زمان کنونی: ۰۹ فروردین ۱۴۰۳, ۰۷:۲۱ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

مصاحبه با ۸ الگوریتم و ۱۲ نرم افزار و ۱۵ علوم کامپیوتر

ارسال: #۱۶
۰۳ مهر ۱۳۹۴, ۰۴:۳۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۳ مهر ۱۳۹۴ ۰۴:۴۰ ب.ظ، توسط ahrmb.)
RE: مصاحبه با ۸ الگوریتم و ۱۲ نرم افزار و ۱۵ علوم کامپیوتر
(۰۳ مهر ۱۳۹۴ ۰۴:۱۵ ب.ظ)iCanDoIt نوشته شده توسط:  سلام.
تبریک!!!.

توی درس خوندن چه موقع هایی تفریح می کردید؟
همه ی روز درس می خوندید؟
من دوشنبه ها ۲ به بعد با دوستم بیرون میرفتم. پنجشنبه های قبل آزمونم معمولا زود میرفتم خونه از کتابخونه.
روزای جمعه یادم نیست هربار درس خونده باشم. روزای آزمون که اصلا نمی خوندم فقط درصدا و غلطام رو چک میکردم.
تهران کلا تفریح نداره :دی ولی اگه داشت دریغ نمی کردم. روزها هم ۸ صبح تا ۶ برنامه مطالعه داشتن ولی به شدت بین درس خوندنام فاصله بود چون یادم نمیاد توی یه روز بیشتر از ۷ ساعت خونده باشم. و چون کلاس هم داشتم درس خوندنم به روزی ۳ و ۴ ساعت کاهش پیدا می کرد.
تفریح اگه داشته باشید خوبه ولی من خودم اصلا نباید ذهنم درگیر کار و تفریح و داستان میشد چون دیگه نمیتونستم بخونم.

موفق باشید

Sent from my SM-N910H using Tapatalk

اینم اضافه کنم که خیلی روزای زیادی بود که هیچی درس نخونده باشم. قانون زندگی همینه که آدم بعضی روزها به هر دلیلی نتونه کارش رو انجام بده ولی به این اعتقاد دارم آدم توی همون روز بد هم نیم ساعت درس بخونه بهتر از اینه که فاصله بیوفته.
۳
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: iCanDoIt , sara-daneshjoo
ارسال: #۱۷
۰۳ مهر ۱۳۹۴, ۰۵:۰۸ ب.ظ
مهندس یه سئوال دیگه داشتم:
شما وقتی درس می خونی فکرت جای دیگه نمیره یعنی حواس پرتی نمی گرفتتد؟
اگه جوابت + بود چطور این مشکل رو رفعش می کردید؟
با تشکر

کسی که هدف دارد هیچ توجهی به وسوسه های مسیر نمی کند.
۱
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: sara-daneshjoo
ارسال: #۱۸
۰۳ مهر ۱۳۹۴, ۰۶:۳۷ ب.ظ
(۰۳ مهر ۱۳۹۴ ۰۵:۰۸ ب.ظ)iCanDoIt نوشته شده توسط:  مهندس یه سئوال دیگه داشتم:
شما وقتی درس می خونی فکرت جای دیگه نمیره یعنی حواس پرتی نمی گرفتتد؟
اگه جوابت + بود چطور این مشکل رو رفعش می کردید؟
با تشکر

من بهمن ماه که کنکورمون بود تقریبا از فروردین ماه تلاش کردم تمام حاشیه های زندگی رو حل و فصلش کنم. تمام پروژه هام رو تموم یا کنسل کردم. وارد هیچ جریان و گروه و انجمنی نشدم تمام تلاشم رو کردم که سریالی رو عادت نکنم و هرچیزی که به هر نحوی بخواد انرژی ذهنیم رو از بین ببره رو کنسل کردم. به نظرم این موضوع خیلی مهمه حداقل واسه شخصیتی مثل خودم که سخت می تونم تمرکز کنم.
بعد از این که وارد درس خوندن بشید هم عادت می کنید هم تقریبا فکر و ذکرتون میشه درس و کمتر موضوع حاشیه ای پیدا میشه. اما باز هم همچین اتفاقاتی اصلا بعید نیست. مثلا یه موضوع خیلی ساده مثل این که نانوا به یه خانوم بدون صف نون میده و شما با اون یارو بحثتون میشه. همین موضوع ساده (که واسه من اتفاق افتاد) فکر و ذکر آدم رو تا آخر روز به هم میریزه.
با علم ناقص من دو تا راه حل همیشه واسش امتحان کردم. یکی این که موضوع رو یه جا بنویسد و متعهد بشید که حتما بعدا سر فرصت بهش فکر کنید ولی یه راه خیلی بهتر اینه که هر وقت ذهنتون مشغول شد همون موقع بشینید و انقدر بهش فکر کنید تا یا موضوع حل بشه یا خسته بشید از اون موضوع. نگران وقت از دست رفته نباشید حتی خیلی وقت ها وقتی شروع می کنید به فکر کردن در مورد اون موضوع ده دقیقه ای حل میشه. بیشتر نگران اهداف و مسیر باشید که باید مراقبت کنید ازش.

باتشکر
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: iCanDoIt , sara-daneshjoo
ارسال: #۱۹
۰۳ مهر ۱۳۹۴, ۰۸:۲۴ ب.ظ
ایول ممنون مهندس.
مرسی

توی این مسیر که داشتی اماده برای کنکور می شدی دلسرد یا بی انگیزه یا خسته هم میشدی؟ اگه جواب + بود چکار می کردی؟

۰
۰
ارسال: #۲۰
۰۴ مهر ۱۳۹۴, ۱۲:۱۰ ق.ظ
(۰۳ مهر ۱۳۹۴ ۰۸:۲۴ ب.ظ)iCanDoIt نوشته شده توسط:  ایول ممنون مهندس.
مرسی

توی این مسیر که داشتی اماده برای کنکور می شدی دلسرد یا بی انگیزه یا خسته هم میشدی؟ اگه جواب + بود چکار می کردی؟
حتما می شدم. آدمیزاد همینه. نتایج آزمون آزمایشی چه خوب باشه چه بد باشه میتونه انگیزه بخش باشه.
داشتن هدف خوب و بزرگ هم خیلی مهمه. انقدر بزرگ که وقتی بهش فکر می کنید و خودتون رو توی اون وضعیت می بینید لذت ببرید. مثلا وقتی هدفتون باشه که توی گوگل ریسرچ مشغول بشید قبول شدن توی کنکور ساده تربن کار خواهدشد و انگیزه خیلی زیادی می گیرید.
با داوطلبای دیگه رقابت نکنید. با خودتون رقابت کنید. سعی کنید درصداتون رو با درصدای پارسال که دانشگاه مورد نظرتون قبول شدن مقایسه کنید. مثلا من میدونستم که میانگین ۴۰ بزنم شریف قبولم. دیگه کاری به بقیه نداشتم و استرس رقابت نمی گرفتم.

موفق باشید

۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Mahsash , iCanDoIt , sara-daneshjoo
ارسال: #۲۱
۰۴ مهر ۱۳۹۴, ۱۲:۳۴ ق.ظ
(۰۴ مهر ۱۳۹۴ ۱۲:۱۰ ق.ظ)ahrmb نوشته شده توسط:  با داوطلبای دیگه رقابت نکنید. با خودتون رقابت کنید.

از این خیلی خوشم اومد.
صحبت هاتون روحیه بخشه.

۰
۰
ارسال: #۲۲
۰۴ مهر ۱۳۹۴, ۱۲:۳۶ ق.ظ
(۰۴ مهر ۱۳۹۴ ۱۲:۳۴ ق.ظ)iCanDoIt نوشته شده توسط:  
(04 مهر ۱۳۹۴ ۱۲:۱۰ ق.ظ)ahrmb نوشته شده توسط:  با داوطلبای دیگه رقابت نکنید. با خودتون رقابت کنید.

از این خیلی خوشم اومد.
صحبت هاتون روحیه بخشه.
خوشحالم.
بسیار خوبه. موفق باشید.

۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: sara-daneshjoo
ارسال: #۲۳
۲۲ آذر ۱۳۹۴, ۱۲:۴۶ ق.ظ
از خوندن مصاحبتون بی نهایت لذت بردم موفق و زنده باشین...
منم امسال کنکور میخوام گرایش نرم افزار شرکت کنم کاش منم مث شما قبول بشم ولی نمیدونم تصمیمم واسه انتخاب گرایش تصمیم درستی باشه یا نه؟؟؟؟؟؟HuhHuh
۰
۰
ارسال: #۲۴
۲۲ آذر ۱۳۹۴, ۰۱:۳۰ ب.ظ
(۲۲ آذر ۱۳۹۴ ۱۲:۴۶ ق.ظ)bayann نوشته شده توسط:  از خوندن مصاحبتون بی نهایت لذت بردم موفق و زنده باشین...
منم امسال کنکور میخوام گرایش نرم افزار شرکت کنم کاش منم مث شما قبول بشم ولی نمیدونم تصمیمم واسه انتخاب گرایش تصمیم درستی باشه یا نه؟؟؟؟؟؟HuhHuh

سلام ممنون
بیش تر به خودتون بر می گرده. اگر به مسائل کاری علاقه دارید رشته مهندسی نرم افزار خوبه اگر بیشتر دوست دارید ریسرچ کنید و کارای باحال انجام بدید الگوریتم محاسبات شریف و هوش مصنوعی رو پیشنهاد می کنم. شما می تونید مهندسی نرم افزار رو تخصصی هاش رو بخونید و درس هوش مصنوعی رو هم بخونید. زمان خیلی زیاده و می رسید انجام بدید. سر کنکور هم هوش و هم نرم افزار رو پاسخ بدید. من با وجود این که تخصصی هوش رو حتی الگوریتم هاش که مشترک هم هست رو صفر زدم رتبم ۹۹ شد و از این نظر پشیمونم چون می تونستم گزینه هوش مصنوعی رو هم هنگام انتخاب رشته داشته باشم.
موفق باشید
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: bayanh
ارسال: #۲۵
۲۷ آذر ۱۳۹۴, ۰۱:۰۳ ب.ظ
RE: مصاحبه با ۸ الگوریتم و ۱۲ نرم افزار و ۱۵ علوم
ahrmb سلام.
میگم الان دانشگاه شریف درس می خونی هم کلاسی هایی که داری مال چه دانشگاهایی بودند که قبول شدند؟

با تشکر

۰
۰
ارسال: #۲۶
۲۷ آذر ۱۳۹۴, ۰۲:۵۷ ب.ظ
دانشگاه ها
(۲۷ آذر ۱۳۹۴ ۰۱:۰۳ ب.ظ)iCanDoIt نوشته شده توسط:  ahrmb سلام.
میگم الان دانشگاه شریف درس می خونی هم کلاسی هایی که داری مال چه دانشگاهایی بودند که قبول شدند؟

با تشکر

از همه جای ایران دانشجو هست. از هر نوع دانشگاهی که فکر می کنی. البته توی الگوریتم و محاسبات که من درس می خونم به دلیل عدم آشنایی دانشجوهای شهرستانی از این رشته بیشتر دانشجوهای دانشگاه های تهران که با این رشته آشنایی دارند این گرایش رو انتخاب کردند.
۱
۰
ارسال: #۲۷
۲۹ آذر ۱۳۹۴, ۱۱:۵۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ آذر ۱۳۹۴ ۱۱:۵۳ ب.ظ، توسط shabnamZ.)
RE: مصاحبه با ۸ الگوریتم و ۱۲ نرم افزار و ۱۵ علوم
البته یه چیزی هم که هست حالا منظورم سایر گرایش هاست که دانشگاه شریف، پردیس ارشد دانشگاه اصفهان هست Smile...تعداد دانشجویان اصفهانی زیاد هست و البته این رو هم بگم که واقعا دانشجویان باهوش و با استعدادی هستند .
پ.ن : البته بنده بدون طرفداری از شهری این رو نوشتم و خودم اصفهانی نیستم.

[تصویر:  oke_stay-hungry-stay-foolish.png]
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Mahsash
ارسال: #۲۸
۰۷ دى ۱۳۹۴, ۱۱:۳۵ ب.ظ
شسی
سطح کلاساتون و بچه ها چطوره؟
همه خفننننننننننننننننن

۱
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  گرایش های علوم کامپیوتر alisaaa ۴ ۳,۶۵۱ ۱۳ آذر ۱۴۰۲ ۰۴:۲۷ ب.ظ
آخرین ارسال: hashemhamidi
  علوم کامپیوتر شریف یا نرم افزار تهران؟ ۴L1R3Z4 ۴۴ ۲۷,۹۶۳ ۰۶ شهریور ۱۴۰۲ ۰۸:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: moeinbahari
  مصاحبه با رتبه ۵۱ آی تی و تجارت و ۷۷ شبکه و امنیت Rehe1994 ۵ ۶,۲۶۰ ۲۰ آذر ۱۴۰۱ ۰۳:۵۵ ب.ظ
آخرین ارسال: arashi300
  جزوه خلاصه نکات مهم فصول ابتدایی درس مهندسی نرم افزار Happiness.72 ۱ ۳,۴۸۷ ۱۳ خرداد ۱۴۰۱ ۰۶:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: M o h m m @ d
  کمک فوری برای مصاحبه استخدامی رشته هنراموزی کامپیوتر hamide.m ۳ ۳,۹۳۵ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۷:۳۰ ب.ظ
آخرین ارسال: SetareSokhanrani
  مهندسی نرم افزار rh1995 ۰ ۱,۳۱۴ ۱۰ بهمن ۱۴۰۰ ۰۷:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: rh1995
  مهندسی نرم افزار rh1995 ۰ ۱,۱۱۶ ۱۰ بهمن ۱۴۰۰ ۰۷:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: rh1995
  آزمون دکتری نرم افزار و الگوریتم ۱۴۰۰ Seyyedab ۴۶ ۱۷,۸۳۹ ۰۹ مهر ۱۴۰۰ ۰۵:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: Seyyedab
  رتبه ۵۴ علوم کامپیوتر و ۷۶ ریاضی ارشد ۱۴۰۰ Computer92 ۰ ۱,۹۹۳ ۰۸ شهریور ۱۴۰۰ ۰۹:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: Computer92
  فیلم های مهندسی نرم افزار خلیلی فر osouly ۰ ۱,۹۰۰ ۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۰۴:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: osouly

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close