زمان کنونی: ۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۹:۰۷ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

کمک!آزمونهای پارسه.آری یانه؟

ارسال:
۱۱ شهریور ۱۳۹۰, ۰۶:۳۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۱ شهریور ۱۳۹۰ ۰۷:۰۹ ب.ظ، توسط sahar_2000.)
بچه‌ها من کنکورازاد امسال رو خراب کردم.خیلی نا امیدم چون سال قبل قبول شده بودم وچون راه دور بودنرفتم.
میخواستم برم این ازمونهای پارسه روثبت نام کنم.خوبه یا پول هدردادنه؟به نظرم چون آدم با آزمون پیش میره نتیجه بهتری میگیرهوواگه کسی تجربه داره کمکم کنه.مرسی
یکی نیست به من کمک کنه؟؟؟
help me!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!please!!!!!!!!!!!
کسی نمیخوادبه من جوابی بده؟

درمیان مردمی که میدوندبرای زنده بودن،آرام قدم برداربرای زندگی کردن!!
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال:
۱۱ شهریور ۱۳۹۰, ۰۹:۰۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۱ شهریور ۱۳۹۰ ۰۹:۱۱ ب.ظ، توسط Majid gh.)
من در جایی دیگر جواب شما رو دادم شما باید بونید اکثر کسایی که رتبه هالی خوب میارن میرن پارسه کلن میگن پارسه تو فنی مهندسی‌ها تک هست جامعه آماری بالای اون هم که حرف نداره قضاوت با شماست
دوست عزیز شما تاپیکی دیگه هم زدید که من اونجا جوابتون رو دادم

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

بازم نظر خودتون هست اما طی مقایسه ای که من با ازمونهای دیگر کردم پارسه از اونا بهتر بود

از کتابفروشی پرسیدند : وضع کسب و کارت چگونه است؟

گفت : بسیار بد ، چون آنهایی که پول دارند اهل مطالعه نیستند و آنهایی هم که سواد دارند پول ندارند !!!
۰
۰
ارسال:
۱۵ شهریور ۱۳۹۰, ۰۱:۵۶ ق.ظ
سحر آزمون های پارسه خوبن
هم جامعه آماری بالا(از همه جاها بیشتر)
هم پوشش سوالاش خوبه
۰
۰
ارسال:
۱۵ شهریور ۱۳۹۰, ۱۲:۵۵ ب.ظ
در اینجا مطرح کنید

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  سوالات آزمونهای کارشناسی ارشد با پاسخ تشریحی sima84 ۰ ۲,۲۳۸ ۰۱ اسفند ۱۳۹۹ ۱۱:۳۸ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84
  ثبت نام آزمونهای آزمایشی مدرسان شریف،کنکور کارشناسی ارشد ،اردیبهشت ۹۶ modaresan sharif ۸۴ ۵۷,۶۰۷ ۲۸ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: mohamadreza025
  تخفیف گروهی آزمونهای آزمایشی مدرسان شریف برای اعضای مانشت در سال ۹۹ عزیز دادخواه ۱۲ ۷,۶۴۶ ۲۵ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  تخفیف گروهی آزمونهای آزمایشی مدرسان شریف برای اعضای مانشت در سال ۹۸ عزیز دادخواه ۸ ۶,۵۹۷ ۲۶ مهر ۱۳۹۷ ۰۲:۰۵ ب.ظ
آخرین ارسال: marykh
Exclamation کمک کمک کمک در مورد ادامه تحصیل در مقطع دکتری !!! aminomidi ۳ ۴,۳۰۱ ۱۷ مهر ۱۳۹۷ ۰۵:۴۵ ب.ظ
آخرین ارسال: negarin_
  ۴۲۰ نرم افزار، فردوسی مشهد، آری یا نه؟ Y.Salehabadi ۲ ۲,۹۱۹ ۱۲ خرداد ۱۳۹۷ ۰۵:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: Y.Salehabadi
  کمک کمک : دوستان به نظرتون این سوال ها رو از کدوم منبع آوردند؟؟؟؟؟ امیدوار ۰ ۱,۷۲۸ ۰۳ آبان ۱۳۹۶ ۰۹:۰۷ ب.ظ
آخرین ارسال: امیدوار
  ادامه تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد آری یا خیر؟ omidgs ۱ ۳,۰۳۰ ۱۵ مهر ۱۳۹۵ ۱۱:۰۷ ق.ظ
آخرین ارسال: mostafaheydar1370
  حساب لاندا ... کمک در اثبات..... کمک maryam.iii ۵ ۴,۵۹۹ ۱۴ اسفند ۱۳۹۴ ۰۷:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: vahidsamimi
  کنکور دوباره تجربی؟ آری یا نه! morteza ۱۷۷ ۸۲,۱۳۶ ۳۰ بهمن ۱۳۹۴ ۰۹:۲۷ ب.ظ
آخرین ارسال: ziba_090

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close