زمان کنونی: ۰۷ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۵:۱۵ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

یه سوال: برا چی این همه درس می خونیم؟(لطفا جواب بدین)؟

ارسال: #۱۶
۱۸ شهریور ۱۳۹۰, ۰۲:۴۸ ق.ظ
به نظرمن تحصیلات فرصت های بیشتری رو دراختیار فرد میگذاره.واز طریق تحصیلات با دنیای وسیعتری آشنامیشیم.البته منظورم این نیست که یک فردی که تحصیلکرده نیست یا اینکه مقاطع بالاتر رو ادامه نداده اینطور نیست( اون هم میتونه این چیزها رو بدست بیاره)ولی تحصیلات راه آسانتر و بهتریه.
باتحصیلات موقعیت های شغلی بهتروبیشتری در پیش داریم(نه در همه مواردSmile) و معمولا هم دیدیم که همیشه بزرگترین حسرت زندگی افراد همین عدم ادامه تحصیلات بوده.پس به حرف بزرگترها گوش بدیدSmile
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: desatir7316
ارسال: #۱۷
۱۸ شهریور ۱۳۹۰, ۰۵:۵۹ ق.ظ
برو درس بخون مگو چیست کار % که سرمایه جاودانگیست کار

کسی که اندرز ارزان را رد کند طولی نمی کشد که پشیمانی را با قیمت گرانی خریداری خواهد کرد.
ارسال: #۱۸
۱۸ شهریور ۱۳۹۰, ۱۰:۲۰ ق.ظ
البته همانطور که خانم ملیکا گفتند تاپیک مشابهی هم برای این موضوع هست. با وجود این من هم بعنوان عضوی از این انجمن یک کم نظر و تجربه اندکم را میگم.
اولا" با معذرت از همه دوستان باید گفت در شرایط امروز دنیا و این حجم دانش بشری حتی در یک رشته کوچک داشتن تحصیلات در حد لیسانس یا فوق لیسانس انگار تازه میرسید بجایی که بشه دید چه خبره.
انگار از عمق صد متری اقیانوس رسیدی به سطح آب تازه میخوای بگردی ببینی ساحل کدام طرفه. یا وسط یک جنگل از یک درختی یا کوهی اومدی بالا تازه نگاه کنی از کدام طرف باید بری.
پس اگر چه خیلی زحمت کشیدید تا باینجا رسیدید ولی با توجه به شرایط امروز دنیا و حتی مملکت خودمون میشه گفت خیلی هم نباید غیر منتظره باشه اگه گفته بشه شاید نتیجه قابل انتظار شما از این زحمات بدست نیاد.
خب بنظر میرسه اینکه خیلی نا امید کننده است و اگه اینجور باشه که هم عمر بگذاریم هم زحمت بکشیم و تازه برسیم اول خط که خیلی بده.
واقعیت اینه که راه غلط نیست رفتارها گاهی در رسیدن به هدف اشکال داره. یعنی ما در راه رسیدن به هدفمون میخواهیم بعد که به هدف نهایی رسیدیم نتیجه ای ببریم. وسط راه از چیزایی که داریم استفاده نمیکنیم و لذت نمی بریم واسه همین هم کم میاریم و گاهی همون وسطها میمونیم و هم گاهی به آخر هم میرسیم ولی حسرت میخوریم. شاید اصلا" لازم نیست برسیم به دکترا .چون همه چیز با مدرک آخری بدست نمیاد.
برای اینکه زیاد حرف نزنم زود حرف را جمع میکنم. همین را در نظر بگیرید که در رسیدن به مسیر هم بروز باشید.
اگه یک وقتی همه میرفتند یک لیسانس یا بالاتر میگرفتند و آینده شون تامین بود و لازم نبود خیلی باین موضوع فکر کنند و فقط باید انتخاب میکردند. الآن اینجوری نیست و اگه در طول مسیر آنچه باید بدست بیارید را بدست نیارید و فقط به مدرک آخر و درس بچسبید خیلی سخت نیست که یک فوق یا دکترا بگیرید و تازه بفهمید فرش قرمزی هم در کار نیست.هم درس بخونید هم یک کم فکر کنید.

از صدای سخن عشق ندیدم خوشتر ............ یادگاری که در این گنبد دوار بماند..
.
 سپاس‌گزاری شده توسط: Mahtab_m , ronaldo , desatir7316 , barca , alime , kaviresabz , fateme_asra , Doctorwho
ارسال: #۱۹
۱۸ شهریور ۱۳۹۰, ۱۲:۵۲ ب.ظ
عمو فرداد مرسی از بیان تجربیات و خدارو شکر که گیر ندادی‌، توجه کردی ؟؟ جدیدآ کمتر گیر میدیاااااا .

کسی که اندرز ارزان را رد کند طولی نمی کشد که پشیمانی را با قیمت گرانی خریداری خواهد کرد.
ارسال: #۲۰
۱۸ شهریور ۱۳۹۰, ۰۱:۱۸ ب.ظ
حالا وستان من یه چیزی بگم
با توجه به موضوع اولی که توی این تاپیک شروع شد‌، من همش فکر می کردم که با درس خوندن نمی شه به یه شغل مطمئن رسید ولی:
چند روز پیش رفتم پیش یکی از دوستام که داره ارشد هوش توی دانشگاه تهران می خونه
می گفت همش توی برد دانشگاه هر روز یه عالمه استخدامی های وزارت دفاع و ... میزنن این در حالیه که این دوست من کارشناسیشو توی دانشگاه شاهد کرج(اگه اشتباه نکنم) گرفت و می گفت که اونجا شاید هفته ای یه استخدامی می زدن
حتی می گفت که الان هم که دو ترم خونده یه جورایی از طرف دوستاش کار بهش پیشنهاد شده
خوب اگه اینجوری باشه توی دانشگاه خوب ظاهرا می شه کار خوب هم پیدا کرد، باید به فکر قبولی توی یه دانشگاه خوب توی تهران باشیم(البته به نظر من).
 سپاس‌گزاری شده توسط: alime
ارسال: #۲۱
۱۸ شهریور ۱۳۹۰, ۰۳:۳۰ ب.ظ
خوشحالیم که بالاخره داری به نتیجه میرسی و از سر در گمی بیرون میایی .

ارسال: #۲۲
۱۸ شهریور ۱۳۹۰, ۰۸:۳۴ ب.ظ
ممنون

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کمک در باره این تروجان Ghasemiyeh ۲ ۲,۶۸۸ ۲۵ آذر ۱۴۰۰ ۰۳:۰۰ ق.ظ
آخرین ارسال: one hacker alone
  کمکم لطفا پایان نامه ارشد mahtab1928 ۰ ۱,۸۶۹ ۰۹ آبان ۱۳۹۹ ۰۶:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: mahtab1928
  چگونه این خطا را موقع اجرای sql server 2014 رفع کنم ؟ farahnaz ۲ ۲,۶۵۰ ۱۹ مهر ۱۳۹۹ ۰۲:۱۸ ق.ظ
آخرین ارسال: farahnaz
  تعداد جواب mostafaheydar1370 ۲۱ ۱۷,۲۹۲ ۰۱ مهر ۱۳۹۹ ۱۱:۴۱ ب.ظ
آخرین ارسال: miinaa
  دانشگاه ها یه تکونی به خودتون بدین fardinamiri ۰ ۲,۵۱۲ ۲۶ شهریور ۱۳۹۹ ۰۵:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: fardinamiri
  جواب سوالهای تخصصی دکتری هوش مصنوعی سال ۹۸ Lootus ۱ ۲,۵۵۸ ۲۹ بهمن ۱۳۹۸ ۰۱:۴۳ ب.ظ
آخرین ارسال: machine86
  پایتون (طراحی وب یا دیتا ساینس؟) مساله این است... sirvan.t ۲ ۳,۲۶۹ ۱۹ بهمن ۱۳۹۸ ۱۲:۰۱ ب.ظ
آخرین ارسال: sirvan.t
Question یک اشکال ریز، کمک لطفا! marvelous ۶ ۵,۳۲۶ ۳۰ دى ۱۳۹۸ ۰۲:۱۶ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
Shocked کامپیوتر یا هنر، مسئله این است arian_61 ۲ ۴,۲۶۰ ۲۵ دى ۱۳۹۸ ۱۱:۳۱ ق.ظ
آخرین ارسال: packationmachinery
  خرید کتابهای دست دوم پوران پژوهش همه دروس ارشد فناوری اطلاعات sherwod7 ۳ ۵,۲۱۸ ۲۱ دى ۱۳۹۸ ۰۸:۱۶ ب.ظ
آخرین ارسال: roxana.r

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close