زمان کنونی: ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۵:۳۷ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

دانشگاه امام حسین

ارسال:
۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۱:۴۱ ب.ظ
دانشگاه امام حسین
سلام به همه دوستان
ببخشید دانشگاه امام حسین تا چه رتبه ایی شبکه و امنیت دعوت به مصاحبه میکنه ؟
شرایطش چجوریه ؟ باید فقط بسیج دانشجویی باشیم یا شهری؟
مالک چجوریه ؟ ب
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۰۲ خرداد ۱۳۹۴, ۰۷:۲۴ ب.ظ
دانشگاه امام حسین
سلام دوست عزیز
دانشگاه امام حسین تا جایی که من میدونم محیطش نظامیه اما مالک اینجوری نیس اما هرچند سخت گیری ها و نظارت های سپاهی روی دانشگاه مالک خیلی شدید هم اعمال میشه اما بعد از فارغ التحصیلی از مالک یک فارغ التحصیل بیکاری اما از دانشگاه امام حسین یک ارتشی با حکم کارگزینی محسوب میشی
۰
۰
ارسال:
۰۲ خرداد ۱۳۹۴, ۰۸:۳۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۲ خرداد ۱۳۹۴ ۰۹:۲۸ ب.ظ، توسط Morza.)
RE: دانشگاه امام حسین
(۰۲ خرداد ۱۳۹۴ ۰۷:۲۴ ب.ظ)نازی_ناز نوشته شده توسط:  سلام دوست عزیز
دانشگاه امام حسین تا جایی که من میدونم محیطش نظامیه اما مالک اینجوری نیس اما هرچند سخت گیری ها و نظارت های سپاهی روی دانشگاه مالک خیلی شدید هم اعمال میشه اما بعد از فارغ التحصیلی از مالک یک فارغ التحصیل بیکاری اما از دانشگاه امام حسین یک ارتشی با حکم کارگزینی محسوب میشی
چرا اطلاعات غلط میدی!?ولا دانشگاه امام حسین متعلق به سپاه پاسدارانه نه ارتش.دوما محیطش آن چنان نظامی نیست برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی(دانشگاه جامع).سوما امسال دیگه بورسیه نمیگیره.در ضمن باید حتما فعال دانشجویی یا کارمند رسمی سپاه باشید تا قبولتون کنن.تو قسمت پیوست دفترچه نوشته این دو مورد آخرو
۱
۰
ارسال:
۰۳ خرداد ۱۳۹۴, ۰۱:۵۶ ب.ظ
دانشگاه امام حسین
اره امسال دیگه بورسه نیست.

لذتی که توی خوابیدن با لباس مدرسه توی رختخواب بین ساعات ۷:۰۰ تا ۷:۱۵ وجود داشت توی هیچ چیزی دیگه وجود نداشت و ندارد و نخواهد داشتRolleyes
۰
۰
ارسال:
۰۳ خرداد ۱۳۹۴, ۰۸:۲۴ ب.ظ
دانشگاه امام حسین
آقای morza من گفتم تا جایی که میدونم که شما طوری برخورد می کنید انگار من عمدا اطلاعات غلط دادم
اون دانشگاه مردونس و بنده فقط چیزایی که شنیده بودم رو تا پارسال گفتم ولی نگفتم حتما امسال هم اینطوریه
تازه چند روز قبل هم آقای خامنه ای به دانشجوهای دانشگاه امام حسین درجه دادن که این نشون دهنده ی نظامی بودن دانشگاس
تازه الان هیچ فرقی هم بین نظامی ارتشی یا سپاهی نیس
۰
۰
ارسال:
۰۳ خرداد ۱۳۹۴, ۱۰:۵۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۳ خرداد ۱۳۹۴ ۱۱:۵۲ ب.ظ، توسط Morza.)
RE: دانشگاه امام حسین
(۰۳ خرداد ۱۳۹۴ ۰۸:۲۴ ب.ظ)نازی_ناز نوشته شده توسط:  آقای morza من گفتم تا جایی که میدونم که شما طوری برخورد می کنید انگار من عمدا اطلاعات غلط دادم
اون دانشگاه مردونس و بنده فقط چیزایی که شنیده بودم رو تا پارسال گفتم ولی نگفتم حتما امسال هم اینطوریه
تازه چند روز قبل هم آقای خامنه ای به دانشجوهای دانشگاه امام حسین درجه دادن که این نشون دهنده ی نظامی بودن دانشگاس
تازه الان هیچ فرقی هم بین نظامی ارتشی یا سپاهی نیس
ناراحت نشید ولی کاش آدم چیزی رو نمیدونه راجب بهش نظر نده!خب اون دانشگاهی که میگید آقا درجه دادن دانشکده افسری و تربیت پاسداری هست نه دانشگاه جامع.خیلی باهم فرق دارن.
دانشگاه جامع محیطش نظامی نیست.تازه بین ارتش و سپاه زمین تا آسمون فرقه چطور میگید فرق نداره!!!

در کل خانوم نازی-ناز قصد بی احترامی نداشتم.از بنده دلخور نشید،فقط خواستم چیزایی که میدونستم رو در اختیار دوستان قرار بدم.
۲
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  دانشگاه اراک و دانشگاه کاشان npour ۵ ۶,۱۷۶ ۲۲ خرداد ۱۳۹۸ ۱۰:۴۵ ب.ظ
آخرین ارسال: cpt.mazi
  راهنمایی در خصوص دانشگاه جامع امام حسین (ع) HamidReza1 ۰ ۲,۴۷۱ ۱۷ تیر ۱۳۹۷ ۰۶:۴۳ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  مصاحبه دانشگاه امام حسین(ع) majid10 ۲۲ ۱۸,۱۳۳ ۰۳ تیر ۱۳۹۷ ۰۷:۲۵ ب.ظ
آخرین ارسال: hosseini91
  دانشگاه های مالک اشتر، الزهرا، تربیت مدرس و خوارزمی دانشگاه های مخصوصی اند؟ ya3ya6 ۱۳ ۱۲,۵۰۹ ۱۲ خرداد ۱۳۹۷ ۱۲:۱۷ ب.ظ
آخرین ارسال: nlp@2015
  کسی اطلاعای در مورد دانشگاه های امنیت ملی و امام حسین و یا مال اشتر داره ؟! rozitir ۰ ۱,۸۱۶ ۲۷ آذر ۱۳۹۶ ۱۱:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: rozitir
  رتبه های قبولی در دانشگاه امام حسین یا مالک اشتر در گرایش امنیت وشبکه یا نرم افزار محمدسبحانی ۱ ۷,۱۱۱ ۲۳ آبان ۱۳۹۶ ۱۱:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: tiran22
  از لحاظ سطح علمی و استاداش هوش مصنوعی دانشگاه شیراز بهتره یا نرم افزار دانشگاه شیراز؟ shahryar711 ۳ ۴,۷۱۳ ۰۵ آبان ۱۳۹۶ ۰۱:۰۱ ق.ظ
آخرین ارسال: shima12
  دانشگاه تربیت معلم آذربایجان یا دانشگاه شهید مدنی تبریز mojan ۰ ۱,۹۱۹ ۲۸ تیر ۱۳۹۶ ۰۹:۲۲ ب.ظ
آخرین ارسال: mojan
  دانشگاه امام حسین beh123beh ۱ ۲,۱۹۲ ۱۰ تیر ۱۳۹۶ ۰۱:۰۱ ب.ظ
آخرین ارسال: haj_baba
  دانشگاه امام حسین beh123beh ۳ ۳,۶۶۴ ۰۸ تیر ۱۳۹۶ ۰۹:۴۸ ق.ظ
آخرین ارسال: haj_baba

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close