زمان کنونی: ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۱:۴۰ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

مشاوره

ارسال:
۰۵ شهریور ۱۳۹۴, ۱۱:۲۳ ق.ظ
مشاوره
سلام بچه ها
من با سامانه مانشت زیاد اشتایی ندارم و امروز با این سایت اشنا شدم نمیدونم مکان درستی هست که دارم این صحبت رو می کنم یا نه.

من سال پیش کنکور دادم و نتونستم اون طوری که باید بخونم و کلا دو ماه خوندم و در پایان رتبم شد ۲۸۰۰ . الان کمی استرس دارم از این بابت که با افت ظرفیت ایا اشتباه نمی کنم دوباره واسه it می خونم . و اینکه چطوری بخونم و ایا امیدی هست بهم اصلا

خواهشا راهنمایی کنید ...ConfusedConfused
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۰۵ شهریور ۱۳۹۴, ۱۱:۴۳ ق.ظ
مشاوره
سلام دوست عزیز
خوش اومدی

رشته فناوری اطلاعات ۴ تا گرایش داشت تا پارسال که امسال قراره تجزیه بشه و گرایش های "شبکه های کامپیوتری" و "امنیت اطلاعات" به احتمال ۹۰% میره جزو گرایش های مهندسی کامپیوتر.
اول از همه باید هدفتو مشخص کنی، اینکه میخوای تو کدوم رشته ادامه تحصیل بدی.
اگه رشته ای رو با علاقه و با هدف ادامه تحصیل انتخاب میکنی دیگه نباید افت ظرفیت های احتمالی واست مهم باشه. باید در راستای اون هدفت تلاش کنی و توکلت هم به خدا باشه.
خوشبختانه چیزی که تو این سایت زیاده مصاحبه و تجربیات رتبه های برتر کنکوره. یه سر بزنی به بخش مربوطه کلی اطلاعات دستگیرت میشه.
در مورد رتبه ی پارسالت هم داشتیم کسی که ۷۰۰۰ شده بود و سال بعدش رتبه ش زیر ۵۰ !

امیدوارم موفق باشی

رهرو آن نیست که گهی تند و گهی خسته رود / رهرو آن است که آهسته و پیوسته رود
۱
۰
ارسال:
۰۷ شهریور ۱۳۹۴, ۱۱:۱۰ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۷ شهریور ۱۳۹۴ ۱۱:۱۴ ق.ظ، توسط ارشیا.)
Wink مشاوره
ممنون از راهنمایی خوبتون ... از کی شروع کنم بچه ها به نظرتون اینم بگید دیگه تمومه... :-)

(۰۵ شهریور ۱۳۹۴ ۱۱:۴۳ ق.ظ)R4MT1N نوشته شده توسط:  سلام دوست عزیز
خوش اومدی

رشته فناوری اطلاعات ۴ تا گرایش داشت تا پارسال که امسال قراره تجزیه بشه و گرایش های "شبکه های کامپیوتری" و "امنیت اطلاعات" به احتمال ۹۰% میره جزو گرایش های مهندسی کامپیوتر.
اول از همه باید هدفتو مشخص کنی، اینکه میخوای تو کدوم رشته ادامه تحصیل بدی.
اگه رشته ای رو با علاقه و با هدف ادامه تحصیل انتخاب میکنی دیگه نباید افت ظرفیت های احتمالی واست مهم باشه. باید در راستای اون هدفت تلاش کنی و توکلت هم به خدا باشه.
خوشبختانه چیزی که تو این سایت زیاده مصاحبه و تجربیات رتبه های برتر کنکوره. یه سر بزنی به بخش مربوطه کلی اطلاعات دستگیرت میشه.
در مورد رتبه ی پارسالت هم داشتیم کسی که ۷۰۰۰ شده بود و سال بعدش رتبه ش زیر ۵۰ !

امیدوارم موفق باشی
ممنون از راهنمایی شما وانکه شما چطور ۶ ارشد شبکه شدید و هنوز پشت کنکور ارشد هستید . البته اگه ایرادی نداره ها ...Big Grin
۰
۰
ارسال:
۰۷ شهریور ۱۳۹۴, ۱۱:۱۵ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۷ شهریور ۱۳۹۴ ۱۱:۱۶ ق.ظ، توسط R4MT1N.)
مشاوره
(۰۷ شهریور ۱۳۹۴ ۱۱:۱۰ ق.ظ)ارشیا نوشته شده توسط:  ممنون از راهنمایی خوبتون ... از کی شروع کنم بچه ها به نظرتون اینم بگید دیگه تمومه... :-)
لازمه موفقیت بیشتر، تلاش بیشتره ! پس هرچقدر زودتر شروع کنی بهتره ! یعنی از همین لحظه.

در مورد "وضعیت" هم که قاعدتا تا قبل از اعلام نتیجه نهایی (دوشنبه) بنده پشت کنکوری محسوب میشم Smile

۱
۰
ارسال:
۰۷ شهریور ۱۳۹۴, ۱۱:۲۳ ق.ظ
RE: مشاوره
(۰۷ شهریور ۱۳۹۴ ۱۱:۱۵ ق.ظ)R4MT1N نوشته شده توسط:  
(07 شهریور ۱۳۹۴ ۱۱:۱۰ ق.ظ)ارشیا نوشته شده توسط:  ممنون از راهنمایی خوبتون ... از کی شروع کنم بچه ها به نظرتون اینم بگید دیگه تمومه... :-)
لازمه موفقیت بیشتر، تلاش بیشتره ! پس هرچقدر زودتر شروع کنی بهتره ! یعنی از همین لحظه.

در مورد "وضعیت" هم که قاعدتا تا قبل از اعلام نتیجه نهایی (دوشنبه) بنده پشت کنکوری محسوب میشم Smile
اول از همه تبرییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییک می گم ایشالا که موفق باشی در مورد منابع هم می تونم از شما هم راهنمایی بگیرم و اینکه الان منو راهنمایی کنید . بالاخره شما صاحب تجربه اید .Big Grin
۰
۰
ارسال:
۰۷ شهریور ۱۳۹۴, ۱۱:۲۹ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۷ شهریور ۱۳۹۴ ۱۱:۲۹ ق.ظ، توسط R4MT1N.)
مشاوره
(۰۷ شهریور ۱۳۹۴ ۱۱:۲۳ ق.ظ)ارشیا نوشته شده توسط:  اول از همه تبرییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییک می گم ایشالا که موفق باشی در مورد منابع هم می تونم از شما هم راهنمایی بگیرم و اینکه الان منو راهنمایی کنید . بالاخره شما صاحب تجربه اید . :Big Grin:
ممنون ایشالا شما هم موفق باشین

لینک "
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
"

۰
۰
ارسال:
۰۷ شهریور ۱۳۹۴, ۱۱:۳۵ ق.ظ
(۰۷ شهریور ۱۳۹۴ ۱۱:۲۹ ق.ظ)R4MT1N نوشته شده توسط:  [quote='ارشیا' pid='378982' dateline='1440831232']
اول از همه تبرییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییک می گم ایشالا که موفق باشی در مورد منابع هم می تونم از شما هم راهنمایی بگیرم و اینکه الان منو راهنمایی کنید . بالاخره شما صاحب تجربه اید . :Big Grin:
ممنون ایشالا شما هم موفق باشین

لینک "
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

سلام اون قسمت ها رو خوندم و اینکه در مورد ازمون هم تصمیم دارم ادغامی سنجش و پارسه و مدرسان بنویسم . به نظرتون خوبه با اصلاح کنم . Big Grin
۰
۰
ارسال:
۰۷ شهریور ۱۳۹۴, ۱۱:۵۳ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۷ شهریور ۱۳۹۴ ۱۱:۵۳ ق.ظ، توسط R4MT1N.)
(۰۷ شهریور ۱۳۹۴ ۱۱:۲۳ ق.ظ)ارشیا نوشته شده توسط:  سلام اون قسمت ها رو خوندم و اینکه در مورد ازمون هم تصمیم دارم ادغامی سنجش و پارسه و مدرسان بنویسم . به نظرتون خوبه با اصلاح کنم . Big Grin
من پارسه و مدرسان رو با هم پیشنهاد نمیکنم. تمرکزتون روی یه آزمون باشه. اگر خواستید با نمونه سوال های آزمون های موسسه های دیگه هم آشنا شین میتونین تو اینترنت بگردید و سوالای سال های قبلشونو دریافت کنید.
من خودم پارسال تمامیه آزمون های پارسه + ۳ آزمون جامع سنجش رو ثبت نام کردم.
از سنجش هم راضی نبودم.

۰
۰
ارسال:
۰۷ شهریور ۱۳۹۴, ۱۲:۰۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۷ شهریور ۱۳۹۴ ۱۲:۱۴ ب.ظ، توسط ارشیا.)
مشاوره
کتاب هم اینارو تهیه کردم
یوسفی گسسته
مدیریت رابینز و پرچ
os حقیقت پارسه
الگوریتم یوسفی
شبکه راس و حقیقت
نرم پارسه
داده کتاب طورانی
هوش راهیان
زبان vocab پارسه و تست های ۱۰ سال اخیر
زبانم زیاد خوب نیست اینم راهنماییم کنید .

در مورد زمان بندی مدرسان بهتره ولی پارسه رو بیشتر قبول دارم . گذاشتم ۲۵ در صدهای مدرسان بدم و ۱۰۰ در صد های پارسه اما این طور که شما می فرمایید کل ازمون های پارسه که جامعه اماریش هم اومده پایین رو بنویسم !!! :-D
۰
۰
ارسال: #۱۰
۰۷ شهریور ۱۳۹۴, ۱۲:۳۸ ب.ظ
(۰۷ شهریور ۱۳۹۴ ۱۲:۰۹ ب.ظ)ارشیا نوشته شده توسط:  کتاب هم اینارو تهیه کردم
یوسفی گسسته
مدیریت رابینز و پرچ
os حقیقت پارسه
الگوریتم یوسفی
شبکه راس و حقیقت
نرم پارسه
داده کتاب طورانی
هوش راهیان

در مورد زمان بندی مدرسان بهتره ولی پارسه رو بیشتر قبول دارم . گذاشتم ۲۵ در صدهای مدرسان بدم و ۱۰۰ در صد های پارسه اما این طور که شما می فرمایید کل ازمون های پارسه که جامعه اماریش هم اومده پایین رو بنویسم !!! :-D
من که جایی بهتون نگفتم آزمون های کدوم موسسه رو ثبت نام کنید. انتخاب با خودتونه
هوش راهیان رو تعریفشو زیاد شنیدم ولی خودم نتونستم باهاش ارتباط برقرار کنم. به عنوان خلاصه کتاب مقسمی رو گرفتم در کنار هوش پارسه.
پایگاه داده هم مدرسان و پارسه خوب بودن پارسال، اینی که شما گفتیو نمیدونم چطوریه
گسسته رو هم فقط پوران خوندم خبر ندارم از بقیه کتابا
واسه زبان هم ۵۰۴ + تمام لغت های ناآشنای کنکور های ۱۰ سال اخیر باشه تو برنامه تون

۰
۰
ارسال: #۱۱
۰۷ شهریور ۱۳۹۴, ۱۲:۵۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۷ شهریور ۱۳۹۴ ۱۲:۵۵ ب.ظ، توسط ارشیا.)
ممنون . شما هم سال اولی بود که کنکور میدادید یا یک سال پشت کنکور بودید البته باز هم اگه ایراد نداره بگید ShyShy

منظورم از داده همون ساختمان داده بود
۰
۰
ارسال: #۱۲
۰۷ شهریور ۱۳۹۴, ۰۷:۵۹ ب.ظ
(۰۷ شهریور ۱۳۹۴ ۱۲:۰۹ ب.ظ)ارشیا نوشته شده توسط:  کتاب هم اینارو تهیه کردم
یوسفی گسسته
مدیریت رابینز و پرچ
os حقیقت پارسه
الگوریتم یوسفی
شبکه راس و حقیقت
نرم پارسه
داده کتاب طورانی
هوش راهیان

شما چه گرایشی میخواین بخونید؟؟؟

هیچگاه خودت را دست کم نگیر!!!
کشتی نوح را آماتور ها ساختند و کشتی تایتانیک را حرفه ای ها ساختند.
۰
۰
ارسال: #۱۳
۰۷ شهریور ۱۳۹۴, ۰۸:۲۱ ب.ظ
(۰۷ شهریور ۱۳۹۴ ۰۷:۵۹ ب.ظ)EMAD.F نوشته شده توسط:  
(07 شهریور ۱۳۹۴ ۱۲:۰۹ ب.ظ)ارشیا نوشته شده توسط:  کتاب هم اینارو تهیه کردم
یوسفی گسسته
مدیریت رابینز و پرچ
os حقیقت پارسه
الگوریتم یوسفی
شبکه راس و حقیقت
نرم پارسه
داده کتاب طورانی
هوش راهیان

شما چه گرایشی میخواین بخونید؟؟؟
تجارت الکترونیک
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  مشاوره برای ارشد آزاده صادقی ۰ ۱,۵۲۴ ۲۷ مرداد ۱۳۹۹ ۰۴:۳۴ ب.ظ
آخرین ارسال: آزاده صادقی
  بازارکار مشاوره فناوری اطلاعات saeedtech ۰ ۱,۸۹۶ ۱۴ بهمن ۱۳۹۸ ۰۵:۵۵ ب.ظ
آخرین ارسال: saeedtech
  درخواست مشاوره برای خرید لپتاپ cmptr20 ۰ ۱,۸۹۶ ۰۷ بهمن ۱۳۹۸ ۰۲:۲۶ ب.ظ
آخرین ارسال: cmptr20
  مشاوره روش تحقیق و تحلیل آماری sirvan.t ۰ ۱,۹۵۳ ۱۷ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۵۹ ق.ظ
آخرین ارسال: sirvan.t
Question موسسه سه گام برای مشاوره ارشد marvelous ۱ ۳,۳۰۴ ۰۸ آذر ۱۳۹۸ ۱۱:۵۱ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  مشاوره برای تغییر رشته به مدیریت nima20-20 ۱۰ ۱۴,۲۲۷ ۰۸ آذر ۱۳۹۷ ۰۴:۵۸ ب.ظ
آخرین ارسال: abdollah75
  مشاوره برای کنکور دکتری Rehe1994 ۰ ۲,۱۳۵ ۰۸ آبان ۱۳۹۷ ۱۱:۲۲ ب.ظ
آخرین ارسال: Rehe1994
Lightbulb مشاوره برای IELTS Self Study sh.yazdipour ۲ ۴,۳۴۵ ۰۵ تیر ۱۳۹۷ ۰۱:۵۹ ق.ظ
آخرین ارسال: Happiness.72
Brick مشاوره جهت تست نفوذ ( Black Box ) Moslehi Arman ۱ ۲,۳۱۹ ۲۱ آبان ۱۳۹۶ ۰۳:۰۱ ق.ظ
آخرین ارسال: one hacker alone
  نیازمند راهنمایی و مشاوره دوستان Atiii ۷ ۵,۹۷۴ ۰۶ آبان ۱۳۹۶ ۰۹:۵۸ ب.ظ
آخرین ارسال: tiran22

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close