زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۰۱:۰۳ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

ارشد فناوری اطلاعات

ارسال:
۱۸ شهریور ۱۳۹۰, ۰۱:۴۷ ب.ظ
ارشد فناوری اطلاعات
سلام ،
میشه راجع به گرایش های ارشد فناوری اطلاعات (جذابیت‌، بازار کار و ...) توضیح بدید ؟
من میخوام شروع کنم برای کنکور ارشد بخونم و نمیدونم باید از الان گرایشم رو انتخاب کنم و روی دروس اون تمرکز کنم یا همه‌ی درسها رو بخونم بهتره ؟
۱
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohammadali1990
ارسال:
۱۸ شهریور ۱۳۹۰, ۰۳:۰۴ ب.ظ
ارشد فناوری اطلاعات
قبل از زدن تاپیک‌، یه سرچی تو فروم میزدید جواب سوالتون رو حتما میگرفتید .

کسی که اندرز ارزان را رد کند طولی نمی کشد که پشیمانی را با قیمت گرانی خریداری خواهد کرد.
۰
۱
ارسال:
۱۸ شهریور ۱۳۹۰, ۰۶:۱۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۸ شهریور ۱۳۹۰ ۰۶:۱۴ ب.ظ، توسط helia89.)
ارشد فناوری اطلاعات
فکر میکنم خوندن مدیریت راحت‌تر باشه !
اما من اطلاعاتی راجع به تفاوت زمینه های کاری گرایش‌ها ندارم . کسی میتونه کمکم کنه ؟
(۱۸ شهریور ۱۳۹۰ ۰۳:۰۴ ب.ظ)ronaldo نوشته شده توسط:  قبل از زدن تاپیک‌، یه سرچی تو فروم میزدید جواب سوالتون رو حتما میگرفتید .

راستش سرچ کردم‌، اما پیدا نکردم جوابمو . میشه کمکم کنید ؟
۰
۰
ارسال:
۱۱ آذر ۱۳۹۱, ۱۲:۲۷ ق.ظ
ارشد فناوری اطلاعات
سلام
از گرایش های ارشد فناوری اطلاعات،تجارت وشبکه خیلی در موردشون شنیدم که نسبت به بقیه از بازار کار بهتری برخوردار هستن
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  دانلود سوالات تخصصی گرایش فناوری اطلاعات آزمون دکتری ۹۱(کد ۲۳۵۸) Lonely Palm ۲ ۵,۸۵۸ ۲۶ دى ۱۴۰۲ ۰۲:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: bijibuji
Big Grin اطلاعات در مورد دانشگاه تهران (پردیس فارابی) mehRUN ۲ ۴,۳۱۵ ۳۱ شهریور ۱۴۰۱ ۰۱:۴۱ ب.ظ
آخرین ارسال: eng.behnam
  اطلاعات راجع به سیستمهای حضور و غیاب Fingerprint ۱ ۱,۵۵۵ ۰۳ بهمن ۱۴۰۰ ۱۱:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Fingerprint
  کارشناسی ارشد فناوری اطلاعات ۱۴۰۱ tablighjonoub ۰ ۱,۴۲۶ ۰۱ دى ۱۴۰۰ ۰۸:۴۳ ب.ظ
آخرین ارسال: tablighjonoub
  منابع برای دکترا -مهندسی فناوری اطلاعات sarit ۱ ۳,۳۲۶ ۱۰ مهر ۱۴۰۰ ۰۸:۵۴ ق.ظ
آخرین ارسال: pouya47
  تجارت الکترونیک خواجه نصیر یامدیریت سیستمهای اطلاعاتی تربیت مدرس؟ lotuss ۰ ۱,۵۹۴ ۲۷ تیر ۱۴۰۰ ۰۴:۰۶ ب.ظ
آخرین ارسال: lotuss
  استخدام در فنآوری اطلاعات خدمات حوزه علمیه قم oloom-ensani ۱۵ ۸,۶۸۱ ۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۰۴:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: oloom-ensani
  فناوری اطلاعات پزشکی چیست ؟ mahan najafi ۹ ۱۷,۶۸۴ ۱۹ آذر ۱۳۹۹ ۱۲:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: bahador567
  مصاحبه دانشگاه اطلاعات و امنیت ملی Happiness.72 ۹۸ ۱۰۸,۳۷۲ ۰۵ آذر ۱۳۹۹ ۰۵:۰۵ ب.ظ
آخرین ارسال: Ali001100
  دانلود آموزش تصویری کلاس درس نظریه اطلاعات و کدینگ دانشگاه فردوسی jazana ۵ ۶,۵۳۲ ۰۷ خرداد ۱۳۹۹ ۰۹:۱۰ ق.ظ
آخرین ارسال: hosein92

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close