زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۰۱:۴۰ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هوش صنعتی اصفهان یا علم و صنعت؟

ارسال:
۱۷ شهریور ۱۳۹۰, ۰۱:۰۶ ق.ظ
با سلام....

میخاستم بدونم که آیا هوش صنعتی اصفهان بهتره یا علم وصنعت؟
من با کنکور صنعتی قبول شدم و بدون کنکور علم و صنعت.

یه سوال دیگه با توجه به مصوبه جدید وزارت علوم که کسی که روزانه قبول بشه نمیتونه از سهمیه بدون کنکور استفاده کنه این کار امکان پذیره؟

ممنون میشم دوستان نظرشون رو بگن
۱
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۱۷ شهریور ۱۳۹۰, ۰۱:۱۲ ق.ظ
به نظر من هوش صنعتی اصفهان
۲
۵
 سپاس‌گزاری شده توسط: naimeh , mosenabdoli
ارسال:
۱۷ شهریور ۱۳۹۰, ۰۱:۱۴ ق.ظ
RE: هوش صنعتی اصفهان یا علم و صنعت؟
(۱۷ شهریور ۱۳۹۰ ۰۱:۱۲ ق.ظ)latifi نوشته شده توسط:  به نظر من هوش صنعتی اصفهان

مرسی از پاسختون.میشه دلیلتون رو هم بگید؟
۲
۰
ارسال:
۱۷ شهریور ۱۳۹۰, ۰۱:۱۵ ق.ظ
اگه اصفهانی هستید همان صنعتی اصفهان بهتره.
مصوبه اش رو ندیده‌ام ولی اگه همچین مصوبه ای باشه طبیعیه که باز هم باید برید صنعتی اصفهان. مصوبه را از سایت سنجش در بخش پرسش و پاسخ سوال کنید شاید سابقه اش هم باشه و جواب داده باشند.
ولی کلا" برای علم و صنعت خودتون را اذیت نکنید.

از صدای سخن عشق ندیدم خوشتر ............ یادگاری که در این گنبد دوار بماند..
.
۶
۷
 سپاس‌گزاری شده توسط: naimeh
ارسال:
۱۷ شهریور ۱۳۹۰, ۰۱:۴۳ ق.ظ
(۱۷ شهریور ۱۳۹۰ ۰۱:۲۸ ق.ظ)nimaaa نوشته شده توسط:  صنعتی اصفهان خیلی ضایست . جدیدا تو کارشناسی و ارشد رتبه های ناپلئونی هم میرن اونجا !

فقط به درد اصفهانی‌ها میخوره . البته عاقلاش که تهران میان .

................................................................................​....
خیلی از بجه‌ها تو کارشناسی برق اونجا و شهبد بهشتی و خواج نصیر رو زیر کامپیوتر علم و صنعت زدن .

منظورم این بود که دانشجوهاش اصلا قوی نیستند .

موفق باشید !

من خودم کارشناسی صنعتی بودم ...دیگه اینقدرا که شما میگید ضایع نیستا....

چون اصفهانی نیستم برا همین نمیدونم کدومش رو انتخاب کنم؟
نمیدونم واقعا اکه مصوبه وزارت علوم درست باشه ارزش پیگیری کردن رو داره یا نه؟
۴
۶
ارسال:
۱۷ شهریور ۱۳۹۰, ۱۲:۲۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۷ شهریور ۱۳۹۰ ۰۲:۵۹ ب.ظ، توسط Br2012.)
(۱۷ شهریور ۱۳۹۰ ۱۰:۳۰ ق.ظ)latifi نوشته شده توسط:  خواهش می کنم. شما با کنکور صنعتی اصفهان قبول شدین و این خیلی بهتر از قبول شدن بدون کنکور هستش خیلی جاها دیدم که بدون کنکورو قبول ندارن.همه می دونن که علم و صنعت از شهرستان بهتره آقا نیما

دوست عزیز شما از کجا اینقد مطمن صحبت میکنید خواهشا اطلاعات درست بدید‌، اون از این که میگی صنعتی بهتره و هیچ دلیلی نمیاری و اینم از این که میگید بدون کنکور خوب نیست آخه چرا بدون دلیل صحبت مینید کسایی که بدون کنکور وارد ارشد بشن ارزشش از وارد شدن به ارشد با کنکور خیلی بیشتره چند مزیت داره ۱-این که برای استخدامی از دانشگااهی که پذیرفته شدین میتونین گواهی ممتازی بگیرید و این گواهی خیلی کارتونو جلو میبره ۲-برای عضویت در بنیاد ملی نخبگان اگه گواهی داشته باشین(ممتازی) تقریبا نصف راه رو رفتین ۳-برای مصاحبه phd یکی از امتیاز‌ها همین محسوب میشه و ... این امتیاز هایی که میگم من خودم دوستامو دیدم که با این امتیاز (ممتازی) چقدر از بقیه جلوتر بودن
دوست عزیز من به شما پیشنهاد میدم که ارشدتو با امتیاز ممتازی بری شک نکن پشیمون نمیشی دلیلش رو هم گفتم بالا

یه نکته هم بگم جالب اینجاست تمام این دوستانی که برای ارشد انتخاب شهر میکنن بدون شک ۹۹ درصدشون دانشگاه های تهرانو قبل شهرستان میزنن حتی "خواجه نصیر" و درصد باقیمانده به خاطر مشکلاتی از تهران میگذرن(متاهلی و شاغل بودن و ...)
اما بعضی دوستان که نه در تهران تحصیل کردن و نه حتی در اون دانشگاه شهرستان مد نظر میان اینجا و نظراتی میدن که ممکنه باعث تصمیم اشتباه برای این دوستمون naimeh بشه
۷
۹
 سپاس‌گزاری شده توسط: naimeh , shahryar200
ارسال:
۱۷ شهریور ۱۳۹۰, ۰۲:۲۳ ب.ظ
به نظر من اینکه بیشتر افراد تهران رو انتخاب میکنند دلیل بر برتری دانشگاههای تهران نیست.
بعضی شهرستانها هم که توی سایت دانشگاهشون بریم و وضعیت اساتید رو ببینیم (وهمچنین از دانشجوهای اونجا که تحقیق کنیم)متوجه میشیم که اونها هم کم از تهران ندارند و بلکه بهترند.

من فقط در مورد رشته کامپیوتر صحبت نمیکنم.در مورد رشته های دیگه(از علوم پایه تا پزشکی و...)بعضی شهرستانها جزءقطب های علمی کشور هستند.

چیزی که من دستگیرم شده اینه که دانشگاه عالی (در زمینه همه رشته ها)تو ایران وجود نداره و هرکدوم تو یه زمینه ای قوی اند
۶
۲
 سپاس‌گزاری شده توسط: naimeh
ارسال:
۱۷ شهریور ۱۳۹۰, ۰۲:۳۲ ب.ظ
(۱۷ شهریور ۱۳۹۰ ۰۲:۱۶ ق.ظ)nimaaa نوشته شده توسط:  حالا میگن نمی دونم مثلا این رشته یا این گرایش دانشگاه از اون بهتره یا اون از این بهتره توجه نکن وگرنه ضرر میکنی .

پسر تو هم پاش بیفته خوب چرت و پرت می گی‌ها !!!
kidding

یعنی چی توجه نکن!!!
خب واسه یه تصمیم به این مهمی باید همه‌ی جوانب رو در نظر گرفت...
تو رو چه حساب می گی صنعتی اصفهان از همه دانشگاه های تهران سطحش پایین تره ؟!!
فکر کنم وقتی یه نفر راهنمایی کارشناسی شده می خواد، بهتر باشه بدون تعصب و واقعن کارشناسی شده جوابش رو بدیم تا خدای نکرده تصمیم اشتباه نگیره ...

وختی بازی خشن می شه، خشن ها به بازی میان...
۱۳
۷
 سپاس‌گزاری شده توسط: naimeh , latifi , shahryar200
ارسال:
۱۷ شهریور ۱۳۹۰, ۰۴:۲۳ ب.ظ
ببینید با این اسمی که این تاپیک داره معلومه که خودتونم میدونین که علم و صنعت از صنعتی اصفهان معتبرتره !!!
ببینین اصلاً از هر نظر قابل مقایسه نیست استاد‌، اعتبار داخلی و خارجی‌، مزیت تهران بودن و آشناشدن با قابلیت های کاری این رشته در تهران (به هر حال شهرستانها از هر نظر از لحاظ بازار کاری خصوصاً کارهای مرتبط با کامپیوتر از تهران عقب ترند) و خیلی دلایل دیگه . تازه شما اصفهانیم که نیستین!!!!!!!
به نظر من حتی اگه فکر میکنین ۱۰ درصد هم شانس پذیرش در علم و صنعت را دارین سعیتونو بکنین . اگه شد که چه بهترمطمئناً ضرر نمیکنین اگه نه که ایشالا هر جا هستین موفق باشین.
۳
۲
ارسال: #۱۰
۱۷ شهریور ۱۳۹۰, ۰۵:۲۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۷ شهریور ۱۳۹۰ ۰۵:۳۳ ب.ظ، توسط Fardad-A.)
(۱۷ شهریور ۱۳۹۰ ۰۱:۲۸ ق.ظ)nimaaa نوشته شده توسط:  صنعتی اصفهان خیلی ضایست . جدیدا تو کارشناسی و ارشد رتبه های ناپلئونی هم میرن اونجا !

فقط به درد اصفهانی‌ها میخوره . البته عاقلاش که تهران میان .

................................................................................​....
خیلی از بجه‌ها تو کارشناسی برق اونجا و شهبد بهشتی و خواج نصیر رو زیر کامپیوتر علم و صنعت زدن .

منظورم این بود که دانشجوهاش اصلا قوی نیستند .

موفق باشید !
من اصلا" کاری به دانشگاههایی که درس خوندم ندارم ولی به شوخی و تعصب گرفتن و توهین به دانشجویان یک دانشگاه از یک دانشجو بعیده. دانشگاه تعلق به من و شما نداره و ملک شخصی نیست که در اختلافات شخصی خرجش کنیم.
دانشجویانی که در دورترین و دور افتاده ترین دانشگاه این مملکت هم درس خوندن و میخونن قابل احترام هستند و ممکنه با تلاش خودشون از من و شما باسواد‌تر باشند حداقل در اینجا که سایت علمی است و هدف اصلیش ایجاد همین عدالت آموزشی است این مطالب در پاسخ به یک درخواست راهنمایی بیشتر به خالی کردن دق و دل شخصی شبیهه تا راهنمایی.!!!
اگه دوست دارید نباشید لازم نیست اصرار بر بن شدن داشته باشید . راههای معقولتری هم هست.

.
۱۵
۹
 سپاس‌گزاری شده توسط: commasoud , djhm
ارسال: #۱۱
۱۷ شهریور ۱۳۹۰, ۰۶:۱۸ ب.ظ
فکر کنم بحد کافی تحمل شده ای. تاپیک را شخصی نکنید. پستهای توهین آمیز حذف میشن .

.
۶
۹
ارسال: #۱۲
۱۷ شهریور ۱۳۹۰, ۰۷:۰۸ ب.ظ
موضوع اصلی فراموش شد!!!!
اگه اینطور باشه دیگه کسی سوال مطرح نمیکنه چون در گیر با پستای آقا نیما میشه. من از ایشون خواهش میکنم برن بهمون تاپیک شعرشون شعر بگن..
از مدیران سایت هم انتظار قاطعیت بیشتری میره!!
(آقا نیما و دوستاشون منفی فراموش نشه!)
۱۴
۹
ارسال: #۱۳
۱۷ شهریور ۱۳۹۰, ۰۷:۴۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۷ شهریور ۱۳۹۰ ۰۷:۵۰ ب.ظ، توسط mosavat.)
دوستان عزیز توجه کنند‌: هدف از طرح سوال یا گفتمان در تالار‌، یارکشی به نفع یا بر علیه شخص خاصی نیست‌،

هر کسی ممکنه سبک متفاوتی در پاسخ به سوالات داشته باشه و این دلیل بر این نمیشه که ما هر کسی رو که ازشون خوشمون نیامد به کلیه نظراتش منفی بدیم‌، همینطور که مستحضر هستید سیستم رتبه دهی به مطلب به تازگی راه اندازی شده و هدفش ارزیابی کیفیت هر ارسال توسط کاربران مختلف در تاپیکهای مختلف هست و با سیستم رتبه دهی به فرد‌، اساسا متفاوت هست‌،

پستهای آقای نیما یا هر کس دیگه ای ممکنه در جای خودش شاید غلط یا درست باشه( کمااینکه ما خودمون چونکه از وضعیت این دو دانشگاه زیاد مطلع نیستیم فعلا فقط شنونده بحثها هستیم و واقعا نمیتونیم هیچ قضاوتی در این مورد داشته باشیم )

منتها ما بایستی تمرین کنیم که وقتی سوالی در تاپیکی مطرح میشه‌، بحث های موافق و مخالف از موضوع اصلی دور نشه تا سوال کننده بتونه به یک جمع بندی نسبی در ذهنش برسه

سوال کننده خیلی اوقات‌، بایستی جواب سوالش رو از لابلای همین بحثها استدلال کنه و بیرون بکشه

پس از همگی خواهشمندیم هر بحث موافق یا مخالفی که در تاپیکها مینویسند حتما حول موضوع اصلی باشه تا سوال کننده اولیه‌، گیج و سردرگم نشه و لابلای بحثهای شما بتونه به یک جمع بندی تقریبی برسه

ضمن احترام به نظر سر کار خانم فرنیا‌، اینکه فرمودند‌: "منفی دادن به آقا نیما و دوستانشون فراموش نشه " میتونه مصداق بسیج کردن دیگران به نفع یا بر علیه کاربر خاصی باشه که زیبنده نیست

هر یک از کاربران در مورد هر یک از ارسالها در کلیه تاپیکها یک رای مثبت و یک رای منفی دارند که میتونند در صورت تمایل از حق رایشون استفاده کنند و هر زمان به هر پستی در هر تاپیکی که مایل بودند منفی بدند (یا اگر بعدا پشیمان شدند با یک رای مثبت، اون منفی قبلی رو پس بگیرند )

اما تقاضا داریم دیگر کاربران رو به نفع یا بر علیه هیچ یک از کاربران بسیج نکنید

اما هر کسی هر سوالی داره حتما در مکان مناسب مطرح کنه‌، این را مطلع باشید که چنانچه کاربری بخواد بحث رو از موضوع اصلی خارج کنه حتما تذکر داده خواهد شد

باز هم از دقت نظر سرکار خانم فرنیا در توجه به ارسالها بسیار سپاسگزار هستیم Smile

سوال مهم از نعیمه خانم:

آیا شما تا الان به جمع بندی نسبی در مورد پاسخ به سوالتون رسیدید یا نه ؟
و در مورد مزایا و معایب انتخاب هر کدام از این دو دانشگاه‌، تا چه حد اطلاعات کسب کردین ؟
۸
۳
ارسال: #۱۴
۱۷ شهریور ۱۳۹۰, ۰۹:۱۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۷ شهریور ۱۳۹۰ ۰۹:۱۵ ب.ظ، توسط mosavat.)
(۱۷ شهریور ۱۳۹۰ ۰۷:۵۹ ب.ظ)فرنیا نوشته شده توسط:  
(17 شهریور ۱۳۹۰ ۰۷:۴۵ ب.ظ)daneshju-arshad نوشته شده توسط:  دوستان عزیز توجه کنند‌: هدف از طرح سوال یا گفتمان در تالار‌، یارکشی به نفع یا بر علیه شخص خاصی نیست‌،

ضمن احترام به نظر سر کار خانم فرنیا‌، اینکه فرمودند‌: "منفی دادن به آقا نیما و دوستانشون فراموش نشه " میتونه مصداق بسیج کردن دیگران به نفع یا بر علیه کاربر خاصی باشه که زیبنده نیست

اما تقاضا داریم دیگر کاربران رو به نفع یا بر علیه هیچ یک از کاربران بسیج نکنید

ا
من فکر کردم مدیران سایت فقط ملاحظه کارند و افراد خاطی را سعی میکنن فقط با اخطار در چارچوب قانون در بیارند، نگو که بی دقت هم هستند.Huh
مدیر محترم هنوز جوهر پست من خشک نشده‌، شما تحریفش کردین! Exclamation
من کی گفتم به کسی امتیاز منفی بدن که شما یک صفحه راجع باون چیز نوشتین.Huh

من هر پستی را می بینم که بر علیه آقای نیما و سه چهار نفر دوستاشون هست بلافاصله ۳-۴ تا منفی میخوره. من هم خواستم از این فیض بی نصیب نمونم. گفتم فراموش نکنن به پست من هم منفی بدن.همین! شاید هم خواسته‌اید این چند نفر بهتون امتیاز بدن.؟؟ بهر حال امتیازدهی هم دیگه آخر ابتکاراته!!!!
بهتر نیست اجازه بدیم اگه کسی نظری منطقی داره در مورد هوش این دو دانشگاه (اعضاء هیئت علمی و سابقه جذب دانشجو و امکانات آزمایشگاهی و...)مطرح کنه!!!

دوست عزیز‌: اصلا بحث امتیاز دادن نیست‌، شما اگر دوست داری میتونی همین الان به ارسال من منفی بدی ‌، من ناراحت نمیشم‌، چونکه شما یک رای مثبت و منفی داری و دوست داری که از حق رایت استفاده کنی

توضیحاتی هم که نوشته بودم کلی و خطاب به همگی بود‌،

دلیلی نداره فقط شما به خودتون بگیرید‌، من خطابم با تمامی کاربران هست و نه فقط شما

من هیچ نسبت فامیلی یا آشنایی خاصی با آقای نیما ندارم که بخوام بیخودی به نفع یا بر علیه ایشون جبهه گیری کنم و در جای خودش هم به ایشون منفی دادم

اصلا بحث جبهه گیری به نفع یا بر علیه کاربر خاصی نیست‌، بحث بر سر حفظ وحدت موضوع در هر تاپیک هست

الان که متنتون رو دوباره خوندم متوجه شدم که سوءتفاهم متنی شده‌، یعنی من متن شما رو با لحنی متفاوت نسبت به آنچه شما احتمالا در ذهن داشتید خوندم Blush
من متن شما رو اینطوری خوندم‌: مدیران محترم‌! منفی دادن به آقا نیما و دوستانشون فراموش نشه ... که این شاید بخاطر تفاوت اقلیم‌ها و فرهنگهای گفتاری در مناطق مختلف ایران باشه

چیزی شبیه به:

"بخشش لازم نیست‌، اعدامش کنید" و "بخشش‌، لازم نیست اعدامش کنید" Tongue

اگر منظورتون واقعا این جمله نبوده‌، من بابت سوء برداشتی که ناخواسته از صحبت شما کردم عذر میخوام
( و به جبرانش یک مثبت به آخرین پست شما میدم )

و باز هم تاکید میکنم توضیحاتی که نوشتم‌، نه تنها در مورد این تاپیک و خطاب به شما‌، بلکه خیلی کلی و خطاب به همگی دوستان مانشتی هست
۲
۶
ارسال: #۱۵
۱۷ شهریور ۱۳۹۰, ۰۹:۲۴ ب.ظ
به نظر من دانشگاه علم صنعت بهتره....
ولی توی رشته کامپیوتر بیشتر از استاد و دانشگاه‌، دانشجو مهم است

انسان، فقط "هست"
۹
۱

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کدام زبان برای هوش مصنوعی بهتر است؟ فرق بین زبان های هوش مصنوعی چیست؟ azam2075 ۳ ۵,۴۳۶ ۱۴ مهر ۱۴۰۰ ۰۷:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: علیصا
  دانشگاه صنعتی اصفهان یا گرایش معماری امیرکبیر sima84 ۰ ۱,۷۶۵ ۱۶ شهریور ۱۴۰۰ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84
  مصاحبه امیرکبیر و علم و صنعت farzin_null ۰ ۲,۲۸۴ ۰۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۰۴:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: farzin_null
  دانشگاه صنعتی شاهرود Distance ۳ ۳,۹۲۷ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۵۵ ب.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
Rainbow ارشد هوش بهشتی یا نرم علم وصنعت aria_irani ۰ ۲,۳۵۵ ۱۴ شهریور ۱۳۹۹ ۰۶:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: aria_irani
  دانشگاه علم و صنعت و تربیت مدرس nazanin2020 ۶ ۴,۰۳۰ ۰۶ شهریور ۱۳۹۹ ۰۳:۲۶ ب.ظ
آخرین ارسال: nazanin2020
  روزانه یزد یا روزانه صنعتی شیراز؟؟؟؟ Fariba071 ۹ ۸,۸۴۳ ۲۱ شهریور ۱۳۹۸ ۰۱:۰۲ ق.ظ
آخرین ارسال: Happiness.72
Smile دانلود فیلم های آموزش پایگاه داده-دکتر حق جو دانشگاه علم و صنعت ایران Bakhtabad ۱۹ ۲۸,۸۷۲ ۱۸ شهریور ۱۳۹۸ ۰۱:۰۸ ق.ظ
آخرین ارسال: keshvari9
  دانشگاه صنعتی اصفهان mina25 ۴ ۳,۹۳۵ ۰۲ مرداد ۱۳۹۸ ۰۶:۳۳ ق.ظ
آخرین ارسال: kolak1991
  ۲۶۰ هوش ،شبانه بهشیتی-مدرس یا روزانه شیراز-اصفهان tenmiles89 ۷ ۵,۱۵۸ ۲۷ تیر ۱۳۹۸ ۰۶:۰۸ ق.ظ
آخرین ارسال: خانه سبز

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close