زمان کنونی: ۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۱:۲۳ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

(ویرایش جدید)پیگیری وضعیت مهندسی فناوری اطلاعات در ارشد۹۵ با استفاده ازسامانه پیامکی:

ارسال:
۲۶ مرداد ۱۳۹۴, ۰۸:۵۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۶ شهریور ۱۳۹۴ ۰۹:۲۵ ب.ظ، توسط neghab001.)
(ویرایش جدید)پیگیری وضعیت مهندسی فناوری اطلاعات در ارشد۹۵ با استفاده ازسامانه پیامکی:
قسمت ویرایش شده و جدید در سوم شهریور ماه ۹۴ تویط نویسنده.مراجعه به لینک
دوستان گرامی به لینکی که میزارم و پیامی که در همگام سنجش درج کردم دقت کنید با سپاس.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

=======================

ویرایش جدید تر،آقا درخواستمون به سنجشم ببینید و شمام درخواست بدید و حمایت کنید باید زمین و زمان رو بهم بدوزیم

سلام این هم درخواست بنده بود از سنجش : و البته دو درخواست :

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

=====
لطفا به دو تصویر در درخواست دوم دقت شود من به پشتوانه ی دوستان مانشتی تهدید محترمانه کردم(خخخخخ) Big Grin

======

================================================================================​====

با سلام خدمت دوستان شرکت کننده در آزمون ارشد ۹۵ در رشته مهندسی فناوری اطلاعات :

دوستان من بازم نشستم با خودم فکر کردم یه راهی به نظرم رسید که میتونه بیشترین تاثیر رو شاید در شرایط فعلی ما داشته باشه و اونم اینه که از طریق ارتباط با سامانه های پیامکی در شبکه های خبری رسانه تلویزیونی مثه اخبار ۲۰:۳۰ یا مجله خبری شبکه یک بتونیم وضعیت این رشته و گرایشاتش رو در ارشد ۹۵ پیگیر باشیم.

{سپاس از همراهی همه ی دوستان . . .
این کار رو برای چند شب و به هماهنگی هم انجام میدیم مثلا هر هفته دوبار
هر چه حجم ارسالی پیام ها بیشتر باشه تاثیرش بیشتره}

زمان : دو شنبه و چهارشنبه ی هر هفته
=========

مثلا پارسال "آقای حسینی بای" در رابطه با حذف یک سری رشته ها و گرایشات در دانشگاه صنعتی شریف و کلا در رابطه با رشته ی مهندسی فناوری اطلاعات رفته بودن و گزارش تهیه کرده بودن و البته در پی شورش رتبه برتری های کنکور بود.

حالا نظر من بر اینه که این کار رو از طریق پیامک های یک شکل به این شبکه های خبری پیگیری کنیم که قطعا وقتی در یک زمان پیامک هایی یک شکل به سامانه پیامکی اینها بره شاید مارو مصمم به پیگیری این قضیه ببینن و پاسخی بگیریم یا گزارشی تهیه کنن.

ضمنا این کار هر چند از لحاظ فلسفی ایراد داشته باشه اما کم هزینه تر از روش های پیشینه و در حد ارسال پیامک هست که فکر نکنم کسی حتی برای کنجکاوی هم شده دریغ کنه.

از همه خواهشمندم همه به صورت پیامک های همشکل در زمان خاص سعی به ترغیب خبرنگاران یا گروه های مربوطه برای تهیه ی گزارش در این زمینه کنیم!! اونا که از سوژه خبری بدشون نمیاد و خاصیت خوبی هم که داره اینه که اعلامش سراسری میشه و اینکه اگه کارمون بگیره بد جور این سنجش میره زیر منگنه.

پیشنهاد پیامکی من این هستش : (پیامک یک شکل که همه باید ارسال کنیم)

"لطفا وضعیت گرایشات رشته مهندسی فناوری اطلاعات در آزمون کارشناسی ارشد ۹۵ را از سازمان سنجش پیگیری کنید بعد از تلاش مکرر دانشجویان این رشته هیچ پاسخ قطعی ای دریافت نشده است"

شماره برای مجله خبری یا همون اخبار ساعت ۱۹:۱۵ میشه این : ۱۰۰۰۱۹۱۵

(زمان ارسال پیامک بعد از نیمه شب باشه یعنی ساعت ۱۲ به بعد تا پیامک هامون با بیشترین احتمال پشت سر هم در بیان،هر تعدادی که پست رو دیدن و براشون مهمه ساعت ۳۰دقیقه بامداد امشب پیامکشون رو با مضمون داده شده بفرستند)

شماره برای اخبار ساعت ۲۰:۳۰ هم میشه ۳۰۰۰۰۲۰۳۰ : دوستان تاثیر ۲۰:۳۰ به مراتب بیشتره

قرار ما امشب ساعت ۳۰ بامداد با پیامک درج شده در پست برای این دو رسانه خبری

{سپاس از همراهی همه ی دوستان . . .
هر چه حجم ارسالی پیام ها بیشتر باشه تاثیرش بیشتره}

=======
اگر کسی میخواد بگه که این کار فایده نداره من همینجا میگم بهش که منم نمیدونم فایده داره یا نه پس نیاید ایراد فلسفی عجیب غریب بگیرید همش یه پیامکه،نهایتش دوست نداشتید ارسال نکنید.
۱۴
۱
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: fa_shinobi
ارسال:
۲۶ مرداد ۱۳۹۴, ۰۹:۱۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۶ مرداد ۱۳۹۴ ۰۹:۲۱ ب.ظ، توسط kader.)
پیگیری وضعیت مهندسی فناوری اطلاعات در ارشد ۹۵ با استفاده از سامانه پیامکی:
من پیامک میزنم... امیدوارم مفید باشه
۱
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: neghab001
ارسال:
۲۶ مرداد ۱۳۹۴, ۱۰:۰۸ ب.ظ
اوکی...
۱
۰
ارسال:
۲۶ مرداد ۱۳۹۴, ۱۰:۱۰ ب.ظ
من هم!!

Full of nothing but me!
۱
۰
ارسال:
۲۶ مرداد ۱۳۹۴, ۱۰:۱۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۶ مرداد ۱۳۹۴ ۱۰:۳۶ ب.ظ، توسط neghab001.)
دوستان تاثیر ۲۰:۳۰ بیشتره ، کسی هست اطلاعات دقیقی از شماره پیامکیش داشته باشه ؟؟؟؟

تا بمباران پیامکیش کنیم . . . ۲۰:۳۰ معمولا زود تر واکنش نشون میده

سپاس

پیامک ۲۰:۳۰ هم پیدا شد:

شماره برای اخبار ساعت ۲۰:۳۰ هم میشه ۳۰۰۰۰۲۰۳۰ : دوستان تاثیر ۲۰:۳۰ به مراتب بیشتره

قرار ما امشب ساعت ۳۰ بامداد با پیامک درج شده در پست برای این دو رسانه خبری
۲
۱
ارسال:
۲۶ مرداد ۱۳۹۴, ۱۰:۴۳ ب.ظ
RE: پیگیری وضعیت مهندسی فناوری اطلاعات در ارشد ۹۵ با استفاده از سامانه پیامکی:
حتماHeartHeart
۱
۰
ارسال:
۲۶ مرداد ۱۳۹۴, ۱۱:۳۵ ب.ظ
منم ب چشم...
۱
۰
ارسال:
۲۶ مرداد ۱۳۹۴, ۱۱:۴۶ ب.ظ
منم به چشم عزیزم
من چند تا خط دارم
با همش پیام میدم Big Grin

خواهشا بیاید همگی در مصرف آب صرفه جویی کنیم ، خواهشا Heart
۱
۰
ارسال:
۲۷ مرداد ۱۳۹۴, ۰۱:۰۶ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷ مرداد ۱۳۹۴ ۰۱:۲۵ ق.ظ، توسط neghab001.)
(۲۶ مرداد ۱۳۹۴ ۱۱:۴۶ ب.ظ)sixsixsix نوشته شده توسط:  منم به چشم عزیزم
من چند تا خط دارم
با همش پیام میدم Big Grin
========
سپاس از همراهی همه ی دوستان . . .

هر چه حجم ارسالی پیام ها بیشتر باشه تاثیرش بیشتره

سپاس از همراهی همه ی دوستان . . .

هر چه حجم ارسالی پیام ها بیشتر باشه تاثیرش بیشتره

۰
۰
ارسال: #۱۰
۲۷ مرداد ۱۳۹۴, ۰۱:۳۸ ق.ظ
فرستاده شد. Big Grin
۱
۰
ارسال: #۱۱
۲۷ مرداد ۱۳۹۴, ۰۱:۴۲ ق.ظ
(۲۷ مرداد ۱۳۹۴ ۰۱:۳۷ ق.ظ)A L I نوشته شده توسط:  نمیخوام تو کارتون دخالت کنم ولی بنظرم همه تون سر یه ساعت یه متن را بفرستید حدس میزنن که یه عده دارن سازماندهی شده یه کاری را میکنن و خودبخود هر کی باشه اهمیت نمیده.

پیشنهادم اینه که توزیع شده تو طول هفته و با تغییر اندک در متن پیام(هر کی با انشای خودش) بفرستید اینجوری تصورشون این خواهد بود که یه خواسته عمومی مردمی هست و اهمیت میدن و پیگیری میکنن.
نظر شخصی و از سر حسن نیت بود.

======
پیچیده ش نکن دوست من !! از کی تا حالا از تمام نقاط کشور حجم عظیمی آدم با شماره های شخصی میتونن کاری رو سازماندهی کنن!!Smile
====
البته پیشنهادتون جالبه . . . به هر حال هدف اینه که سر و صدایی بشه، شب های آینده میتونیم متن رو تغییر بدیم . . .
سپاس از نظرت Heart
۰
۱
ارسال: #۱۲
۲۷ مرداد ۱۳۹۴, ۰۱:۵۴ ق.ظ
(۲۷ مرداد ۱۳۹۴ ۰۱:۴۸ ق.ظ)A L I نوشته شده توسط:  
(27 مرداد ۱۳۹۴ ۰۱:۴۲ ق.ظ)neghab001 نوشته شده توسط:  از کی تا حالا از تمام نقاط کشور حجم عظیمی آدم با شماره های شخصی میتونن کاری رو سازماندهی کنن!!Smile
از وقتی اینترنت و فیس بوک و شبکه های اجتماعی و سایتهای اینترنتی ایجاد شده اند Big Grin
مگر اینکه طرفیکه پیامکها را میخونه کلا" تعطیل و اسکل باشه و از دنیا بی خبرBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
======
در صورتی حرفت صحیحه که مثلا هممون بیایم بگیم سییییییییییییییییییییییییییب.
======
با تمام احترامی که براتون قائلم از حاشیه در بیا و یه مسیج هر مدلی که دوس داری بفرست ملت گناه دارن برادر منBig Grin Big GrinHeart
۱
۰
ارسال: #۱۳
۲۷ مرداد ۱۳۹۴, ۰۲:۱۹ ق.ظ
(۲۷ مرداد ۱۳۹۴ ۰۱:۵۴ ق.ظ)neghab001 نوشته شده توسط:  با تمام احترامی که براتون قائلم از حاشیه در بیا و یه مسیج هر مدلی که دوس داری بفرست ملت گناه دارن برادر منBig Grin Big GrinHeart
من هم چون ملت گناه دارند نظرم را گفتم.
چون من هم شما را محترم میدونم برای اینکه راهنمایی از نظر شما حاشیه است پستهام را پاک کردم.
موفق باشید.
۲
۰
ارسال: #۱۴
۲۷ مرداد ۱۳۹۴, ۰۵:۳۶ ق.ظ
سال پیش هم در مانشت تلاش شد از طریق حسینی بای و صدا و سیما و .... رسیدگی بشه اما به جایی نرسید
تقریبا امسال انتقال it به زیرمجموعه کامپیوتر قطعی هست و سال قبل هم بخاطر اطلاع رسانی دیرهنگام و پیگیری بچه های it این اتفاق نیوفتاد.از صدا و سیما بیشتر از خبر ورزشی انتظار نداشته باشید.باید اعتراض حضوری و فیزیکی و غیر مجازی باشه که رسیدگی صورت بیگره و تغییرات پارسال به خاطر اعتراض حضوری بچه های it به سازمان سنجش بود با اعتراضات مجازی و در اینترنت و مانشت انتظار تغییر نداشته باشید و اگر قصد اعتراض دارید از الان که فرصتی هست به سازمان سنجش و وزارت علوم مراجعه کنید تا زودتر بتونید برای کنکور برنامه ریزی کنید و زمان رو از دست ندید.
۵
۴
ارسال: #۱۵
۲۷ مرداد ۱۳۹۴, ۱۲:۵۲ ب.ظ
(۲۷ مرداد ۱۳۹۴ ۰۵:۳۶ ق.ظ)۳vil نوشته شده توسط:  سال پیش هم در مانشت تلاش شد از طریق حسینی بای و صدا و سیما و .... رسیدگی بشه اما به جایی نرسید
تقریبا امسال انتقال it به زیرمجموعه کامپیوتر قطعی هست و سال قبل هم بخاطر اطلاع رسانی دیرهنگام و پیگیری بچه های it این اتفاق نیوفتاد.از صدا و سیما بیشتر از خبر ورزشی انتظار نداشته باشید.باید اعتراض حضوری و فیزیکی و غیر مجازی باشه که رسیدگی صورت بیگره و تغییرات پارسال به خاطر اعتراض حضوری بچه های it به سازمان سنجش بود با اعتراضات مجازی و در اینترنت و مانشت انتظار تغییر نداشته باشید و اگر قصد اعتراض دارید از الان که فرصتی هست به سازمان سنجش و وزارت علوم مراجعه کنید تا زودتر بتونید برای کنکور برنامه ریزی کنید و زمان رو از دست ندید.
برادر من یه تیره در تاریکی هزینه ای هم نداره ، گفتمم هر کی دوس نداره مسیج نده . . .

همه میدونیم چه کشور داغونی داریم . . . حالا شاید یه بار حرفمون خریدار داشت!!
۵
۲

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  معرفی منابع برای درس بازیابی پیشرفته اطلاعات saghi5373 ۸ ۱۱,۵۹۱ امروز ۱۲:۱۵ ق.ظ
آخرین ارسال: bijibuji
  منابع برای دکترا -مهندسی فناوری اطلاعات sarit ۲ ۳,۳۷۹ دیروز ۱۱:۵۷ ب.ظ
  دانلود سوالات تخصصی گرایش فناوری اطلاعات آزمون دکتری ۹۱(کد ۲۳۵۸) Lonely Palm ۲ ۵,۹۴۰ ۲۶ دى ۱۴۰۲ ۰۲:۳۳ ب.ظ
Big Grin اطلاعات در مورد دانشگاه تهران (پردیس فارابی) mehRUN ۲ ۴,۴۲۱ ۳۱ شهریور ۱۴۰۱ ۰۱:۴۱ ب.ظ
آخرین ارسال: eng.behnam
  اطلاعات راجع به سیستمهای حضور و غیاب Fingerprint ۱ ۱,۶۰۹ ۰۳ بهمن ۱۴۰۰ ۱۱:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Fingerprint
  استفاده از پشته armiii ۰ ۹۳۹ ۰۳ دى ۱۴۰۰ ۱۲:۴۳ ق.ظ
آخرین ارسال: armiii
  کارشناسی ارشد فناوری اطلاعات ۱۴۰۱ tablighjonoub ۰ ۱,۴۷۶ ۰۱ دى ۱۴۰۰ ۰۸:۴۳ ب.ظ
آخرین ارسال: tablighjonoub
  استخدام در فنآوری اطلاعات خدمات حوزه علمیه قم oloom-ensani ۱۵ ۸,۸۸۶ ۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۰۴:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: oloom-ensani
  منبع جدید هوش، راسل ویرایش سوم sima84 ۰ ۱,۶۲۰ ۱۹ آذر ۱۳۹۹ ۱۱:۱۵ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84
  فناوری اطلاعات پزشکی چیست ؟ mahan najafi ۹ ۱۷,۷۶۰ ۱۹ آذر ۱۳۹۹ ۱۲:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: bahador567

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close