زمان کنونی: ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۷:۳۶ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

چی کار کنم ، شبانه ، پیام نور یا غیر انتفاعی را برم یا یک سال بخونم

ارسال:
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۳:۳۶ ب.ظ
من رتبه ام ۵۰۷ ایتی تجارت شدم و حدودا ی۹۰۰ شبکه ...
من رشته ا م کتابداری بود، سعیم را هم کردم ، اما بیشتر از این نشد، شاید و هزار شاید های دیگری که باید انجام میدادم، شاید موفق میشدم.
جالا موندم چی کار کنم، برم پیام نور عسلویه، برای ایتی گرایش سیستم های چند رسانه ای یا غیر انتفاعی و مجازی و شاید امید داشته باشم به شبانه یک جای بد
با توجه به وضعیت مالی خوبی که ندارم، فکر کردم که لاقل یک دانشگاهی را انتخاب کنم که در حین تحصیل کار کنم و بتوانم خرج واحدها و دانشگاه را در بیارم
از طرفی اگر یک سال دیگه صبر کنم، معلوم نیست ، بتونم باز بخونم، چون دانشگاه تمام شده و تو خونه هم زیاد فضای خوبی برای خوندن نیست،
میگم شاید سال بعد شاید اصلا نتونم قبول بشم
تازه سربازی هم دارم ، به نظرتون چی کار کنم..

اعْمَلُوا آلَ دَاوُدَ شُکراً وَقَلِیلٌ مِنْ عِبَادِی الشَّکورُ.
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۹:۱۸ ب.ظ
به نظر من کار در حین تحصیل بهتره دوست عزیز اگه فقط میخوای به فوق اکتفا کنی به نظر من هرجایی باشه فرقی نداره.کلا لیسانس با فوق رشته آی تی فرقی نداره بازارکاراش........
ولی اگه هدفت دکتراهه ممکنه بعدها دچارمشکل بشی مدرک غیرانتفاعی و پیام نور....

ولی به نظر من شمامیتونی روزانه قمو بیاری با این رتبه.....

من نظر شخصی خودمو گفتم تصمیم با خودشماست.

جز تردید و هراس، هیچ چیز نمی تواند میان انسان و بزرگترین آرمانها یا مرادهای دلش، جدایی بیفکند.

((فلورانس اسکاول شین))
۱
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: ali139084

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  شروع کار و اشتغال زایی در اصناف الکتریکی تهران nikikalhor ۱ ۸۱۰ ۰۳ اردیبهشت ۱۴۰۳ ۰۴:۲۷ ق.ظ
آخرین ارسال: liliahmadi
  شروع کار و اشتغال زایی در اصناف الکتریکی تهران nikikalhor ۰ ۷۲۰ ۲۶ دى ۱۴۰۱ ۱۲:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: nikikalhor
  ۱۴۵ هوش، ۲ زبانشناسی رایانشی، برم شریف؟ trace4ward ۷ ۷,۱۲۱ ۱۵ دى ۱۴۰۰ ۰۵:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Bp18449
  بین پردازش تصویر و داده کاوی موندم کدوم یکی رو برای پایان نامه انتخاب کنم؟ raheleh1393 ۵ ۸,۰۲۰ ۰۱ دى ۱۴۰۰ ۰۲:۴۸ ب.ظ
آخرین ارسال: golkhorami
Question یک پیام مشکوک marvelous ۲ ۲,۴۲۳ ۲۵ آذر ۱۴۰۰ ۰۲:۵۸ ق.ظ
آخرین ارسال: one hacker alone
  زبان چی و چه جوری بخونم؟ maedehgh3 ۱۷ ۱۶,۴۳۴ ۱۴ مهر ۱۴۰۰ ۰۶:۰۲ ب.ظ
آخرین ارسال: علیصا
  دانشگاه های پزشکی رو برای رشته انفورماتیک چطوری اولویت بندی کنم ؟ mrpool ۷ ۸,۴۲۳ ۲۴ فروردین ۱۴۰۰ ۰۱:۵۲ ق.ظ
آخرین ارسال: hossein1991
  به دانشجوی تازه کار چه پیشنهادی میکنید ؟ اورمزد ۴ ۴,۰۱۰ ۲۳ بهمن ۱۳۹۹ ۰۵:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: اورمزد
  چگونه این خطا را موقع اجرای sql server 2014 رفع کنم ؟ farahnaz ۲ ۲,۶۶۴ ۱۹ مهر ۱۳۹۹ ۰۲:۱۸ ق.ظ
آخرین ارسال: farahnaz
  بهم یک کسب و کار خانگی معرفی کنید؟ packationmachinery ۰ ۲,۰۶۳ ۲۵ دى ۱۳۹۸ ۱۱:۲۲ ق.ظ
آخرین ارسال: packationmachinery

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close