زمان کنونی: ۰۹ فروردین ۱۴۰۳, ۰۳:۵۲ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

ما اخر نفهمیدیم دقیقا کجا قبول شدیم؟؟؟؟؟؟؟؟

ارسال:
۱۸ شهریور ۱۳۹۰, ۱۲:۳۹ ق.ظ
با سلام!من تو نتایج نهایی که اومد پیام نور مجازی تهران نرم افزار قبول شدم!(پیام نور رو قبل از شهید بهشتی زده بودم)ولی توی نتایج نهایی مجازی سازمان سنجش(نتایج معرفی شدگان چند برابر ظرفیت کد رشته محلهای بورسیه ،مجازی‌، بین الملل و دارای شرایط خاص آزمون ورودی تحصیلات تکمیلی سال۹۰)

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

که پونزدهم اومد دوباره اسمم مجازی شهید بهشتی در اومد!(اسمم تو خرداد هم اومده بود)!
میخواستم بدونم شما که قبول شدین اسمتون تو نتایج نهایی اومده یا بعد از اون تو اطلاعیه ۱۵ شهریور؟؟؟؟
و اینکه من تا الان ثبت نام نکردم اگه شنبه برم مشکلیه یا هنوز وقت واسه ثبت نام هست؟
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال:
۱۸ شهریور ۱۳۹۰, ۰۲:۵۴ ق.ظ
من هم فکر می کنم، ۱۵ شهریور فقط دوباره لینک قبلیه رو گذاشتن
کسی اطلاع دقیق در این مورد داره که این همون اعلام نتایج قبلیه یا جدیده؟
برام خیلی مهمه.........

لطفا راهنمایی کنید
۰
۰
ارسال:
۲۳ شهریور ۱۳۹۰, ۰۲:۱۱ ق.ظ
RE: ما اخر نفهمیدیم دقیقا کجا قبول شدیم؟؟؟؟؟؟؟؟
(۱۸ شهریور ۱۳۹۰ ۱۲:۳۹ ق.ظ)mohamadsedigh نوشته شده توسط:  با سلام!من تو نتایج نهایی که اومد پیام نور مجازی تهران نرم افزار قبول شدم!(پیام نور رو قبل از شهید بهشتی زده بودم)ولی توی نتایج نهایی مجازی سازمان سنجش(نتایج معرفی شدگان چند برابر ظرفیت کد رشته محلهای بورسیه ،مجازی‌، بین الملل و دارای شرایط خاص آزمون ورودی تحصیلات تکمیلی سال۹۰)

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

که پونزدهم اومد دوباره اسمم مجازی شهید بهشتی در اومد!(اسمم تو خرداد هم اومده بود)!
میخواستم بدونم شما که قبول شدین اسمتون تو نتایج نهایی اومده یا بعد از اون تو اطلاعیه ۱۵ شهریور؟؟؟؟
و اینکه من تا الان ثبت نام نکردم اگه شنبه برم مشکلیه یا هنوز وقت واسه ثبت نام هست؟

سلام
این لینکی که شما گذاشتید دقیقا همون قبلیه هستش (لینک خرداد ماه)
درثانی دوست من اونا زمانی رو که برای مصاحبه اعلام کردن و خواستن قبل نتایج مصاحبه کنید
به این خاطر بود که اگر کسی برا مصاحبه نمیرفت اون کد رشته رو از
انتخاب رشته ایشون حذف میکردن و جوابها همون جواب نهایی در ۸ شهریور هستش
و از این لینک میتونی تاریخ ثبت نام پیام نور و چگونگی اونو مشاهده کنی

همیشه چاره "بودن" نیست ، گاهى باید به "فاصله" فرصت داد
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  از کجا هیتلر شکن بگیرم؟ moslem73421 ۸ ۶۰ ۱۴ بهمن ۱۳۹۸ ۰۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: unipaper
  قبول شدگان گروه مهندسی کامپیوتر ۹۷ F.N.44 ۵۱ ۲۷,۱۴۲ ۰۷ مهر ۱۳۹۸ ۱۲:۱۶ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
Wink قبول شده های (علوم کامپیوتر، مهندسی کامپیوتر و IT ) سال ۹۸ اینجا اعلام کنند gaslakh ۲۵ ۱۳,۷۳۶ ۱۸ شهریور ۱۳۹۸ ۱۱:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: mehdi.m2
  قبول شدگان مجازی ارشد خواجه نصیر z.hosseinkhani ۵ ۵,۸۴۵ ۱۶ شهریور ۱۳۹۸ ۰۸:۵۴ ق.ظ
آخرین ارسال: ۷۲۵
  قبول نهایی شبانه و عدم ثبت نام siiib70 ۷ ۵,۷۰۳ ۰۹ شهریور ۱۳۹۸ ۰۹:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: mashhad65
  آیا عدم ثبت نام در دانشگاه های مجازی در صورت قبول شدن جریمه دارد؟ sheikhoo ۱ ۲,۶۵۲ ۲۰ تیر ۱۳۹۸ ۰۹:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Iranian Wizard
  برای یادگیری برنامه نویسی اندروید از کجا شروع کنم؟ sahar bano ۵ ۳,۵۵۵ ۰۲ آبان ۱۳۹۷ ۱۲:۴۷ ق.ظ
آخرین ارسال: sahar bano
  قبول شده های علوم کامپیوتر ۹۷ AminKH ۰ ۱,۷۸۴ ۱۲ شهریور ۱۳۹۷ ۰۵:۴۱ ب.ظ
آخرین ارسال: AminKH
  با ۵۱۰ آیتی کجا میشه قبول شد؟! samaneh ordoni ۳ ۴,۰۰۱ ۲۰ مرداد ۱۳۹۷ ۱۲:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: Happiness.72
  آیا کسایی که رشته شرایط خاص قبول شدن شانس قبولی برا رشته های انتخابی قبل اونو ندارن؟؟ mahyar12 ۱۹ ۱۲,۱۱۷ ۱۷ تیر ۱۳۹۷ ۱۰:۴۹ ق.ظ
آخرین ارسال: Mokhtar021

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close