زمان کنونی: ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۲:۲۴ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

نرم افزار فردوسی یا اصفهان یا شیراز؟؟؟؟لطفا راهنمایی کنید

ارسال:
۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۸:۴۶ ب.ظ
سلام ۱۹۲ نرم شدم.
از لحاظ اعتبار کدوم یکی از این دانشگاه ها بالاتر هستند؟
خواهش میکنم راهنمایی کنیدHuhHuhHuhHuhHuh
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۱۱:۳۰ ب.ظ
ببینید بنظر من واقعا فرق خاصی نمیکنن با هم...
اگه من جای شما باشم بیشتر به بعد مسافتی که خواهم داشت با دانشگاه اونا رو انتخاب میکردم و یا میرفتم ببینم توی زمینه ی کاری مورد علاقه ام کدوم دانشگاه استادای بهتری داره(هر چند هیچ تضمینی وجود نداره بتونی با اون استاد پایان نامه بگیری!)
اگه هم فردوسی بودی کارشناسی و الان میدونی با شروع ارشدت با فلان استاد میتونی بدون هیچ دغدغه و اتلاف وقتی روی یه موضوع مشخص هم کار کنی که خیلی خوبه(مثلا توی یونی ما کسایی که کارشناسی و ارشد همین جا بودن از همون اول ترم یک با یه استاد شروع میکنن به یه کار اگه کارشناسی هم با اون استاد همکاری تحقیقاتی داشته بودند).
۰
۰
ارسال:
۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۱۲:۱۴ ق.ظ
RE: نرم افزار فردوسی یا اصفهان یا شیراز؟؟؟؟لطفا راهنمایی کنید
(۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۱:۳۰ ب.ظ)crevice نوشته شده توسط:  ببینید بنظر من واقعا فرق خاصی نمیکنن با هم...
اگه من جای شما باشم بیشتر به بعد مسافتی که خواهم داشت با دانشگاه اونا رو انتخاب میکردم و یا میرفتم ببینم توی زمینه ی کاری مورد علاقه ام کدوم دانشگاه استادای بهتری داره(هر چند هیچ تضمینی وجود نداره بتونی با اون استاد پایان نامه بگیری!)
اگه هم فردوسی بودی کارشناسی و الان میدونی با شروع ارشدت با فلان استاد میتونی بدون هیچ دغدغه و اتلاف وقتی روی یه موضوع مشخص هم کار کنی که خیلی خوبه(مثلا توی یونی ما کسایی که کارشناسی و ارشد همین جا بودن از همون اول ترم یک با یه استاد شروع میکنن به یه کار اگه کارشناسی هم با اون استاد همکاری تحقیقاتی داشته بودند).

من مشهد زندگی میکنم و چون کارشناسی و شهر خودم بودم خیلی دوس دارم برای ارشد تجربه ی جدیدی داشته باشم و دانشگاه جدیدی باشم، برای همون مسافت برام مطرح نیست و بیشتر اعتبار دانشگاه برام مطرحه
۰
۰
ارسال:
۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۳:۵۰ ق.ظ
RE: نرم افزار فردوسی یا اصفهان یا شیراز؟؟؟؟لطفا راهنمایی کنید
ارشد دوره ایه که ادم باید ارامش داشته باشه تا بتونه یه کوله بار خوب ببنده برا پذیرش دکترا

با این اوصاف به نظرم شهر خودت ، یعنی فردوسی مشهد
۱
۰
ارسال:
۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۱:۰۴ ب.ظ
به نظر من این رتبه بندی هست
۱-اصفهان
۲-صنعتی اصفهان
۳-شیراز
۴-فردوسی

دلیل من هم از بررسی هیات علمی اونها هستش
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  علوم کامپیوتر شریف یا نرم افزار تهران؟ ۴L1R3Z4 ۴۴ ۲۸,۶۷۳ ۰۶ شهریور ۱۴۰۲ ۰۸:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: moeinbahari
  جزوه خلاصه نکات مهم فصول ابتدایی درس مهندسی نرم افزار Happiness.72 ۱ ۳,۵۴۵ ۱۳ خرداد ۱۴۰۱ ۰۶:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: M o h m m @ d
  مهندسی نرم افزار rh1995 ۰ ۱,۳۶۴ ۱۰ بهمن ۱۴۰۰ ۰۷:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: rh1995
  مهندسی نرم افزار rh1995 ۰ ۱,۱۶۴ ۱۰ بهمن ۱۴۰۰ ۰۷:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: rh1995
  آزمون دکتری نرم افزار و الگوریتم ۱۴۰۰ Seyyedab ۴۶ ۱۸,۶۵۰ ۰۹ مهر ۱۴۰۰ ۰۵:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: Seyyedab
  دانشگاه صنعتی اصفهان یا گرایش معماری امیرکبیر sima84 ۰ ۱,۸۲۱ ۱۶ شهریور ۱۴۰۰ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84
  فیلم های مهندسی نرم افزار خلیلی فر osouly ۰ ۱,۹۴۹ ۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۰۴:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: osouly
  کارنامه نهایی ازمون دکتری داخل سال ۱۳۹۲-گرایش نرم افزار انرژی مثبت ۶ ۹,۴۶۶ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۲۷ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
Heart نرم افزار رها بختیاری ۰ ۳,۰۳۳ ۰۵ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۵۱ ب.ظ
آخرین ارسال: رها بختیاری
  کمکم لطفا پایان نامه ارشد mahtab1928 ۰ ۱,۸۷۷ ۰۹ آبان ۱۳۹۹ ۰۶:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: mahtab1928

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close