زمان کنونی: ۳۱ فروردین ۱۴۰۳, ۰۶:۴۴ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

اعلام نتایج پذیرفته شدگان شرکت نفت

ارسال:
۰۹ شهریور ۱۳۹۰, ۰۸:۱۳ ب.ظ
کسانی که تو این ازمون شرکت کردن نتایجشون اعلام شد..

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

درمیان مردمی که میدوندبرای زنده بودن،آرام قدم برداربرای زندگی کردن!!
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال:
۰۹ شهریور ۱۳۹۰, ۱۰:۰۵ ب.ظ
RE: اعلام نتایج پذیرفته شدگان شرکت نفت
کسی قبول نشده اینجا؟؟؟البته فقط آقایون بودن..

۰
۰
ارسال:
۰۹ شهریور ۱۳۹۰, ۱۱:۲۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۵ شهریور ۱۳۹۰ ۰۴:۱۰ ب.ظ، توسط ashkanshir.)
(۰۹ شهریور ۱۳۹۰ ۱۰:۰۵ ب.ظ)sahar_2000 نوشته شده توسط:  کسی قبول نشده اینجا؟؟؟البته فقط آقایون بودن..

سلام . با اجازتون من همزمان هم استخدامی شرکت نفت و هم فوق لیسانس هوش علم وصنعت با هم قبول شدم . الان موندم دچار تردیدم اگه بر فرض مراحل گزینشم هم با موفقیت بگذرونم آیا شرکت نفت موافقت میکنه که همزمان با کار ادامه تحصیل هم بتونم بدم؟(که اینجور که پرس و جو کردم بعید میدونم که قبول کنند )تازه چون کار هم جنوب هستش و دانشگام تهران اصلاً تقریباً امکانش چیزی شبیه غیر ممکنه همزمان هر دو را با هم داشته باشم.
شما اگه جای من بودین چه کار می کردین؟ به نظر شما اگه قرار باشه بین این دو تا یکی رو انتخاب کنم کدومش بهتره؟
۰
۰
ارسال:
۰۹ شهریور ۱۳۹۰, ۱۱:۴۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۹ شهریور ۱۳۹۰ ۱۱:۴۸ ب.ظ، توسط sahar_2000.)
من دقیقا میدونم که کارشما تو مناطق عملیاتی و دریاست..یعنی ۲۰ روز در ماه تو دریا یا توماموریت رو بیابونا هستید..عملن درس غیرممکن میشه..دیگه باید خودتون تصمیم بگیرید.چون سالای اول کار مرخصی زیاد تو کار نیست...من خودم تو شرکت نفتمومیدونم..
(۰۹ شهریور ۱۳۹۰ ۱۱:۲۰ ب.ظ)ashkanshir نوشته شده توسط:  
(09 شهریور ۱۳۹۰ ۱۰:۰۵ ب.ظ)sahar_2000 نوشته شده توسط:  کسی قبول نشده اینجا؟؟؟البته فقط آقایون بودن..

سلام . با اجازتون من همزمان هم استخدامی شرکت نفت و هم فوق لیسانس هوش علم وصنعت با هم قبول شدم . الان موندم دچار تردیدم اگه بر فرض مراحل گزینشم هم با موفقیت بگذرونم آیا شرکت نفت موافقت میکنه که همزمان با کار ادامه تحصیل هم بتونم بدم؟(که اینجور که پرس و جو کردم بعید میدونم که قبول کنند )تازه چون کار هم جنوب هستش و دانشگام تهران اصلاً تقریباً امکانش چیزی شبیه غیر ممکنه همزمان هر دو را با هم داشته باشم.
شما اگه جای من بودین چه کار می کردین؟ به نظر شما اگه قرار باشه بین این دو تا یکی رو انتخاب کنم کدومش بهتره؟
ن دقیقا میدونم که کارشما تو مناطق عملیاتی و دریاست..یعنی ۲۰ روز در ماه تو دریا یا توماموریت رو بیابونا هستید..عملن درس غیرممکن میشه..دیگه باید خودتون تصمیم بگیرید.چون سالای اول کار مرخصی زیاد تو کار نیست...من خودم تو شرکت نفتمومیدونم..

۰
۰
ارسال:
۱۰ شهریور ۱۳۹۰, ۱۲:۱۹ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۰ شهریور ۱۳۹۰ ۱۲:۱۹ ق.ظ، توسط Jabar-Asadi.)
یه مهندس کامپیوتر وسط بیابون به چه کاری مشغوله Big Grin ؟ (کلی دارم میگم ...نگید ای کامپیوتر با خوش میبره و ...... کلا دارم میگم وظیفه استخدامیهای رشته کامپیوتر چیه ؟ )

how i wish....
۰
۰
ارسال:
۱۰ شهریور ۱۳۹۰, ۱۲:۲۵ ق.ظ
(۰۹ شهریور ۱۳۹۰ ۱۱:۴۸ ب.ظ)sahar_2000 نوشته شده توسط:  من دقیقا میدونم که کارشما تو مناطق عملیاتی و دریاست..یعنی ۲۰ روز در ماه تو دریا یا توماموریت رو بیابونا هستید..عملن درس غیرممکن میشه..دیگه باید خودتون تصمیم بگیرید.چون سالای اول کار مرخصی زیاد تو کار نیست...من خودم تو شرکت نفتمومیدونم..
(۰۹ شهریور ۱۳۹۰ ۱۱:۲۰ ب.ظ)ashkanshir نوشته شده توسط:  
(09 شهریور ۱۳۹۰ ۱۰:۰۵ ب.ظ)sahar_2000 نوشته شده توسط:  کسی قبول نشده اینجا؟؟؟البته فقط آقایون بودن..

ن دقیقا میدونم که کارشما تو مناطق عملیاتی و دریاست..یعنی ۲۰ روز در ماه تو دریا یا توماموریت رو بیابونا هستید..عملن درس غیرممکن میشه..دیگه باید خودتون تصمیم بگیرید.چون سالای اول کار مرخصی زیاد تو کار نیست...من خودم تو شرکت نفتمومیدونم..

خوب شما که شرکت نفتی هستین بهتر میتونین راهنماییم کنید به نظر شما حقوق و مزایای شرکت نفت ارزش ترک موقعیتی که الان توش هستم و واسش زحمت کشیدمو داره (بر فرض اینکه گزینششم هم قبول شیم و راستی منطقه قبولیم کهکیلویه و بویراحمد و شرکت ملی نفته). اینو بگم که خودم به شخصه علاقه زیادی به درس و ادامه تحصیل دارم ولی خوب واسه ما کار و پولم خیلی مهمه خوب . البته اگه میشد اطمینان حاصل می کردم که اگه با خوب درس خوندن و انجام کارهایی که بیشتر جنبه کسب علم رو داره میشه به پولم رسید شاید این تردیدارو نداشتم. چه کنیم اینجا ایرانه و هیچ چیزی توش ۱۰۰ درصد نیست!!!!!!!!!!!!!!!
۳
۰
ارسال:
۱۰ شهریور ۱۳۹۰, ۰۱:۰۷ ق.ظ
خب ببینید کار توی دریا و بیابون واقعا سخته اما اگه جابیفتین مزایاش خوبه...تو این بیابونا به هرحال برای کارایی مثل نمونه گیری و تحلیل و اینا به مهندس کامپیوترنیازدارن اما خب من میشناسم کسایی که با مدرک ارشد کامپیوتر مشغول کار تو حفاری و کارای سنگینن..یادتون نره..
اینجا ایران است!!!!

به نظرمن بچسبید به کار...

۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ashkanshir
ارسال:
۱۰ شهریور ۱۳۹۰, ۰۳:۳۸ ق.ظ
بابا دمت گرم ‌! هم علم و صنعت هم نفت‌! آزمون دیگه ای نبود توش شرکت کنی ؟؟؟

کسی که اندرز ارزان را رد کند طولی نمی کشد که پشیمانی را با قیمت گرانی خریداری خواهد کرد.
۰
۰
ارسال:
۱۰ شهریور ۱۳۹۰, ۰۹:۰۹ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۰ شهریور ۱۳۹۰ ۰۹:۱۲ ق.ظ، توسط eilderim.)
SAHAR_2000 لطفا راهنمایی کنید

من قبول شدم
ولی ارشد ۹۰ رو بدون مطالعه رفتم سر جلسه و رتبم ۷۰۰ شد، انتخاب رشته نکردم، در ضمن من الان کارمند دیوان محاسبات هستم، کارمم سخت نیست و هر روز حدود ساعت ۳ بر میگردم خونه به نظر شما که گفتین تو شرکت نفت هستید، چکار کنم اینجا رو ول کنم یا نفت رو؟ اینجا ۴ ماهه اومدم تقریبا جا افتادم تو سیستمشان‌، (اینجا استخدامیش رسمیه) لطفا راهنمایی کنید، من پایه درسیم عالیه و میخوام امسال واسه ارشد بخونم(دو سال پیش هم رتبه هام ۳۱۹ و ۲۵۰(الگوریتم) و ۴۴۸ شد، سر جلسه هر سال بد امتحان دادم، هیچ وقت تست زدن رو تمرین نکردم)

راستی حقوق نفت و مزایاش چطوره؟
۰
۰
ارسال: #۱۰
۱۰ شهریور ۱۳۹۰, ۱۱:۰۵ ق.ظ
(۱۰ شهریور ۱۳۹۰ ۰۳:۳۸ ق.ظ)ronaldo نوشته شده توسط:  بابا دمت گرم ‌! هم علم و صنعت هم نفت‌! آزمون دیگه ای نبود توش شرکت کنی ؟؟؟
چرا آزمون زندگی هستش که فعلا با اختلاف گل فراوان عقبم و بدجوری منو کلافه کرده
۰
۰
ارسال: #۱۱
۱۳ شهریور ۱۳۹۰, ۰۱:۵۰ ق.ظ
مسلما شما برای رسیدن به این موقعیت خیلی زحمت کشیدین پس حیفه که نتیجه‌ی عالی اونو از دست بدین هوش علم و صنعت چیزی نیست که کسی بتونه ازش بگذره حتی به خاطر کار در شرکت نفت در آینده شاید دوباره بتونید این موقعیت شغلی و یا حتی بهتر از اونو بدست بیارید درنهایت تصمیم باخودتونه
۱
۰
ارسال: #۱۲
۱۳ شهریور ۱۳۹۰, ۰۱:۵۲ ب.ظ
(۱۳ شهریور ۱۳۹۰ ۰۱:۵۰ ق.ظ)latifi نوشته شده توسط:  مسلما شما برای رسیدن به این موقعیت خیلی زحمت کشیدین پس حیفه که نتیجه‌ی عالی اونو از دست بدین هوش علم و صنعت چیزی نیست که کسی بتونه ازش بگذره حتی به خاطر کار در شرکت نفت در آینده شاید دوباره بتونید این موقعیت شغلی و یا حتی بهتر از اونو بدست بیارید درنهایت تصمیم باخودتونه

متشکر از دوست عزیز که نظرتونو دادین (نظر دوستان برام خیلی اهمیت داره). من به شخصه تصمیم گرفتم که گزینش شرکت نفتم برم و تا قطعی نشدنش تصمیم جدی نگیرم و درسمو بخونم چون اگه عجول باشم تو تصمیم گیری شاید بعداً پشیمون شم.
خدا کنه هر چی که واسه من بهترینه اتفاق بیفته .
۱
۰
ارسال: #۱۳
۱۳ شهریور ۱۳۹۰, ۰۲:۳۹ ب.ظ
(۱۳ شهریور ۱۳۹۰ ۰۲:۲۱ ب.ظ)nimaaa نوشته شده توسط:  
(13 شهریور ۱۳۹۰ ۰۱:۵۲ ب.ظ)ashkanshir نوشته شده توسط:  من به شخصه تصمیم گرفتم که گزینش شرکت نفتم برم و تا قطعی نشدنش تصمیم جدی نگیرم و درسمو بخونم چون اگه عجول باشم تو تصمیم گیری شاید بعداً پشیمون شم.

من بهت پیشنهاد میکنم هم وقتت رو هدر نده هم هزینه و ...‌! اولا کار تو اون استان‌ها زیاد جالب نیست با اون وضع آب و هوایی گرده وغبار و ...( جداقل واسه چیزی تلاش کن که بیارزه )دوما اصلا امکان نداره اونجا کارکنید و تهران درس بخونید . اونم علم و صنعت با اون وضع مزخرف نمره دادن‌! تازه یه خبر شنیدم که آنالویی( نمیدونم استاد هوش هست یا نه )۸ نفر از دانشجویان ارشد رو اندخته !!!! Big Grin

اگه بخوای کار کنی همین تهران پاره وقت کار کن دیگه‌!

حقوق و مزایای شرکت نفت هم خیلی کم شده و مثل قبل نیست .

مرسی نیما جان اطلاعات خوبی دادی. میدونی چیزی که یکم منو عصبی میکنه اینه یکم سنم بالا رفته(متولد ۶۳). میدونم تو تهران موقعیت کاری پاره وقت بد نیست ولی داشتن یه حریم مطمئن شغلی واسه آینده خیال آدمو راحت میکنه. من اگه مطمئن باشم که با تمرکز رو درسای ارشد و پیشرفت خوب درسی موقعیت بهتری بدست میارم از خدامه تمام انرژیمو رو درسام بزارم خیلی خوشم میاد که برم تو برهوت وبیابونا عمرمو صرف کنم!!!!!!!.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: nimaaa
ارسال: #۱۴
۱۳ شهریور ۱۳۹۰, ۰۳:۱۱ ب.ظ
(۱۳ شهریور ۱۳۹۰ ۰۱:۵۲ ب.ظ)ashkanshir نوشته شده توسط:  
(13 شهریور ۱۳۹۰ ۰۱:۵۰ ق.ظ)latifi نوشته شده توسط:  مسلما شما برای رسیدن به این موقعیت خیلی زحمت کشیدین پس حیفه که نتیجه‌ی عالی اونو از دست بدین هوش علم و صنعت چیزی نیست که کسی بتونه ازش بگذره حتی به خاطر کار در شرکت نفت در آینده شاید دوباره بتونید این موقعیت شغلی و یا حتی بهتر از اونو بدست بیارید درنهایت تصمیم باخودتونه

متشکر از دوست عزیز که نظرتونو دادین (نظر دوستان برام خیلی اهمیت داره). من به شخصه تصمیم گرفتم که گزینش شرکت نفتم برم و تا قطعی نشدنش تصمیم جدی نگیرم و درسمو بخونم چون اگه عجول باشم تو تصمیم گیری شاید بعداً پشیمون شم.
خواهش میکنم قابلی نداشت. امیدوارم بهترین تصمیمو بگیرید. موفق باشید
۰
۰
ارسال: #۱۵
۲۰ شهریور ۱۳۹۰, ۰۱:۰۰ ب.ظ
دوست عزیز خواهر من دو سال شرکت نفت گچساران کار کرده، امسال انتقالی گرفته، البته خیلی سخت بود انتقالیش.
خواهرم رشته ش انسانی هست.
یادمه یک دوستی داشت که همزمان هم تهران درس می خوند و هم تو شرکت نفت گچساران بود، دوستش هم رشتش انسانی بود، نمی دونم دانشگاش کجا بود ولی می دونم سراسری بود.
در ضمن شرکت نفت گچساران جزء مناطق محروم هست و یک مقداری هم به حقوقتون به خاطر محرومیت منطقه اضافه میشه.
مزایا: حقوق ماهی یک میلیون + محل زندگی + غذا + وامهای مختلف.
خواهرم میگفت خیلی از همکاراشون همزمان درس هم می خونن.
امیدوارم که بهترین تصمیم رو بگیرین.
موفق باشید.

آزادی این نیست که هر کس هر چه دلش خواست بکند، آزادی حقیقی قدرتی است که شخص را مجبور به انجام وظایف خود می کند.
۰
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کارنامه نتایج اولیه کنکور کارشناسی ارشد HamidReza1 ۰ ۸۳۶ ۰۹ خرداد ۱۴۰۲ ۱۰:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  نتایج نهایی ارشد کامپیوتر ۹۱ mj_shbn ۲۷۲ ۱۶۰,۲۰۴ ۲۰ مرداد ۱۴۰۱ ۰۴:۲۰ ب.ظ
آخرین ارسال: mahziar0
  اعلام نتایج دکتری ۹۴ Bache Mosbat ۱۱ ۱۰,۵۲۲ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۲:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: vejdani
  بوک کلاب ماشین لرنینگ با حضور متخصص از شرکت های گوگل ، اساتید و دانشجویان دکترا و. Doctorwho ۰ ۱,۴۱۶ ۱۳ آبان ۱۴۰۰ ۱۲:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Doctorwho
Star درخواست کمک و راهنمایی برای شرکت در آزمون ارشد marvelous ۹ ۸,۰۵۹ ۰۶ مهر ۱۴۰۰ ۰۸:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: فاطمه دیبا
  بحث در مورد نتایج اولیه ازمون دکتری ۹۲ mkiani ۳۷ ۳۰,۲۱۴ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۱۹ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  آزمون آزمایشی ارشد کدام موسسه را شرکت کنیم Ali1991khe ۲ ۳,۱۸۵ ۱۴ آبان ۱۳۹۹ ۱۲:۰۹ ق.ظ
آخرین ارسال: Ali1991khe
  آزمون آزمایشی ارشد کدام موسسه را شرکت کنیم Ali1991khe ۲ ۲,۹۵۹ ۰۸ آبان ۱۳۹۹ ۱۲:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Ali1991khe
  اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی ۹۹-۱۴۰۰ edumoshaver1 ۰ ۲,۳۲۵ ۱۲ اسفند ۱۳۹۸ ۰۴:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: edumoshaver1
  همفکری انتخاب نام شرکت ۲ Distance ۳ ۳,۲۷۰ ۲۵ دى ۱۳۹۸ ۱۱:۱۹ ق.ظ
آخرین ارسال: packationmachinery

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close