸ ۰۹:۱۱ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  شرایط اخذ بورسیه تحصیلی کشور چین shapor_hadifar ۰ ۱,۶۷۵ ۰۳ دى ۱۳۹۸ ۱۱:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: shapor_hadifar
  امکان تحصیل مجدد در گرایش دیگر در مقطع کارشناسی ارشد؟؟؟؟؟؟ minafunda ۳ ۵,۵۱۴ ۱۳ مهر ۱۳۹۸ ۰۲:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: saharfarhang
  تحصیل در دوره شبانه و تاثیر بر جذب هیات علمی siiib70 ۴ ۳,۴۷۱ ۲۱ تیر ۱۳۹۸ ۰۸:۰۷ ب.ظ
آخرین ارسال: mashhad65
Exclamation کمک کمک کمک در مورد ادامه تحصیل در مقطع دکتری !!! aminomidi ۳ ۴,۲۸۱ ۱۷ مهر ۱۳۹۷ ۰۵:۴۵ ب.ظ
آخرین ارسال: negarin_
  یکسال مهلت ادامه تحصیل پس از فارغ التحصیلی کارشناسی hossein.h ۴ ۴,۴۲۷ ۲۳ مرداد ۱۳۹۷ ۰۵:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: Iron Maiden
  تحصیل در اسپانیا jeyran1397 ۰ ۲۶ ۱۵ مرداد ۱۳۹۷ ۱۲:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: jeyran1397

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close