زمان کنونی: ۰۱ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۰:۵۷ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

(ویرایش جدید)پیگیری وضعیت مهندسی فناوری اطلاعات در ارشد۹۵ با استفاده ازسامانه پیامکی:

ارسال: #۴۶
۱۲ شهریور ۱۳۹۴, ۱۲:۰۷ ق.ظ
RE: (ویرایش جدید)پیگیری وضعیت مهندسی فناوری اطلاعات در ارشد۹۵ با استفاده ازسامانه پیامکی:
(۱۱ شهریور ۱۳۹۴ ۱۰:۰۱ ب.ظ)sixsixsix نوشته شده توسط:  دوستان خبری نشد ؟
به نتیجه ای نرسیدید؟؟

سلام، جوابتون اینجاست:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۱
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: sixsixsix
ارسال: #۴۷
۱۲ شهریور ۱۳۹۴, ۱۲:۲۶ ق.ظ
RE: (ویرایش جدید)پیگیری وضعیت مهندسی فناوری اطلاعات در ارشد۹۵ با استفاده ازسامانه پیامکی:
(۱۲ شهریور ۱۳۹۴ ۱۲:۰۷ ق.ظ)سلطانی نوشته شده توسط:  
(11 شهریور ۱۳۹۴ ۱۰:۰۱ ب.ظ)sixsixsix نوشته شده توسط:  دوستان خبری نشد ؟
به نتیجه ای نرسیدید؟؟

سلام، جوابتون اینجاست:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
=====
بله حق با دوستمونه . . .
صبح تماس گرفتم.قراره چند روز دیگه تماس بگیرم و صدای طرفو ضبط کنم و آپ کنم برای دوستان.
یه خانمی پاسخ دادن و ظاهرا قطعی هستش . . .
میگفتن احتمال اینکه آی تی مثه سابق باشه خیلی ضعیفه سعی م هم این بود تمام جوانب رو شرح بدم.
اما در نهایت گفت به حرفم استناد نکن و ما در حال مکاتبه با سنجشیم و از این حرفای صد من یه مرغ Big GrinSmile
خلاصه قطعی به نظر میرسه
۰
۰
ارسال: #۴۸
۱۲ شهریور ۱۳۹۴, ۰۴:۰۸ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲ شهریور ۱۳۹۴ ۰۴:۲۱ ق.ظ، توسط zahraaahmadi29.)
با این اوصاف ارزش داره وقت مون رو بزاریم یرای ترشد آی تی ، خیلی وحشتناکه ۷۴ نفر

من دلم نمیخواد یک رشته دیگ رو کنکور بدم ولی ب نظرتون ریسکش بالا نیست
۰
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۴۹
۱۲ شهریور ۱۳۹۴, ۰۹:۴۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲ شهریور ۱۳۹۴ ۰۹:۴۶ ب.ظ، توسط ali77.)
(ویرایش جدید)پیگیری وضعیت مهندسی فناوری اطلاعات در ارشد۹۵ با استفاده ازسامانه پیامکی:
سلام شما روی چه منطقی میگین ارزش نداره؟ و روی چه منطقی میگین ۷۴نفر؟
من الان تک تک شمردم به جز ۱۸ نفر مخصوصی خانم ها واسه اقایون حساب نکردم روزانه ۱۲۳ نفر ظرفت مشترک داره الکی شایعه درست نکنین. ۱۲۳ ظرفیت روزانه هنوز مونده + چند دانشگاه مخصوص خانم ها.
ضمنا شبانه هم حدود۲۰ نفر هست
شمنا من از چند تا استاد سوال کردم گفتن به احتمال بسیار زیاد ظرفیت های ایتی هم افزایش خواهد یافت.
اما طبق دفترچه امسال ۹۴ ظرفیت ۱۲۳ نفر مشترک و ۲۰ نفری هم مخصوص خام هاست + ۲۰ تا هم شبانه
لطفا دقت کنین
ضمنا فقط روزانه تهران ۶۵ تا ظرفیت داره همین الان بین قسمت ارشد سنج ودفترچه فنی مهندسی رو مطالعه کنین صفحه ۵۴ و ۵۵
توی المپیک هم ۲۰۰ تا کشور واس هیه مدال رقایت میکنن پس همه بگن ۳مدال که نداره ماشرکت نکنیم. هر چی دوست داری برو سمتش تا اخرین نفس تلاشتو کن
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: neghab001 , marjan sadat
ارسال: #۵۰
۱۳ شهریور ۱۳۹۴, ۱۰:۵۴ ق.ظ
مرسی دوست عزیز،انشاالله اوضاع آی تی هم خوب بشه،ولی کمک زیادی بهم کردین"سپااااااس فراوان
۰
۰
ارسال: #۵۱
۱۹ آبان ۱۳۹۴, ۰۴:۳۰ ب.ظ
سلام دوستان چی شد آخرش؟ به چه نتیجه ای رسیدین؟
در جهت اعتراض من و دوستام هم هستیم چون این موضوع شدیدا به ضررمونه هرچی تو کارشناسی خوندیم بی فایده میشه و باید بریم چندتا کتاب دیگه از گرایش نرم افزار بخونیم ConfusedSad
لطفا خبر بدید که چیکار کنیم برای اعتراض
۰
۰
ارسال: #۵۲
۱۹ آبان ۱۳۹۴, ۰۵:۳۱ ب.ظ
(۱۹ آبان ۱۳۹۴ ۰۴:۳۰ ب.ظ)Atiii نوشته شده توسط:  سلام دوستان چی شد آخرش؟ به چه نتیجه ای رسیدین؟
در جهت اعتراض من و دوستام هم هستیم چون این موضوع شدیدا به ضررمونه هرچی تو کارشناسی خوندیم بی فایده میشه و باید بریم چندتا کتاب دیگه از گرایش نرم افزار بخونیم ConfusedSad
لطفا خبر بدید که چیکار کنیم برای اعتراض
این هفته که با دکتر یوسفی کلاس داشتیم ایشون گفتن این جابجایی قطعی شده و وزرات علوم هم تایید کرده و به سنجش هم ابلاغ شده
ولی سنجش میخواد توی همین دفترچه اعلام بکنه .
۰
۰
ارسال: #۵۳
۱۸ آذر ۱۳۹۴, ۰۷:۱۲ ب.ظ
message has been sent Big Grin Big Grin
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  دانلود سوالات تخصصی گرایش فناوری اطلاعات آزمون دکتری ۹۱(کد ۲۳۵۸) Lonely Palm ۲ ۵,۹۰۴ ۲۶ دى ۱۴۰۲ ۰۲:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: bijibuji
Big Grin اطلاعات در مورد دانشگاه تهران (پردیس فارابی) mehRUN ۲ ۴,۳۹۳ ۳۱ شهریور ۱۴۰۱ ۰۱:۴۱ ب.ظ
آخرین ارسال: eng.behnam
  اطلاعات راجع به سیستمهای حضور و غیاب Fingerprint ۱ ۱,۵۸۶ ۰۳ بهمن ۱۴۰۰ ۱۱:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Fingerprint
  استفاده از پشته armiii ۰ ۹۲۱ ۰۳ دى ۱۴۰۰ ۱۲:۴۳ ق.ظ
آخرین ارسال: armiii
  کارشناسی ارشد فناوری اطلاعات ۱۴۰۱ tablighjonoub ۰ ۱,۴۵۴ ۰۱ دى ۱۴۰۰ ۰۸:۴۳ ب.ظ
آخرین ارسال: tablighjonoub
  منابع برای دکترا -مهندسی فناوری اطلاعات sarit ۱ ۳,۳۵۷ ۱۰ مهر ۱۴۰۰ ۰۸:۵۴ ق.ظ
آخرین ارسال: pouya47
  استخدام در فنآوری اطلاعات خدمات حوزه علمیه قم oloom-ensani ۱۵ ۸,۸۱۲ ۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۰۴:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: oloom-ensani
  منبع جدید هوش، راسل ویرایش سوم sima84 ۰ ۱,۶۰۸ ۱۹ آذر ۱۳۹۹ ۱۱:۱۵ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84
  فناوری اطلاعات پزشکی چیست ؟ mahan najafi ۹ ۱۷,۷۳۵ ۱۹ آذر ۱۳۹۹ ۱۲:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: bahador567
  مصاحبه دانشگاه اطلاعات و امنیت ملی Happiness.72 ۹۸ ۱۰۹,۲۳۱ ۰۵ آذر ۱۳۹۹ ۰۵:۰۵ ب.ظ
آخرین ارسال: Ali001100

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close